Robo.cash

.
K diskusím: Bitbond; Bondora; Fundingsecure; Lenndy; Moneything; Robo.cash; Swaper; Viainvest;
ch4
Bronze pen
Bronze pen
Reputace: 24
Kontaktovat uživatele:

Re: Robo.cash

Příspěvek od ch4 » 23 říj 2017, 20:21

Jsem na tom podobne jako zbynhu. Velice me znervoznil pomer nesplacenych pujcek vs. splacene pujcky a tudiz riziko poskytovatele.

Nastartoval jsem tedy postupny exit a prevadim investice do Mintos a radeji diverzifikuju uvnitr teto platformy nez mezi ruznymi platformami.

Joshua
Administrátor
Silver pen
Silver pen
Reputace: 111
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Joshua » 24 říj 2017, 22:03

Připojuji se k ostatním - také nemám ani zdaleka vše zainvestováno. Ale na pozitivnější notu - včera jsem dával požadavek k výběru a do 24 hodin mi platba přistála na běžném účtu. Jsou fakt rychlí, to se jim musí nechat.

ch4
Bronze pen
Bronze pen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ch4 » 01 lis 2017, 10:50

Alespon neco pozitivniho https://robo.cash/news/robocash_strengt ... _guarantee

Vypada to, ze buy back guarantee je nyni jistena ne platformou, ale jednotlivymi firmami (financne nicmene propojene s platformou), ktere umistuji pujcky na platformu.

Ja nicmene stale stahuji penize, a tak ted jen cekam az dobehnou vsechny buy backy...

Zajimava zkusenost a nastesti krome casu to nic nestalo a par EUR profit taky byl...

T_o_m
Reputace: 2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od T_o_m » 26 pro 2017, 14:57

Investujete zde někdo? Já jsem peníze vybral, když 3 týdny mi tam leželi peníze a žádná půjčka přes autoinvest.

Joshua
Administrátor
Silver pen
Silver pen
Reputace: 111
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Joshua » 26 pro 2017, 19:32

Také stahuji, čekám až doběhnou poslední zbytky garancí, ať vytáhnu celý zkušební vklad na jednou. Bohužel další platforma, která se po prvním návalu investorů potýká s nedostatkem půjček. Tak nějak mi přijde, že se k tomu neumějí postavit čelem. Na FB se řeší všechno možné, mluví se o dalších upgradech.. ale nedostatek úvěrů se nikde neprobírá a když už tak jen plané sliby.

ch4
Bronze pen
Bronze pen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ch4 » 13 dub 2018, 22:16

Tak uz jsem byl blizko tomu se vratit a dat jim zase sanci - nektere posledni recenze byly ok, dokonce jsem poslal i castku k nim na ucet. Bohuzel mi to vratili, ze investice pres Transferwise neberou :roll: , tak jsem si to rozmyslel...a investice skoncila jinde.

radovanu
Reputace: 0
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radovanu » 02 kvě 2018, 17:16

Já jsem robocash testoval od poloviny března a zatím vše ok. Jak úroky, tak dostatečné množství půjček. Dnes rozinvestováno 1000€ za hodinu do 30d půjček. Takže spokojenost.

blahetal
Bronze pen
Bronze pen
Reputace: 27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blahetal » 08 kvě 2018, 20:42

Ahoj, jaky mate pomer mezi radne splacenyma pujckama a pujckama, ktery se nesplaci?
Ja ten pomer zacinam mit kolem cca 40% : 60% a pomalu se horsi, na RC jsem kolem roku.
Kdyz to porovnam treba s Viainvestem, kde mam ten pomer cca 90:10, tak mne to lehce zneklidnuje :)

Odpovědět