Odkazová lišta

Aktuální dění okolo P2Pfórum.cz, vaše návrhy a názory jsou vítány.
Odpovědět
Joshua
Administrátor
Gold pen
Gold pen
Reputace: 285
Kontaktovat uživatele:

Odkazová lišta

Příspěvek od Joshua » 06 led 2020, 11:51

Pěkný den,

po delším váhání jsem se rozhodl zapnout již dříve avizovanou tématickou odkazovou lištu. Pokaždé, když se přepnete do kategorie či příspěvků o některém z portálů, tak v horním menu najdete modrý řádek navíc. Na levé straně je tématický referall link. Na pravé straně lze mít až 8 oblíbených odkazů, které se vždy otevřou v novém okně. Prozatím jsem k jednotlivým platformám doplnil statistiky, blogy, trustpilot, faq a pár dalších. Ale obsah pravé části nechávám plně na vás, je to pro mě snadno editovatelné a nedělá mi problém cokoliv doplnit. Například by se mohly hodit poslední finanční reporty, ať to člověk nemusí složitě hledat.

To, co mi prozatím nešlo je udělat dobrovolné vypnutí/zapnutí na bázi cookies. Nejsem v tom tak zběhlý a asi se to tluče se stávajícím kódem fóra a bojuji s tím. Je to však na pořadu dne, nechci tuto "skvělou fíčuru" nutit za každou cenu všem.

Nicméně doufám, že současná podoba neruší. Snažil jsem se o maximální decentnost a když jsem to konzultoval se Zbynhu, zprvu si lišty ani nevšiml :-).

Toto vlákno tu zakládám, kdyby někdo chtěl nahlásit problém, upravit podobu odkazů či přidat další. Ani zpětná vazba neurazí - pochopitelně jde hlavně o to, aby to bylo užitečné.
Mějte se fajn.

Joshua

//Bylo nad moje síly projít úplně všechny portály. U některých zatím lišta nefunguje, průběžně to budu napravovat.

Pribik
Bronze pen
Bronze pen
Reputace: 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Odkazová lišta

Příspěvek od Pribik » 06 led 2020, 12:53

Ahoj,
díky za přidání. Určitě to neruší a obsah se doladí :-)

BTW na mobilu ( Android/chrome) se mi ta lišta objeví cca na vteřinku a pak zmizne.

Joshua
Administrátor
Gold pen
Gold pen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Joshua » 06 led 2020, 12:55

Pribik píše:
06 led 2020, 12:53
Ahoj,
díky za přidání. Určitě to neruší a obsah se doladí :-)

BTW na mobilu ( Android/chrome) se mi ta lišta objeví cca na vteřinku a pak zmizne.
Jsem rád, že neruší. Ano, dal jsem tam pravidlo do vzhledu, aby to na mobilech neotravovalo. Zkusím s tím probliknutím něco udělat.

vyvar z ovaru
Gold pen
Gold pen
Reputace: 310
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vyvar z ovaru » 06 led 2020, 15:01

Potvrzuji, ze nerusi, nebyt Joshuova postu, tak jsem si ani nevsiml, ze tam nejaka je. :)

Ankor
Silver pen
Silver pen
Reputace: 99
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ankor » 06 led 2020, 17:28

Co to znamená "na pravé straně lze mít až 8 oblíbených odkazů"? Nikde nic nevidím. Může to být tím, že používám Operu??
Ale mně to naprosto nevadí, protože z 99,9 % používám Tapatalk, píšu to sem jen kvůli zpětné vazbě.
Lišta.JPG
Lišta.JPG (98.33 KiB) Zobrazeno 114 x

Joshua
Administrátor
Gold pen
Gold pen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Joshua » 06 led 2020, 17:37

Pardon, asi jsem se blbě vyjádřil :-). Resp. on se špatně chápe ten popis, když někdo lištu třeba nevidí. Takto to vypadá třeba pro Mintos.

Neukazuje se to všude, jen v některých kategoriích. Je možné, že to je třeba i starými cookies v prohlížeči a potrvá než se to aktualizuje. V Tapatalk to není vůbec.
Přílohy
mintos-kategorie.PNG
mintos-kategorie.PNG (65.52 KiB) Zobrazeno 111 x

Ankor
Silver pen
Silver pen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ankor » 06 led 2020, 18:12

Aha - a musím si to někde zapnout?
Vysvětlil jsi to správně, akorát u mě se nezobrazuje - je to vidět na tom screenshotu.

Joshua
Administrátor
Gold pen
Gold pen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Joshua » 06 led 2020, 18:52

Ankor píše:
06 led 2020, 18:12
Aha - a musím si to někde zapnout?
Vysvětlil jsi to správně, akorát u mě se nezobrazuje - je to vidět na tom screenshotu.
Nemusí se to nijak zapínat.

Zřejmě máš v cache uložený starý vzhled fóra. Můžeš zkusit udělat test v jiném prohlížeči či anonymním oknu (jestli to jde) a pomoci by mělo, když odstraníš cookies a paměť prohlížení. Na druhou stranu, zatím to nepřináší žádné zásadní funkce, jen jakési usnadnění přístupu k používaným odkazům. Tedy o nic nepřicházíš, tím spíš pokud k fóru přistupuješ většinou z Tapatalk.

Ankor
Silver pen
Silver pen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ankor » 06 led 2020, 19:26

Jo, jasně, já to moc neupotřebím, ale kdyby to někdy někoho postihlo, tak ať je zpětná vazba.
V Opeře i v Chromu jsem provedla vymazání cookies a oba prohlížeče restartovala (počítač ne). Ale ani v jednom z nich tu lištu nevidím, takže to beru spíš jako problém tady někde u mě.
Čili tím nikomu moc nepomůžu :)

zbynhu
Moderátor
Gold pen
Gold pen
Reputace: 379
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zbynhu » 06 led 2020, 20:38

Ankor píše:
06 led 2020, 19:26
Jo, jasně, já to moc neupotřebím, ale kdyby to někdy někoho postihlo, tak ať je zpětná vazba.
V Opeře i v Chromu jsem provedla vymazání cookies a oba prohlížeče restartovala (počítač ne). Ale ani v jednom z nich tu lištu nevidím, takže to beru spíš jako problém tady někde u mě.
Čili tím nikomu moc nepomůžu :)
Nejspíš je to ode mě zbytečná připomínka, ale přeci jen mi to nedá... Ta lišta je vidět pouze u některých topiců - třeba Mintos (viewforum.php?f=39). Na tom Tvém náhledu zřejmě prohlížíš nepřečtené příspěvky a tam se nezobrazuje (stejně jako v řadě dalších témat - akcie atp.).

Ankor
Silver pen
Silver pen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ankor » 06 led 2020, 21:46

Tak jsem to zkusila přes ten tvůj odkaz a už je to lepší :D
V Chromu ta lišta na tom tvém odkazu opravdu je, v Opeře je jen ta prázdná čára.
Ale já to opravdu nepotřebuju, tak už si se mnou nedělejte starost.
Lišta 2.JPG
Lišta 2.JPG (109.44 KiB) Zobrazeno 79 x

Jan
writerP2P
Gold pen
Gold pen
Reputace: 279
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jan » 07 led 2020, 18:36

Ta malá Joshua ovce (download/file.php?id=1901) je naprosto cool :o). Stálo by za úvahu, jestli by někde neměla být permanentně, třeba jako rychlý kontakt na admina. Asi se na ni chci dívat každý den... :o)

...no, a teď ještě koukám...ta položka moderování s ikonou soudcovského kladívka je taky dost dobrá x). A o mlecím soukolí administrace se snad ani nebudu zmiňovat :p.
Mám zkušenosti s:
Banky: Airbank.cz , Fio.cz/sk , mbank.cz , expobank.cz, ... celkem cca 10 bank
Devizové společnosti: RoklenFX
P2P: Mintos.com, Roger.cz (dříve Investaukce.cz)
---
Mintos referral: www.mintos.com/cs/ref/8S41UT
---

Odpovědět