Mintos - kampaně

.
web: www.mintos.com
Odpovědět
shareholder
Reputace: 5
Kontaktovat uživatele:

Mintos - kampaně

Příspěvek od shareholder » 12 črc 2019, 19:15

Tak máme novou kampaň - Monego a Kredo, co si o tom myslíte? S bonusem se lze dostat přes 15 %...

Líbí se mi, že není navázáno na výši investice, takže lze teoreticky alokovat jen málo peněz, na druhou stranu je to "šrot", oba pod 40 body v p2pexplore tabulce. Já osobně do toho asi nepůjdu, možná maximálně s pár drobnými.
Time in the market beats timing the market
Portfolio: Akcie (75%) např. T, UPS, FB, LMT, PM, GIS, XOM // p2p (25%) Mintos

zbynhu
Silver pen
Silver pen
Reputace: 220
Kontaktovat uživatele:

Re: Primární trh - nabídky

Příspěvek od zbynhu » 12 črc 2019, 19:32

shareholder píše:
12 črc 2019, 19:15
Tak máme novou kampaň - Monego a Kredo, co si o tom myslíte? S bonusem se lze dostat přes 15 %...

Líbí se mi, že není navázáno na výši investice, takže lze teoreticky alokovat jen málo peněz, na druhou stranu je to "šrot", oba pod 40 body v p2pexplore tabulce. Já osobně do toho asi nepůjdu, možná maximálně s pár drobnými.
Do akce jsem se uz zapojil, je lakava. Beru pujcky na 9-10 mesicu, 14,5-15%.
Prespokladam, ze nabidka pujcek pujde rychle dolu, takže jsem se slevou prodal starsi Kredo a Monego pujcky s 1% slevou a obratem nakupoval.
Otocil jsem 2k a jsem spokojeny.

Jan
writerP2P
Gold pen
Gold pen
Reputace: 202
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jan » 12 črc 2019, 19:37

shareholder píše:

Já už jsem je kdysi trochu kupoval, takže u nich již nějakou alokaci mám. A CB akce - možná trochu nakoupím místo toho, co se odprodalo, ale rozhodně ne žádné blázniviny. Ono to stejně nejspíš dopadne klasicky - že se to celkem záhy vykoupí a bude po ptákách :o).
Akorát - a stejně jako u ExpressCreditu - jsem ohledně svých podílů zde trochu rozpolcený, zda je držet, nakonec jsem je lupnul s bonusem na SM. Po troškách se rozprodávaly, s čímž teď tedy bude díky CB utrum...
Mám zkušenosti s:
Banky: Airbank.cz , Fio.cz/sk , mbank.cz , expobank.cz, ... celkem cca 10 bank
Devizové společnosti: RoklenFX
P2P: Mintos.com, Roger.cz (dříve Investaukce.cz)
---
Mintos referral: www.mintos.com/cs/ref/8S41UT
---

marek.k
Reputace: 11
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marek.k » 12 črc 2019, 20:03

shareholder píše:

zajímavé...
květen19 CB na Kredo
červen19 CB na Kredo a Monego (mimo jiné)
červenec19 CB na Kredo a Monego
kdože platí ty procenta z kampaně?
tyto společnosti občas nakupuji, mají dobrá procenta. a jako na potvoru jsem si kampaně nevšimnul. a balík euro jsem dnes rozpustil jinde.
no, spíše balíček :)

Jan
writerP2P
Gold pen
Gold pen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jan » 12 črc 2019, 20:10

marek.k píše:
12 črc 2019, 20:03
shareholder píše:

zajímavé...
květen19 CB na Kredo
červen19 CB na Kredo a Monego (mimo jiné)
červenec19 CB na Kredo a Monego
kdože platí ty procenta z kampaně?
tyto společnosti občas nakupuji, mají dobrá procenta. a jako na potvoru jsem si kampaně nevšimnul. a balík euro jsem dnes rozpustil jinde.
no, spíše balíček :)
No, tak to jsem zřejmě některé ty kampaně úplně prošvihul... :o/.A nebo na ně zapomněl. A nebo mě podmínky natolik nezaujaly, že jsem to pustil z hlavy...
Mám zkušenosti s:
---
---

Flyboy
Silver pen
Silver pen
Reputace: 92
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Flyboy » 12 črc 2019, 23:11

Je dobré poslat vždy peníze na účet jak je nějaká taková akce a hned je tam protočit. Ale já určitě nebudu ten, kdo pošle peníze na Mintos aby to zainvestoval do C poskytovatelů co jsou ve ztrátě jako je Kredo a Monego :lol:

cmel.da
Bronze pen
Bronze pen
Reputace: 12
Kontaktovat uživatele:

Re: Mintos - kampaně

Příspěvek od cmel.da » 13 črc 2019, 13:03

... jo sranda by byla, kdyby příští týden třeba kosovské Monego padlo a vyhlásilo insolvenci. Holt, céčkový nejdou na odbyt.

Aleš
Bronze pen
Bronze pen
Reputace: 13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aleš » 13 črc 2019, 21:31

V Monego jsem držel 1-2 % portfolia a Kredo jsem občas nějaké vzal když měli minule akci, díky jejich slušné rozvaze, ta se ale u obou dle posledních čísel zhoršila díky růstu, který už ale nedoprovázel růst vlastního kapitálu. Do budoucna již tedy neplánuji investovat, dokud se nezlepší, maximálně nějaké menší částky na protočení na pár dní při této akci, což dává dobré RRR.

Jan
writerP2P
Gold pen
Gold pen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jan » 14 črc 2019, 14:29

Aleš píše:
13 črc 2019, 21:31
V Monego jsem držel 1-2 % portfolia a Kredo jsem občas nějaké vzal když měli minule akci, díky jejich slušné rozvaze, ta se ale u obou dle posledních čísel zhoršila díky růstu, který už ale nedoprovázel růst vlastního kapitálu. Do budoucna již tedy neplánuji investovat, dokud se nezlepší, maximálně nějaké menší částky na protočení na pár dní při této akci, což dává dobré RRR.
Vycházíš z ExploreP2P, nebo ještě jiných zdrojů?
Dík
Mám zkušenosti s:
---
---

Aleš
Bronze pen
Bronze pen
Reputace: 13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aleš » 14 črc 2019, 15:16

Jan píše:
14 črc 2019, 14:29
Vycházíš z ExploreP2P, nebo ještě jiných zdrojů?
Dík
ExploreP2P používám na rychlé porovnání a následně u poskytovatelů, kteří mě zaujmou, procházím finanční výkazy na Mintosu. Např. Monego má už výkazy za rok 2018. Teď zrovna koukám, že dnes už mu taky zhoršili sloupec Capital o 5 bodů, původně mělo Monego 14.

Odpovědět