Poskytovatelé půjček na Bondster

web: www.bondster.cz
akpraha
Reputace: 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Poskytovatelé půjček na Bondster

Příspěvek od akpraha » 11 úno 2020, 19:27

slonik píše:
16 pro 2019, 16:48
Koukám, že se dnes objevilo pár kousků od SIM půjčky. A taky od CreditGO, jenže ty už nejsou za 7 %, ale jen za 6. Lichváři nenažraní :cry:
A zda se mi, ze "pujcky" u spolecnosti SIM pujcka budou mit velmi vysoky procento defaultu. Sice je tam BGB ale u 3 pujcek, ktere jsem zkousel, zatim jsou vsechny po splatnosti 31-60 dni. Takze defakto jsem jenom zkousel firme s financovanim provozu bezurocnou pujckou, a pak mi za ty tri mesice vrati penize bez uroku, a zacnou sami vymahat.

slonik
Bronze pen
Bronze pen
Reputace: 79
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od slonik » 12 úno 2020, 02:37

Půjčky SIM půjčka a CreditGO mohou být klientem opakovaně prodlouženy. Bondster - podle toho co psali - neumí tento jev zobrazit a půjčky se jeví jako po splatnosti. Pár jsem jich měl a v případě prodloužení až do 60 dnů po splatnosti je vyplacen úrok i za dobu prodlení. Bohužel nejde rozlišit ty, které jsou skutečně v prodlení a ty, které jsou prodlužovány.

Poli29
Bronze pen
Bronze pen
Reputace: 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Poli29 » 24 dub 2020, 19:07

Pro ty co maji na bondsteru dluhopisy od Leo Express:
Pred dvema tydny clanek o tom, ze je LE 1 mesic od krachu, nyni clanek o tom, ze Ceske Drahy jednaji s LE o koupi LE.
https://zdopravy.cz/ceske-drahy-jednaji ... cek-47475/

zbynhu
Moderátor
Gold pen
Gold pen
Reputace: 632
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zbynhu » 26 čer 2020, 19:30

Filipínský Right Choice Finance nabídne investorům 17 % ročně a cashback 1 %

http://www.bondster.com/cz/novinky/vsec ... cashback-1
Líbí se vám tu? Podpořte rozvoj fóra ;)

slonik
Bronze pen
Bronze pen
Reputace: 79
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od slonik » 28 čer 2020, 15:19

No Rightchoice se zatím tváří jako opravdu stabilní poskytovatel. Je otázkou, zda to tak opravdu je, nebo zda je to tím, že na Bondster je poměrně krátce a jeho půjčky jsou spláceny najednou (tj dlužník splácí po dobu půjčky pouze úroky a jistinu zaplatí až na konci úvěrového kontraktu). Myslím, že naprostá většina půjček zatím ke splatnosti nedospěla, takže tvrzení o stabilitě poskytovatele je podle mě velmi předčasné.

Celá akce je doprovozena tradiční informační nedostatečností, kterou Bondster trpí - tj. není uvedeno, kdy bude cashback připsán, zda se to týká všech půjček RightChoice nebo jen některých, zda je tam nějaký minimální limit ... - prostě takové ty důležité údaje, které pomáhají investorům při rozhodování se.

Odpovědět