Lendy - investoři

.
web: www.lendy.co.uk
Odpovědět
Saraph
Moderátor
Gold pen
Gold pen
Reputace: 172
Kontaktovat uživatele:

Re: Lendy - investoři

Příspěvek od Saraph » 05 čer 2019, 16:30

Ještě jsem si požádal o nějaké zbylé drobné, co jsem měl na platformě nezainvestované (jednalo se asi o 84 liber). Asi ani tohle jen tak neuvidím, co? :lol:

Joshua
Administrátor
Silver pen
Silver pen
Reputace: 161
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Joshua » 05 čer 2019, 17:16

Saraph píše:
05 čer 2019, 16:30
Ještě jsem si požádal o nějaké zbylé drobné, co jsem měl na platformě nezainvestované (jednalo se asi o 84 liber). Asi ani tohle jen tak neuvidím, co? :lol:
No, žena udělala před týdnem to samé. Zatím nic :-(. Žil jsem však v (zřejmě v mylném) domnění, že tyto peníze jsou investorů a odděleny od aktiv Lendy na samostatném účtu.

Mirinda78
Bronze pen
Bronze pen
Reputace: 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mirinda78 » 05 čer 2019, 18:59

Joshua píše:
05 čer 2019, 17:16
Saraph píše:
05 čer 2019, 16:30
No, žena udělala před týdnem to samé. Zatím nic :-(. Žil jsem však v (zřejmě v mylném) domnění, že tyto peníze jsou investorů a odděleny od aktiv Lendy na samostatném účtu.
Už mi dávno došel e-mail od insolvenčních správců, že všechny výběry peněz jsou pozastaveny.O ně nepřijdete, ale do jejich odblokování zbývá ještě určitě pár týdnů...

Kdo má zájem, na facebooku byla založena akční skupina Lendy https://www.facebook.com/groups/lendyactiongroup/ ,která bude hájit zájmy věřitelů, komunikovat se sdělovacími prostředky a insolvenčními správci. Za jeden týden se připojilo přes 300 lidí, přidejte se také .

Odpovědět