Diskuze ke konkrétním půjčkám

.
web: www.mintos.com
Odpovědět
zbynhu
Bronze pen
Bronze pen
Reputace: 50
Kontaktovat uživatele:

Diskuze ke konkrétním půjčkám

Příspěvek od zbynhu » 27 kvě 2018, 09:31

Aktuálně mi půjčka v českých korunách 1572630-01 od poskytovatele ACEMA překročila 60 dní po splatnosti.
Zajímavé je, že k této situaci již jednou došlo a pak dlužník najednou uhradil veškeré splátky v prodlení.
Co nechápu, je různá výše penále za každou z těchto splátek - viz screen. Nemá někdo přehled, čím může být různé penále každý měsíc způsobeno?
Máte v této půjčce také někdo zainvestováno?

Napsal jsem na podporu, jestli mi zjistí k důvodům nesplácení více.
ACEMA 60+.jpg
ACEMA 60+.jpg (121.01 KiB) Zobrazeno 175 x

Edit (Saraph): Přejmenoval jsem vlákno, aby v případě budoucích diskuzí ohledně konkrétních půjček nemusely být pokaždé zakládána nová vlákna.

Jan
writerP2P
Silver pen
Silver pen
Reputace: 57
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze ke konkrétním půjčkám

Příspěvek od Jan » 27 kvě 2018, 17:23

Čistě hypoteticky a spekulativně by to mohlo být. že dlužník uhradil větší část splátky, takže pokuta se počítala z malého zbytku (říjen), listopad by byl z plné částky a leden jen za krátkou dobu prodlení.
Nějaké pokuty mám od Moga, ale moc smyslu to nedává, takže se po tom moc nepídím a nesleduju to.
Mám zkušenosti s:
Banky: Airbank.cz , Fio.cz/sk , mbank.cz, ...
Devizové společnosti: RoklenFX
P2P: Investaukce.cz , Mintos.com

zbynhu
Bronze pen
Bronze pen
Reputace: 50
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze ke konkrétním půjčkám

Příspěvek od zbynhu » 05 čer 2018, 20:19

zbynhu píše:
27 kvě 2018, 09:31
Aktuálně mi půjčka v českých korunách 1572630-01 od poskytovatele ACEMA překročila 60 dní po splatnosti.
Zajímavé je, že k této situaci již jednou došlo a pak dlužník najednou uhradil veškeré splátky v prodlení.
Co nechápu, je různá výše penále za každou z těchto splátek - viz screen. Nemá někdo přehled, čím může být různé penále každý měsíc způsobeno?
Máte v této půjčce také někdo zainvestováno?
Tak na dnešek mi byla půjčka předčasně vykoupena. Vzhledem k několika neuhrazeným splátkám velice vítaná zpráva:)

Odpovědět