Fast Invest

.
K diskusím: Bitbond; Bondora; Fundingsecure; Lenndy; Moneything; Robo.cash; Swaper; Viainvest;
Odpovědět
Joshua
Administrátor
Silver pen
Silver pen
Reputace: 111
Kontaktovat uživatele:

Fast Invest

Příspěvek od Joshua » 29 bře 2018, 09:19

Na scéně jsem objevil další P2P portál - Fast Invest, se sídlem v UK. Portál se zřejmě specializuje na investory, kteří se teprve snaží rozhoupat a investování vyzkoušet. Umožňují začít i od tak malé částky, jako je 1 Euro.

Další informace:

- Zhodnocení od 8 do 14% p.a.
- Investování bez poplatků pro investory
- Nemají sekundární trh, ale jejich garance vykoupení (pouze označené úvěry) sekundární trh zcela nahrazuje. Investor může svůj podíl kdykoliv prodat a ten bude do 2. dne odkoupen.
- Pokud je dlužník v prodlení se splácením, případně úvěr spadne do defaultu, FastInvest zasílá dále úroky (pouze označené úvěry).

Ze zemí, kde lze investovat jsem zahlédl Polsko, Španělsko a Dánsko.
Na webu jsem toho zahlédl více, ICO, multi-měnový účet.. nevím, jestli náhodou nedělají do všeho co je zrovna populární.

https://fastinvest.com/en

sebikus
Bronze pen
Bronze pen
Reputace: 6
Kontaktovat uživatele:

Re: Fast Invest

Příspěvek od sebikus » 01 dub 2018, 23:50

Země pro investování:
United Kingdom, Ireland and Poland.
Germany, Netherlands, Belgium, Spain.
France, Italy.
Norway, Sweden and Finland.

Fast Invest
ownerP2P
Reputace: 1
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fast Invest » 10 kvě 2018, 12:20

Fast Invest is committed to building a sustainable, scalable investment model that does not require the support of big banks. This, in turn, enables our investors to grow their investment portfolio and earn passive income.

Our advanced investment platform facilitates customers to invest money into various loans across the EU efficiently.

Obrázek
FAST INVEST is developing a powerful investment platform based on investments in consumer loans across Europe and the rest of the globe. We strive to offer a way for everyone to invest their money and build a passive income flow.

Saraph
Moderátor
Silver pen
Silver pen
Reputace: 105
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Saraph » 11 kvě 2018, 08:39

Platforma se mi docela líbí. Počkám si ale, jak se udrží.

Každá půjčka může být označena až dvěma ikonkami:
  • Buyback guarantee tu tedy znamená, že investor může (ale nemusí) prodat platformě zpět půjčku a je garantováno její odkoupení do jednoho pracovního dne.
  • Default guarantee je tu blíže tomu, co na ostatních platformách vnímáme jako buyback - platforma bude při opoždění splácení platit splátky „ze svého“, takže investora v podstatě nesplácení nezasáhne (jen dostane splátku o 3 dny později).
K dispozici je i auto invest.

Joshua
Administrátor
Silver pen
Silver pen
Reputace: 111
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Joshua » 11 kvě 2018, 09:41

Saraph píše:Platforma se mi docela líbí. Počkám si ale, jak se udrží.

• Buyback guarantee tu tedy znamená, že investor může (ale nemusí) prodat platformě zpět půjčku a je garantováno její odkoupení do jednoho pracovního dne.
  • Default guarantee je tu blíže tomu, co na ostatních platformách vnímáme jako buyback - platforma bude při opoždění splácení platit splátky „ze svého“, takže investora v podstatě nesplácení nezasáhne (jen dostane splátku o 3 dny později).
Jsi tam aktivním investorem?

blahetal
Bronze pen
Bronze pen
Reputace: 27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blahetal » 11 kvě 2018, 10:25

Saraph
Moderátor
Silver pen
Silver pen
Reputace: 105
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Saraph » 11 kvě 2018, 15:06

Joshua píše:
Saraph píše:Platforma se mi docela líbí. Počkám si ale, jak se udrží.

Jsi tam aktivním investorem?
Nejsem, dnes jsem o ní slyšel poprvé. Jelikož jsem se kromě Mintosu nahrnul docela rychle na další 3 platformy a za docela krátkou dobu z nich zase začal utíkat, neplánuji s novými P2P platformami spěchat.

Fast Invest
ownerP2P
Reputace: 1
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fast Invest » 16 kvě 2018, 12:21

Happy Days promotional fits an experienced investor as well as the newbie one. We say: „Invest 2000 euro, get 100 euro bonus“. That is right, for each 2000 euro you will transfer and invest in consumer loans in FAST INVEST investment platform, you will get 100 euro bonus.
To read more click here
Obrázek

Do not hesitate if you have any questions.
FAST INVEST is developing a powerful investment platform based on investments in consumer loans across Europe and the rest of the globe. We strive to offer a way for everyone to invest their money and build a passive income flow.

Odpovědět