Mintos - zkušenosti investorů


web: www.mintos.com
Odpovědět
sly
Bronze pen
Bronze pen
Příspěvky: 146
Registrován: 20 zář 2018, 22:06
Reputace: 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Mintos - investoři

Příspěvek od sly » 12 říj 2018, 09:52

osobne bych u AI uvital moznost replikace. jsem ve fazi zakladani novych, ktere se od tech existujicich az tolik nelisi. pokud chci nastavit kuprikladu jen lehce jine podminky se stejnymi originatory, to naklikavani je pomerne zdlouhave. stacila by ikonca "replicate/copy" a clovek by si zmenil jen to, co potrebuje. zbytek dat by zustal stejny.

Uživatelský avatar
Jan
writerP2P
Jan
Jan
Příspěvky: 5479
Registrován: 31 srp 2016, 10:04
Reputace: 1114
Kontaktovat uživatele:

Re: Mintos - investoři

Příspěvek od Jan » 12 říj 2018, 09:57

sly píše:
12 říj 2018, 09:52
osobne bych u AI uvital moznost replikace. jsem ve fazi zakladani novych, ktere se od tech existujicich az tolik nelisi. pokud chci nastavit kuprikladu jen lehce jine podminky se stejnymi originatory, to naklikavani je pomerne zdlouhave. stacila by ikonca "replicate/copy" a clovek by si zmenil jen to, co potrebuje. zbytek dat by zustal stejny.
Mě ještě trochu zarazilo, že když jsem měl AI na nějaké originátory a chtěl jsem tam nějakého přihodit, zobrazovali se mi jen ti co už mám do AI zahrnuté a ti nezahrnutí se nezobrazovali. Takže bylo potřeba založit AI nový...
Zkušenosti:
P2P: Mintos, Lendermarket, Afranga, Roger(dříve Investaukce)
Devizové spol.: RoklenFX

Zdroje:
explorep2p.com/mintos-lender-ratings/
p2p.holdings/mintos
beyondp2p.com/platforms/mintos/loan-originators

BTW
CO<JAK<PROČ

Flyboy
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 710
Registrován: 10 črc 2018, 19:14
Reputace: 154
Kontaktovat uživatele:

Re: Mintos - investoři

Příspěvek od Flyboy » 12 říj 2018, 10:02

Po tom, co mi byl připsán ten 1% bonus začátečníka za první tři měsíce jsem zjistil, že do toho nezapočítávají půjčky, které se koupí na SM.

Uživatelský avatar
Jan
writerP2P
Jan
Jan
Příspěvky: 5479
Registrován: 31 srp 2016, 10:04
Reputace: 1114
Kontaktovat uživatele:

Re: Mintos - investoři

Příspěvek od Jan » 12 říj 2018, 10:05

Flyboy píše:
12 říj 2018, 10:02
Po tom, co mi byl připsán ten 1% bonus začátečníka za první tři měsíce jsem zjistil, že do toho nezapočítávají půjčky, které se koupí na SM.
Aha...
Já jsem se zatím nedokopal k tomu to řešit, ale taky jsem měl bonus asi o 1/3 menší, než bych čekal. A popravdě ani nevím, že bych o této podmínce někde četl. Na CashSacky jo, ale u vstupního bonusu ne... Navíc už si ani nepamatuju, kde jsem nakupoval...
Zkušenosti:
P2P: Mintos, Lendermarket, Afranga, Roger(dříve Investaukce)
Devizové spol.: RoklenFX

Zdroje:
explorep2p.com/mintos-lender-ratings/
p2p.holdings/mintos
beyondp2p.com/platforms/mintos/loan-originators

BTW
CO<JAK<PROČ

Uživatelský avatar
vyvar z ovaru
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 1660
Registrován: 29 lis 2017, 13:50
Reputace: 550
Bydliště: B|R|N|O|
Kontaktovat uživatele:

Re: Mintos - investoři

Příspěvek od vyvar z ovaru » 12 říj 2018, 10:30

sly píše:
12 říj 2018, 09:52
osobne bych u AI uvital moznost replikace. jsem ve fazi zakladani novych, ktere se od tech existujicich az tolik nelisi. pokud chci nastavit kuprikladu jen lehce jine podminky se stejnymi originatory, to naklikavani je pomerne zdlouhave. stacila by ikonca "replicate/copy" a clovek by si zmenil jen to, co potrebuje. zbytek dat by zustal stejny.
O tohle jsem jim psal uz 2x, zatim vzdy bez odpovedi.

sly
Bronze pen
Bronze pen
Příspěvky: 146
Registrován: 20 zář 2018, 22:06
Reputace: 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Mintos - investoři

Příspěvek od sly » 12 říj 2018, 10:31

Jan: nevychazel jsi nahodou z jednoho z prednastavenych AI mustru? kdyz jsem si poprve jeden vybral, zdal se mi nejaky osekany. jakoby v nem chybely nejake moznosti, snad originatori? ted pouzivam jen mnou vytvorene. v zahlavi vzdy vidim plny pocet z dane kategorie. napr. Loan Originator 49/49 nebo Country 24/24 atd. pokud je cislo mensi, je nutne volbu rozkliknout a dodatecne v ni chybejici polozki naklikat. pak se ve vyctu objevi.

ad 1% bonus. to jste byli nekym doporuceni anebo jste sli pri zakladani uctu pres nejaky specialni link? tohle mi nejspis uteklo.. :|

sly
Bronze pen
Bronze pen
Příspěvky: 146
Registrován: 20 zář 2018, 22:06
Reputace: 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Mintos - investoři

Příspěvek od sly » 12 říj 2018, 10:35

vyvar z ovaru píše:
12 říj 2018, 10:30
sly píše:
12 říj 2018, 09:52
osobne bych u AI uvital moznost replikace. jsem ve fazi zakladani novych, ktere se od tech existujicich az tolik nelisi. pokud chci nastavit kuprikladu jen lehce jine podminky se stejnymi originatory, to naklikavani je pomerne zdlouhave. stacila by ikonca "replicate/copy" a clovek by si zmenil jen to, co potrebuje. zbytek dat by zustal stejny.
O tohle jsem jim psal uz 2x, zatim vzdy bez odpovedi.
taky jsem dnes nechal feedback, tak treba peklo rozmrzne ;-)

Tomas
Příspěvky: 17
Registrován: 06 říj 2018, 19:21
Reputace: 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Investoři

Příspěvek od Tomas » 12 říj 2018, 22:13

Finlord píše:
25 srp 2016, 10:49
Mirinda78 píše:Nakonec vše dobře dopadlo a loan jsem přes sekundární trh prodal. Pokud příště budu chtít zjistit, zda se na něm úvěr vyskytuje, nepřihlásím se a je to.
Díky

Přece jen bych měl snad už poslední dotaz: Co se přesně reinvestuje, když mám zaškrtnuté tohle políčko při autoinvestu ? Týká se to i úroků ?

MK
Dobrý den, ano reinvestují se i úroky. Pokud máte tedy zainvestováno do jednoměsíčních úvěrů 1000 EUR a po měsíci se Vám vrátí 1010 EUR, tak se v dalším cyklu bude automaticky investovat 1010 EUR, což je celkem příjemné :) Vždy je nutné, ať máte prostředky na minimální investici, která je na primárním trhu 10 EUR (jinak ty volné prostředky jenom leží na účtu bez použití). Na sekundárním trhu se dají koupit i menší částky, ale tam Autoinvest nehledá - musíte manuálně.
A pokud políčko nezatrhnu, znamená to že se bude reinvestovat jen můj vklad, (úroky zůstanou k dispozici) nebo už se celkově nebude reinvestovat?

Vladimír.I
Příspěvky: 1
Registrován: 13 říj 2018, 10:21
Reputace: 1
Kontaktovat uživatele:

Re: Mintos - investoři

Příspěvek od Vladimír.I » 13 říj 2018, 10:31

Dobrý den. Nechci zakládat nové téma, tak se zeptám tady zkušených investorů.
Pro eliminaci rizika diverzifikuji portfolio do několika poskytovatelů v několika zemích a několika typů půjček (bussines, personál apod.) Potud je to zdánlivě bezpečné.
Vše ale dělám zprostředkovaně přes mintos, peníze taky posílám na mintos a s mintosem pouze s mintosem mám smlouvu.

Otázka která mě napadla, když měl mintos ty bugy asi před měsícem.
Jak se dostanu ke svému portfoliu, když mintos "zmizí se světa" (insolvence, plánovaný podvod apod.) a nebude funkční platforma?

Jistě, s rizikem investic se počítá (proto diverzifikuji ještě na zonky, bondster apod. A do půjček dávám max cca 15 % úspor), ale možná něco z obchodních podmínek uniklo mě pozornosti.

sly
Bronze pen
Bronze pen
Příspěvky: 146
Registrován: 20 zář 2018, 22:06
Reputace: 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Mintos - investoři

Příspěvek od sly » 13 říj 2018, 10:49

obavam se, ze pokud panove z Mintosu sbali kufry, veskere investice budou nenavratne pryc. holt nejedna se o banku, kde by byly vklady ze zakona pojistene. podle dosavadniho vyvoje to ale zrejme na takovy scenar nevypada.
opravte mne, pokud se pletu.

Uživatelský avatar
Saraph
Moderátor
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 799
Registrován: 01 čer 2016, 10:08
Reputace: 217
Kontaktovat uživatele:

Re: Mintos - investoři

Příspěvek od Saraph » 13 říj 2018, 15:50

sly píše:
13 říj 2018, 10:49
obavam se, ze pokud panove z Mintosu sbali kufry, veskere investice budou nenavratne pryc. holt nejedna se o banku, kde by byly vklady ze zakona pojistene. podle dosavadniho vyvoje to ale zrejme na takovy scenar nevypada.
opravte mne, pokud se pletu.
V takovém případě se ale zas obávám toho, že by se drasticky snížilo zhodnocení. Lidé za bezrizikovou investici považují třeba státní dluhopisy a spokojí se často s tak malým procentem, které má co dělat, aby vůbec drželo krok s inflací. Holt je to lepší než jejich spořící účet v bance, že. Kdyby byl Mintos naprosto bezrizikovou investicí, byl by to naprostý sen za současné odměny, kterou nabízí. Vždyť pokud bychom pominuli měnové riziko a riziko bankrotu poskytovatele či kolapsu celé platformy, není na Mintosu žádná volatilita. Prostě portfolio si roste téměř konstantním tempem a to je ideální scénář každé investice. Nikdo nepreferuje volatilní růst nad rovnou čárou směrem vzhůru.

To současné zhodnocení je odměna za riziko. Kdyby dávali 5 %, vykašlal bych se jim na to.

Booboo
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 785
Registrován: 26 srp 2018, 14:24
Reputace: 143
Kontaktovat uživatele:

Re: Mintos - investoři

Příspěvek od Booboo » 13 říj 2018, 17:51

Vladimír.I píše:
13 říj 2018, 10:31
Dobrý den. Nechci zakládat nové téma, tak se zeptám tady zkušených investorů.
Pro eliminaci rizika diverzifikuji portfolio do několika poskytovatelů v několika zemích a několika typů půjček (bussines, personál apod.) Potud je to zdánlivě bezpečné.
Vše ale dělám zprostředkovaně přes mintos, peníze taky posílám na mintos a s mintosem pouze s mintosem mám smlouvu.

Otázka která mě napadla, když měl mintos ty bugy asi před měsícem.
Jak se dostanu ke svému portfoliu, když mintos "zmizí se světa" (insolvence, plánovaný podvod apod.) a nebude funkční platforma?

Jistě, s rizikem investic se počítá (proto diverzifikuji ještě na zonky, bondster apod. A do půjček dávám max cca 15 % úspor), ale možná něco z obchodních podmínek uniklo mě pozornosti.
Je dobre si tieto rizika zopakovať.
Odpovede na tieto otázky sú pod záložkou - často kladené dotazy.
Konkrétne:Co se stane, když společnost Mintos zbankrotuje?
V nepravděpodobném případě bankrotu společnosti Mintos získají investoři z databáze společnosti Mintos kompletní informace o transakcích, které uzavřeli v rámci tohoto tržního prostředí. Likvidátor nebo správce společnosti Mintos učiní veškeré nezbytné kroky k převodu správy všech půjček a investic na odpovídajícího manažera. Aby bylo zajištěno plnění výše uvedeného ustanovení, uzavřela společnost Mintos s advokátní kanceláří FORT smlouvu o úschově, na základě níž společnost Mintos každý měsíc přenáší datové nosiče obsahující veškeré aktuální údaje ze společnosti Mintos do společnosti FORT, která tyto údaje přijímá pro uchování.
Skôr sa obávam bankrotu poskýtovateľov.
Akcie - TEF, VZ, ABR, ARI, O , ENGIE, NEE, LIGHT, EVK, BASF, CC, KOMB, ERSTE, VIG, CTP, JNJ, GOOG, INTC, CTSH, AD, UQA, RED,
ETF - Portu

Flyboy
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 710
Registrován: 10 črc 2018, 19:14
Reputace: 154
Kontaktovat uživatele:

Re: Mintos - investoři

Příspěvek od Flyboy » 15 říj 2018, 11:02

Sem zkusil naházet všechny půjčky s malým úrokem na SM a někdo mi vykoupil vše 8,5% od Creditstaru v 30-60 dní zpoždění. Měl jsem jich sice jen 5x10E ale i tak je to pro mě nepochopitelné. Se mi zdá neuvěřitelné, že by nějaký investor kupoval na SM něco s tak nízkým úrokem bez slevy a ještě v takovém zpoždění. Je možné že by to fakt vykupoval sám Creditstar místo výkupu po 60ti dnech?

Uživatelský avatar
Jan
writerP2P
Jan
Jan
Příspěvky: 5479
Registrován: 31 srp 2016, 10:04
Reputace: 1114
Kontaktovat uživatele:

Re: Mintos - investoři

Příspěvek od Jan » 15 říj 2018, 11:37

sly píše:
12 říj 2018, 10:31
Jan: nevychazel jsi nahodou z jednoho z prednastavenych AI mustru? kdyz jsem si poprve jeden vybral, zdal se mi nejaky osekany. jakoby v nem chybely nejake moznosti, snad originatori? ted pouzivam jen mnou vytvorene. v zahlavi vzdy vidim plny pocet z dane kategorie. napr. Loan Originator 49/49 nebo Country 24/24 atd. pokud je cislo mensi, je nutne volbu rozkliknout a dodatecne v ni chybejici polozki naklikat. pak se ve vyctu objevi.

ad 1% bonus. to jste byli nekym doporuceni anebo jste sli pri zakladani uctu pres nejaky specialni link? tohle mi nejspis uteklo.. :|
Ne ne. Ale asi jsem vycházel z předfiltrované verze - někde na PM je po vyfiltrování dostupná položka "create AI" nebo tak nějak. Ale už si to úplně nepamatuju...

A co se týče bonusu, použil jsem cizí referenci (myslím, že to bylo formou kódu).
Zkušenosti:
P2P: Mintos, Lendermarket, Afranga, Roger(dříve Investaukce)
Devizové spol.: RoklenFX

Zdroje:
explorep2p.com/mintos-lender-ratings/
p2p.holdings/mintos
beyondp2p.com/platforms/mintos/loan-originators

BTW
CO<JAK<PROČ

Uživatelský avatar
Jan
writerP2P
Jan
Jan
Příspěvky: 5479
Registrován: 31 srp 2016, 10:04
Reputace: 1114
Kontaktovat uživatele:

Mintos v USD/GBP

Příspěvek od Jan » 15 říj 2018, 12:30

Mimochodem, jste někdo aktivní v GBP/USD půjčkách? Mám na účtu nějaké drobné, jen se mi tam válí, tak jsem přemýšlel, že bych je poslal na Mintos... Musím ještě zjistit, kde se mi přesně válí, USD bych snad byl schopný převést bez poplatku, GBP budu asi muset oželet a provést s nimi něco jiného, poplatek by asi sežral celý výnos, ne-li více. Ale otázka je, je-li vůbec v těchto měnách trh likvidní, nebo je-li alespoň dostatek půjček. Pokud by to měla být analogie CZK trhu, tak to nemá smysl.
Díky za info.
Zkušenosti:
P2P: Mintos, Lendermarket, Afranga, Roger(dříve Investaukce)
Devizové spol.: RoklenFX

Zdroje:
explorep2p.com/mintos-lender-ratings/
p2p.holdings/mintos
beyondp2p.com/platforms/mintos/loan-originators

BTW
CO<JAK<PROČ

romancik
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 766
Registrován: 08 úno 2018, 15:18
Reputace: 259
Kontaktovat uživatele:

Re: Mintos - investoři

Příspěvek od romancik » 16 říj 2018, 09:00

Flyboy píše:
15 říj 2018, 11:02
Sem zkusil naházet všechny půjčky s malým úrokem na SM a někdo mi vykoupil vše 8,5% od Creditstaru v 30-60 dní zpoždění. Měl jsem jich sice jen 5x10E ale i tak je to pro mě nepochopitelné. Se mi zdá neuvěřitelné, že by nějaký investor kupoval na SM něco s tak nízkým úrokem bez slevy a ještě v takovém zpoždění. Je možné že by to fakt vykupoval sám Creditstar místo výkupu po 60ti dnech?
Udělal jsem to samé, taky jsem dal půjčky s nižším úrokem na SM a světe div se, byly vykoupeny jen ty se zpožděným placením. Nevím už, jestli byly po splatnosti v době, kdy jsem je dával k prodeji, spíš ne.
Jednalo se o půjčky Varks, Metrokredit, EuroOne kolem 8-9% (už ani nevím, kde jsem je vzal, nejspíš buď krátká epizoda se zapnutí Mintosího AI nebo z nákupu na SM se slevou.

Taky by mě zajímalo, proč to dělá. Nemáte někdo tabulku, jak je to s tím úročením jednotlivých poskytovatelů půjček v období, kdy jsou půjčky nesplácené? Jestli jsou nebo nejsou úročeny do konce BBG? Předpokládám, že pokud jsou úročeny a jsou vykoupeny při BBG měly by jít pak úroky rozdělené podle délky držení podílu.

Booboo
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 785
Registrován: 26 srp 2018, 14:24
Reputace: 143
Kontaktovat uživatele:

Re: Mintos - investoři

Příspěvek od Booboo » 16 říj 2018, 10:33

romancik píše:
16 říj 2018, 09:00
Flyboy píše:
15 říj 2018, 11:02
Sem zkusil naházet všechny půjčky s malým úrokem na SM a někdo mi vykoupil vše 8,5% od Creditstaru v 30-60 dní zpoždění. Měl jsem jich sice jen 5x10E ale i tak je to pro mě nepochopitelné. Se mi zdá neuvěřitelné, že by nějaký investor kupoval na SM něco s tak nízkým úrokem bez slevy a ještě v takovém zpoždění. Je možné že by to fakt vykupoval sám Creditstar místo výkupu po 60ti dnech?
Udělal jsem to samé, taky jsem dal půjčky s nižším úrokem na SM a světe div se, byly vykoupeny jen ty se zpožděným placením. Nevím už, jestli byly po splatnosti v době, kdy jsem je dával k prodeji, spíš ne.
Jednalo se o půjčky Varks, Metrokredit, EuroOne kolem 8-9% (už ani nevím, kde jsem je vzal, nejspíš buď krátká epizoda se zapnutí Mintosího AI nebo z nákupu na SM se slevou.

Taky by mě zajímalo, proč to dělá. Nemáte někdo tabulku, jak je to s tím úročením jednotlivých poskytovatelů půjček v období, kdy jsou půjčky nesplácené? Jestli jsou nebo nejsou úročeny do konce BBG? Předpokládám, že pokud jsou úročeny a jsou vykoupeny při BBG měly by jít pak úroky rozdělené podle délky držení podílu.
Tí čo tie pôžičky v omeškaní kupujú na SM si asi myslia pravy opak že úroky v omeškaní celé dostanú oni.
Neviem ako to je treba to odsledovať vo výpise.
Akcie - TEF, VZ, ABR, ARI, O , ENGIE, NEE, LIGHT, EVK, BASF, CC, KOMB, ERSTE, VIG, CTP, JNJ, GOOG, INTC, CTSH, AD, UQA, RED,
ETF - Portu

Uživatelský avatar
Jan
writerP2P
Jan
Jan
Příspěvky: 5479
Registrován: 31 srp 2016, 10:04
Reputace: 1114
Kontaktovat uživatele:

Re: Mintos - investoři

Příspěvek od Jan » 16 říj 2018, 10:42

romancik píše:
16 říj 2018, 09:00
Flyboy píše:
15 říj 2018, 11:02
Sem zkusil naházet všechny půjčky s malým úrokem na SM a někdo mi vykoupil vše 8,5% od Creditstaru v 30-60 dní zpoždění. Měl jsem jich sice jen 5x10E ale i tak je to pro mě nepochopitelné. Se mi zdá neuvěřitelné, že by nějaký investor kupoval na SM něco s tak nízkým úrokem bez slevy a ještě v takovém zpoždění. Je možné že by to fakt vykupoval sám Creditstar místo výkupu po 60ti dnech?
Udělal jsem to samé, taky jsem dal půjčky s nižším úrokem na SM a světe div se, byly vykoupeny jen ty se zpožděným placením. Nevím už, jestli byly po splatnosti v době, kdy jsem je dával k prodeji, spíš ne.
Jednalo se o půjčky Varks, Metrokredit, EuroOne kolem 8-9% (už ani nevím, kde jsem je vzal, nejspíš buď krátká epizoda se zapnutí Mintosího AI nebo z nákupu na SM se slevou.

Taky by mě zajímalo, proč to dělá. Nemáte někdo tabulku, jak je to s tím úročením jednotlivých poskytovatelů půjček v období, kdy jsou půjčky nesplácené? Jestli jsou nebo nejsou úročeny do konce BBG? Předpokládám, že pokud jsou úročeny a jsou vykoupeny při BBG měly by jít pak úroky rozdělené podle délky držení podílu.
No, mě už nějakou dobu (řádově týdny) visí na SM Lenda 11,1%/cca 9M a o něco kratší dobu (týden až dva) teď nevím, jestli ExpressCredity nebo Getbucksy 11%/6-9M. A úplně to nevypadá, že by se mi mělo podařit se těchto půjček v dohledné době zbavit.
Ale je fakt, že jisté důvody jistých transakcí na SM mi zůstávají skryty... Ale sám jsem se několikrát špatně zorientoval a uklikl. Ale kolikrát to asi tento případ nebude...
Zkušenosti:
P2P: Mintos, Lendermarket, Afranga, Roger(dříve Investaukce)
Devizové spol.: RoklenFX

Zdroje:
explorep2p.com/mintos-lender-ratings/
p2p.holdings/mintos
beyondp2p.com/platforms/mintos/loan-originators

BTW
CO<JAK<PROČ

Uživatelský avatar
ch4
Silver pen
Silver pen
Příspěvky: 316
Registrován: 16 zář 2017, 20:52
Reputace: 154
Kontaktovat uživatele:

Re: Mintos v USD/GBP

Příspěvek od ch4 » 16 říj 2018, 20:31

Jan píše:
15 říj 2018, 12:30
Mimochodem, jste někdo aktivní v GBP/USD půjčkách? Mám na účtu nějaké drobné, jen se mi tam válí, tak jsem přemýšlel, že bych je poslal na Mintos... Musím ještě zjistit, kde se mi přesně válí, USD bych snad byl schopný převést bez poplatku, GBP budu asi muset oželet a provést s nimi něco jiného, poplatek by asi sežral celý výnos, ne-li více. Ale otázka je, je-li vůbec v těchto měnách trh likvidní, nebo je-li alespoň dostatek půjček. Pokud by to měla být analogie CZK trhu, tak to nemá smysl.
Díky za info.
Mam AI Mongo 9% do 24M v GBP a nechyta se. Z GBP se budu na Mintos stahovat a investuju jinde (napr. Brickowner).
CZK:Fundlift,Bondster,Upvest,Fingood,RondaInvest
EUR:Estateguru,Bulkestate,Rendity
GBP:Ablrate,PropertyCrowd,Brickowner
Bonusy: viewtopic.php?f=40&t=134&p=2627#p2627

Uživatelský avatar
Jan
writerP2P
Jan
Jan
Příspěvky: 5479
Registrován: 31 srp 2016, 10:04
Reputace: 1114
Kontaktovat uživatele:

Re: Mintos v USD/GBP

Příspěvek od Jan » 16 říj 2018, 20:50

ch4 píše:
16 říj 2018, 20:31
Jan píše:
15 říj 2018, 12:30
Mimochodem, jste někdo aktivní v GBP/USD půjčkách? Mám na účtu nějaké drobné, jen se mi tam válí, tak jsem přemýšlel, že bych je poslal na Mintos... Musím ještě zjistit, kde se mi přesně válí, USD bych snad byl schopný převést bez poplatku, GBP budu asi muset oželet a provést s nimi něco jiného, poplatek by asi sežral celý výnos, ne-li více. Ale otázka je, je-li vůbec v těchto měnách trh likvidní, nebo je-li alespoň dostatek půjček. Pokud by to měla být analogie CZK trhu, tak to nemá smysl.
Díky za info.
Mam AI Mongo 9% do 24M v GBP a nechyta se. Z GBP se budu na Mintos stahovat a investuju jinde (napr. Brickowner).
Díky za info.
Brickowner mi nic neříká. Vlastně aktivní jsem už jen na Mintosu, z GPB platforem jsem plánoval tehdy ještě SavinStream, ale naštěstí jsem to nestihnul. Pak jsem to víceméně kvůli nákladům na převody (a možná i kvůli Brexitovým nejistotám) nechal plavat...
Zkušenosti:
P2P: Mintos, Lendermarket, Afranga, Roger(dříve Investaukce)
Devizové spol.: RoklenFX

Zdroje:
explorep2p.com/mintos-lender-ratings/
p2p.holdings/mintos
beyondp2p.com/platforms/mintos/loan-originators

BTW
CO<JAK<PROČ

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 59 hostů