Lendy - investoři

.
web: www.lendy.co.uk
Odpovědět
doonio
Silver pen
Silver pen
Reputace: 72
Kontaktovat uživatele:

Re: Lendy - investoři

Příspěvek od doonio » 21 zář 2018, 17:12

Lendy(SS) dnes uveřejnil takový PR článek, jak funguje jejich systém obnovy DEFAULT projektů. Je to takový líbivý PR článek o tom jak se 2 jehly v kupce sena podařilo splatit včas/v plné výši. Pro mě je to spíš tak na zasmáti, když vidím, jak mám úvěry už skoro rok v DEFAULTU a měsíc co měsíc kopírují stále ten stejný "progress". Nevím jestli se situace zlepšila, ale TrustPilot říká něco jiného. A jak se Vám tam daří?

https://support.lendy.co.uk/hc/en-us/ar ... he-scenes-
Aktivně využívám:
P2P: Mintos,Twino,EstateGuru,LinkedFinance
Převody do zahraničí: RoklenFx,Revolut
Broker: Degiro, Fio e-broker, plus500

Joshua
Administrátor
Silver pen
Silver pen
Reputace: 61
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Joshua » 21 zář 2018, 20:20

doonio píše:
21 zář 2018, 17:12
Lendy(SS) dnes uveřejnil takový PR článek, jak funguje jejich systém obnovy DEFAULT projektů. Je to takový líbivý PR článek o tom jak se 2 jehly v kupce sena podařilo splatit včas/v plné výši. Pro mě je to spíš tak na zasmáti, když vidím, jak mám úvěry už skoro rok v DEFAULTU a měsíc co měsíc kopírují stále ten stejný "progress". Nevím jestli se situace zlepšila, ale TrustPilot říká něco jiného. A jak se Vám tam daří?

https://support.lendy.co.uk/hc/en-us/ar ... he-scenes-
Mně teď jeden úvěr splatili asi za 80 liber včetně úroků. Tak mě to poměrně překvapilo a netrpělivě čekám na další. Jinak jsem taky 600-700 dní, klasika.

Mirinda78
Reputace: 2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mirinda78 » 27 zář 2018, 16:27

DFL 016 a 017

Nevím, kdo z vás je zainteresován na v.u. půjčkách, každopádně dnes mi došel e-mail, že právní zástupci dlužníka budou vymáhat po Lendy a věřitelích jako náhradu škody 10 mil. liber :)

Předpokládá se, že jde o průtahy a zdržovací taktiku, každopádně drzost dlužníka nezná mezí !

Flyboy
Silver pen
Silver pen
Reputace: 46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Flyboy » 28 zář 2018, 11:31

Mirinda78 píše:
27 zář 2018, 16:27
DFL 016 a 017

Nevím, kdo z vás je zainteresován na v.u. půjčkách, každopádně dnes mi došel e-mail, že právní zástupci dlužníka budou vymáhat po Lendy a věřitelích jako náhradu škody 10 mil. liber :)

Předpokládá se, že jde o průtahy a zdržovací taktiku, každopádně drzost dlužníka nezná mezí !
Nikdy nevíš co v tom může být. Jestli jsou to nějací lichváři, půjčili mu pár korun a teď mu chtějí vzít dům a prodat ho svým kamarádům za zlomek tržní ceny, tak se ani nedivím :D

Mirinda78
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mirinda78 » 28 zář 2018, 12:24

To je sice fajn, ale oni chtějí zažalovat i všechny individuální investory včetně mne. Lendy mi v případě potíží nabízí bezplatnou právní pomoc, nicméně jim prý nemůže zabránit v tom, aby mě naháněli po soudech kvůli úhradě škody...Kam až se člověk může při P2P investicích dostat, to mi hlava nebere...Mám v této půjčce 200 GBP.
Naposledy upravil(a) Mirinda78 dne 28 zář 2018, 12:26, celkem upraveno 1 x.

Mirinda78
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mirinda78 » 28 zář 2018, 12:26

Flyboy píše:
28 zář 2018, 11:31
Mirinda78 píše:
DFL 016 a 017

Nikdy nevíš co v tom může být. Jestli jsou to nějací lichváři, půjčili mu pár korun a teď mu chtějí vzít dům a prodat ho svým kamarádům za zlomek tržní ceny, tak se ani nedivím :D
To je sice fajn, ale oni chtějí zažalovat i všechny individuální investory včetně mne. Lendy mi v případě potíží nabízí bezplatnou právní pomoc, nicméně jim prý nemůže zabránit v tom, aby mě naháněli po soudech kvůli úhradě škody...Kam až se člověk může při P2P investicích dostat, to mi hlava nebere...Mám v této půjčce 200 GBP.

lukipeer
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lukipeer » 05 říj 2018, 15:50

V tom mailu přišel pouze link s přístupem pouze pro ty, kteří do uvedené půjčky investovali, a s informacemi označené jako přísně důvěrné...
Co mě zaujalo, tak je hlasování na konci té zprávy, jestli souhlasím s tou náhradou škody nebo uděluji souhlas Lendy v pokračování ve vymáhání pohledávky. Na první pohled absurdní anketa, přece nebudu souhlasit s tím, abych přišel nejen o celou investovanou částku a ještě zaplatil náhradu škody přibližně ve stejné výši. Napadlo mě, jestli se tím Lendy nejistí, kdyby to náhodou nevyšlo, aby to pak mohli hodit na investory. Raději jsem proto nehlasoval pro žádnou variantu.
Mirinda78 píše:
DFL 016 a 017

pas
Reputace: 1
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pas » 08 říj 2018, 21:05

Hm, já jsem kliknul první variantu (soudit se), jelikož jsem na tyhle ankety na Lendy zvyklý. O půl sekundy později mě taky napadlo, jestli jsem to nezvoral. Ale to už by bylo dost přitažené za vlasy. S tou podvodnicí s maďarským jménem za nás celou dobu vyjednává Lendy, takže každý soud musí uznat jejich zodpovědnost za celý postup - teď sice bylo "referendum" o jednom kroku, ale plno jiných kroků bylo před tím a bude i následovat. No nic, pokud nás předvolají k soudu, tak jsem rád, že tam nebudu jediný Čech. I celu bychom mohli dostat spolu. :) Investoval jsem do těch dvou půjček 300 + 350 GBP.
lukipeer píše:
05 říj 2018, 15:50
V tom mailu přišel pouze link s přístupem pouze pro ty, kteří do uvedené půjčky investovali, a s informacemi označené jako přísně důvěrné...
Co mě zaujalo, tak je hlasování na konci té zprávy, jestli souhlasím s tou náhradou škody nebo uděluji souhlas Lendy v pokračování ve vymáhání pohledávky. Na první pohled absurdní anketa, přece nebudu souhlasit s tím, abych přišel nejen o celou investovanou částku a ještě zaplatil náhradu škody přibližně ve stejné výši. Napadlo mě, jestli se tím Lendy nejistí, kdyby to náhodou nevyšlo, aby to pak mohli hodit na investory. Raději jsem proto nehlasoval pro žádnou variantu.

doonio
Silver pen
Silver pen
Reputace: 72
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doonio » 08 říj 2018, 21:10

pas píše:
08 říj 2018, 21:05
Hm, já jsem kliknul první variantu (soudit se), jelikož jsem na tyhle ankety na Lendy zvyklý. O půl sekundy později mě taky napadlo, jestli jsem to nezvoral. Ale to už by bylo dost přitažené za vlasy. S tou podvodnicí s maďarským jménem za nás celou dobu vyjednává Lendy, takže každý soud musí uznat jejich zodpovědnost za celý postup - teď sice bylo "referendum" o jednom kroku, ale plno jiných kroků bylo před tím a bude i následovat. No nic, pokud nás předvolají k soudu, tak jsem rád, že tam nebudu jediný Čech. I celu bychom mohli dostat spolu. :) Investoval jsem do těch dvou půjček 300 + 350 GBP
Jj, bude nás tam sedět v černo-bílem víc, těším se, každá nová zkušenost je dobrá (co tě nezabije, to tě posílí). Jen mi kur** nejde do hlavy, proč si Lendy ty společnosti, kterým půjčuje trochu líp neproklepne a tím by ušetřili moje nervy, jejich pokladničku na advokáty a určitě by i zvýšili kredibilitu celé platformy. Já z Lendy vytáhl vše co se dalo už na začátku roku a suma sumárum, když započtu všechny úroky co jsem dostal, jsem stále v mínusu (ale jen pár stovek GBP). Hořká to zkušenost!
Aktivně využívám:
P2P: Mintos,Twino,EstateGuru,LinkedFinance
Převody do zahraničí: RoklenFx,Revolut
Broker: Degiro, Fio e-broker, plus500

Odpovědět