ablrate.com

.
K diskusím: Bitbond; Bondora; Fundingsecure; Lenndy; Moneything; Robo.cash; Swaper; Viainvest;
Odpovědět
ch4
Bronze pen
Bronze pen
Reputace: 43
Kontaktovat uživatele:

ablrate.com

Příspěvek od ch4 » 14 srp 2018, 21:05

Screen Shot 2018-08-14 at 20.54.26.png
Screen Shot 2018-08-14 at 20.54.26.png (9.83 KiB) Zobrazeno 96 x
https://www.ablrate.com/

Jelikoz postupne zvetsuji pozici na tomto serveru, je cas poslat prvni postrehy o ablrate.com - investice v GBP.

Platforma je profesionalne spravovana, projekty s urokovou mirou 10-15%, s detailni dokumentaci kazdeho projektu a komunikaci pri nejake zmene. Pri komplikacich s konkretnim projektem, take detailne informuji a pripadne i zesplatnuji. Mam z nich vemi dobry dojem.

Projekty jsou od ruznych real estate, pres financovani podnikani az do financovani balicku jinych pujcek. Do techto poslednich neinvestuji, protoze mi to uz prijde jako veci z obdobi financni krize, nicmene nemusi na tom byt nic spatneho, ale drzim se hesla neinvestovat do neceho cemu vubec nerozumim...

Minimalni invetsice myslim 1GBP. Velmi zajimavy secondary market, kde je mozne bud akceptovat neci cenu nebo nabidnout za jakou cenu jsem ochotny koupit. V pripade, ze se s konkretnim projektem neco deje, pozastavuji secondary market, coz na me pusobi hodne duveryhodne.

Vetsinu mych investic jsem provedl prave pres secondary market, jelikoz vetsina novych projektu ma splatnost 2-3 roky nebo vice a ja vetsinou investuji do kratsich splatnosti.

Transfer penez tam a zpatky bez problemu, pres Transferwise a UK account.

Odpovědět