PeerBerry.com


web: www.peerberry.com
Odpovědět
Uživatelský avatar
Joshua
Administrátor
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 1509
Registrován: 07 dub 2016, 12:41
Reputace: 990
Bydliště: Není vidět Ještěd = prší
Kontaktovat uživatele:

Re: PeerBerry.com

Příspěvek od Joshua » 01 bře 2018, 14:08

Peerberry
Poslední aktualizace prvního příspěvku: 22.4. 2020

Platforma Peerberry patří mezi nejrychleji rostoucí P2P portály v Evropě. Podobně jako na Mintosu, i zde lze najít více nebankovních poskytovatelů úvěrů. Do dnešních dní na portálu celkově zainvestovali 233 mil. EUR s průměrným výnosem 12,99 % p.a. Dle statistik platformu aktuálně využívá přes 20600 investorů ze 70+ zemí, největší uživatelská základna je z Německa, Španělska a Portugalska.

peerberry-vyhody.PNG
peerberry-vyhody.PNG (63.44 KiB) Zobrazeno 14413 x

Minimální výše participace na platformě je 10 EUR. Platforma disponuje nástrojem Auto Invest, avšak chybí zde sekundární trh.

Většina úvěrů na platformě je nabízena ze strany Aventus Group, který má na portálu ExploreP2P poměrně slušné hodnocení (75/100). Nicméně podobně jako na Mintosu i zde lze nalézt mnohem rizikovější poskytovatele a je otázkou, zda lze na Peerberry plnohodnotně diverzifikovat. V následujícím odkazu si lze prohlédnout i aktuální hodnocení dalších poskytovatelů: Poskytovatelé na Peerberry.

peerberry-statistiky.PNG
peerberry-statistiky.PNG (18.2 KiB) Zobrazeno 14413 x

Většina úvěrů na platformě je poskytována s garancí vykoupení 60 dní. Platforma je přehledná a disponuje responzivním designem, který lze poměrně plnohodnotně využívat i na telefonu. Peerberry dále nabízí věrnostní program, kdy při určitém objemu investic plošně zvedne výnosy portfolia o 0,5-1% (zainvestováno 10 - 40 tisíc EUR).

Odkazy:
Seznam poskytovatelů úvěrů na Peerberry
Statistiky portálu Peerberry

Více informací o platformě:
https://p2ptrh.cz/p2p-platformy/peerberry/

Kontakt
info@peerberry.com

Uživatelský avatar
P2Pfórum
ownerP2P
Příspěvky: 12
Registrován: 22 čer 2020, 20:55
Reputace: 0
Bydliště: Neznámé
Kontaktovat uživatele:

Peerberry promo kód

Příspěvek od P2Pfórum » 02 bře 2018, 07:23

Získejte bonus při registraci na Peerberry.com:
  • +0.5% bonus k úrokové sazbě na 90 dnů
Registrační odkaz

Při registraci přes uvedený link dostanete ke všem investicím provedeným do 90 dní od registrace bonus +0,5% úrokové sazby.

eNaia
Bronze pen
Bronze pen
Příspěvky: 102
Registrován: 11 led 2018, 20:35
Reputace: 28
Kontaktovat uživatele:

PeerBerry.com

Příspěvek od eNaia » 02 bře 2018, 21:33

Zdarek, narazila jsem na tuhle platformu pri procitani explorep2p.com a kupodivu ji tu vubec nenasla :-)
http://explorep2p.com/meet-peerberry/

Je to projekt Aventus Group a chteji byt takovy 'novy Mintos' :D

https://peerberry.com/en/about

mno... nebankovka ktera si udelala vlastni p2p nebo se opravdu pretvori na konkurenci Mintosu? :geek:

eNaia
Bronze pen
Bronze pen
Příspěvky: 102
Registrován: 11 led 2018, 20:35
Reputace: 28
Kontaktovat uživatele:

Re: PeerBerry.com

Příspěvek od eNaia » 17 dub 2018, 16:10

Tys do Peer Berry sel? :-)

Uživatelský avatar
Joshua
Administrátor
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 1509
Registrován: 07 dub 2016, 12:41
Reputace: 990
Bydliště: Není vidět Ještěd = prší
Kontaktovat uživatele:

Re: PeerBerry.com

Příspěvek od Joshua » 17 dub 2018, 20:44

Jen mě ta platforma zajímala, tak jsem si tam udělal prázdnou registraci. Nemám tam zainvestováno nic.

Ale vypadá moc pěkně.. musím říct, že snad jako jediní mají plně responzivní design, který se dá plnohodnotně ovládat i z mobilu.

Uživatelský avatar
zbynhu
Administrátor
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 2611
Registrován: 09 srp 2017, 09:48
Reputace: 2256
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Re: PeerBerry.com

Příspěvek od zbynhu » 02 srp 2018, 21:54

Nějaké novinky? Je někdo na platformě aktivním investorem?
Dle zběžného pohledu platforma nabízí krátkodobé půjčky až 12% pa.

Hledám alternativu k Mintosu a Peerberry je mi sympatické, navíc podle přehledu p2p platforem objemově slušně rostou...
Pravidelné detailní rozbory mého P2P portfolia (Mintos, Lendermarket, Peerberry, Robo.cash, Bondster, Afranga, Upvest, Esketit) za uplynulé čtvrtletí vždy na P2Ptrhu začátkem každého kvartálu.

adventura
Silver pen
Silver pen
Příspěvky: 531
Registrován: 18 srp 2016, 15:17
Reputace: 116
Kontaktovat uživatele:

Re: PeerBerry.com

Příspěvek od adventura » 02 srp 2018, 22:25

zbynhu píše:
02 srp 2018, 21:54
Nějaké novinky? Je někdo na platformě aktivním investorem?
Dle zběžného pohledu platforma nabízí krátkodobé půjčky až 12% pa.

Hledám alternativu k Mintosu a Peerberry je mi sympatické, navíc podle přehledu p2p platforem objemově slušně rostou...
nabizeji 11 - 13pa kratkodobe, 12pa+ jsou vybrany pomerne rychle, maji AI,SM neni

kdyz platforma objemove roste, tak to je znameni rostouciho poctu investoru, nedostatku pujcek a tedy snizovani uroku :)

Uživatelský avatar
zbynhu
Administrátor
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 2611
Registrován: 09 srp 2017, 09:48
Reputace: 2256
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Re: PeerBerry.com

Příspěvek od zbynhu » 03 srp 2018, 07:22

blahetal píše:
02 srp 2018, 22:25

nabizeji 11 - 13pa kratkodobe, 12pa+ jsou vybrany pomerne rychle, maji AI,SM neni

kdyz platforma objemove roste, tak to je znameni rostouciho poctu investoru, nedostatku pujcek a tedy snizovani uroku :)
Trosku skepticky pohled :lol:
Bohuzel na tom neco bude.

A Ty jsi tam aktivni? Slape AI bezproblemove a nezustavaji treba nerozinvestovane prostredky na uctu?

Vzhledem ke kratkodobosti pujcek by mi ani absence SM nevadila.
Pravidelné detailní rozbory mého P2P portfolia (Mintos, Lendermarket, Peerberry, Robo.cash, Bondster, Afranga, Upvest, Esketit) za uplynulé čtvrtletí vždy na P2Ptrhu začátkem každého kvartálu.

adventura
Silver pen
Silver pen
Příspěvky: 531
Registrován: 18 srp 2016, 15:17
Reputace: 116
Kontaktovat uživatele:

Re: PeerBerry.com

Příspěvek od adventura » 03 srp 2018, 07:44

zbynhu píše:
03 srp 2018, 07:22
blahetal píše:
02 srp 2018, 22:25

nabizeji 11 - 13pa kratkodobe, 12pa+ jsou vybrany pomerne rychle, maji AI,SM neni

kdyz platforma objemove roste, tak to je znameni rostouciho poctu investoru, nedostatku pujcek a tedy snizovani uroku :)
Trosku skepticky pohled :lol:
Bohuzel na tom neco bude.

A Ty jsi tam aktivni? Slape AI bezproblemove a nezustavaji treba nerozinvestovane prostredky na uctu?

Vzhledem ke kratkodobosti pujcek by mi ani absence SM nevadila.
PB uz uroky snizoval u ceskych z 12pa na 11pa, polsky jsou za 12pa, ukrajinsky za 13pa, dansky za 12pa, ale tech je malo
aktivni tam jsem, AI maji blby, protoze se spousti jednou denne nejak vecer a kdyz pridaji pujcky behem dne treba ty 12-13pa, tak ty si investori manualne vyberou a vecer pro AI uz tam moc nezbyva

EDIT - vcera odpoledne pridali pujcky nejak kolem 100 kusu, vecer se na AI uz moc nedostalo a dnes rano PM prazdny

Uživatelský avatar
zbynhu
Administrátor
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 2611
Registrován: 09 srp 2017, 09:48
Reputace: 2256
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Re: PeerBerry.com

Příspěvek od zbynhu » 07 srp 2018, 21:10

Na platformě startuje nový poskytovatel dlouhodobých půjček zaměřený na developerské projekty.
V nabídce aktuálně první z nich, výnos 11% p.a., splatnost 1 rok, včetně BBG.
Back in November 2017 PeerBerry started off with the first Loan originator and short-term investments. Soon after launching we realised that demand for passive income is much greater than we first anticipated. Eventually, from this moment all of our beloved investors can try long-term investment.

Hence, don’t miss out this exclusive opportunity to invest safely in development project which is owned by new Loan Originator from Lithuania. Lithome LLC has an extensive experience in construction industry, successfully implemented more than 50 exclusive development projects with a total value of 34 million euros of implemented projects. In a few years Lithome LLC has established itself as one of top 10 building development companies in Lithuania. Not like ordinary Loan originators on the platform, Lithome LLC is mainly operating with building development business as well as taking part in other projects with its subcontractors. Thus, this time we propose to invest in the loan which is issued to its subcontractor, SI Baltic LLC.

SI Baltic LLC has successfully developed different kind of real estate projects in Lithuania, since 2010. The company has an extensive experience in construction industry, building development including health care centre, apartment buildings and private houses. The company is characterized by building exclusively high-quality, economical and long-lasting buildings. This time is not an exception, SI Baltic LLC is providing the highest standards of excellence and quality construction in new “Pilaites parkas” apartment building, located in a district of Vilnius. The building contains of 53 apartments, the total area of sale is 2 163 sq. m.

You can invest in this development project by choosing country or loan originator filters at a top of your invest page or by using the same parameters at auto-invest. This investment comes with buyback guarantee in case if the borrower delays the payments for more than 60 days.

Relax and enjoy your passive income growing!

Truly yours,

Ausra from PeerBerry
Pravidelné detailní rozbory mého P2P portfolia (Mintos, Lendermarket, Peerberry, Robo.cash, Bondster, Afranga, Upvest, Esketit) za uplynulé čtvrtletí vždy na P2Ptrhu začátkem každého kvartálu.

adm
Bronze pen
Bronze pen
Příspěvky: 45
Registrován: 06 bře 2017, 10:15
Reputace: 6
Kontaktovat uživatele:

Re: PeerBerry.com

Příspěvek od adm » 08 srp 2018, 09:11

mam tam kolem 500 eur zatim v pohode , uroky chodi, pujcky jsou 12 % , furt zainvestovano ale mozna tim ze tam jenom drobne

PeeJay
Příspěvky: 4
Registrován: 08 čer 2018, 19:18
Reputace: 1
Kontaktovat uživatele:

Re: PeerBerry.com

Příspěvek od PeeJay » 08 srp 2018, 19:57

adm píše:
08 srp 2018, 09:11
mam tam kolem 500 eur zatim v pohode , uroky chodi, pujcky jsou 12 % , furt zainvestovano ale mozna tim ze tam jenom drobne
Já jsem tam poslal začátkem 7/2018 nejdřív 50 a pak dalších 500€ na zkoušku. Zatím to vypadá tak, že všechno, co mělo nějaký deadline před dnešním datem (slovy VŠECHNO) je LATE.
Psal jsem těm dobrým lidem z PeerBerry, jestli je to normální, ale nic (přitom když jsem měl dotaz ohledně převodu financí, to byla odpověď asi za hodinu zpátky).
Celkově mi to ale přijde taková divná věc...
Máte nějaké zkušenosti s tím, jak řeší opožděné úhrady (jeslti vůbec)?

Uživatelský avatar
Joshua
Administrátor
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 1509
Registrován: 07 dub 2016, 12:41
Reputace: 990
Bydliště: Není vidět Ještěd = prší
Kontaktovat uživatele:

Re: PeerBerry.com

Příspěvek od Joshua » 14 srp 2018, 15:01

Docela jim to roste, přikládám statistiku za July 2018. (+446 investorů)

Peejay: Já jsem akorát četl rozhovor s tou jejich CEO (btw je to docela kost). Údajně by neměli přesáhnout 10% default rate při 60+ dnech. Přikládám odkaz na článek, ale už nám jej tu postovala eNaia: http://explorep2p.com/meet-peerberry/
Přílohy
july.png
july.png (47.3 KiB) Zobrazeno 18902 x

kari
Bronze pen
Bronze pen
Příspěvky: 53
Registrován: 15 úno 2017, 16:29
Reputace: 19
Kontaktovat uživatele:

Re: PeerBerry.com

Příspěvek od kari » 14 srp 2018, 15:05

Poslal jsem si tam před měsícem testovacích 250€ ze začátku všechno v pohodě, relativně spousta půjček akorát po problémech na Mintosu v poslední době, tak již učinilo zřejmě více lidí a začínají se mi tam válet i v takto málem množství peníze, které není kam investovat

eNaia
Bronze pen
Bronze pen
Příspěvky: 102
Registrován: 11 led 2018, 20:35
Reputace: 28
Kontaktovat uživatele:

Re: PeerBerry.com

Příspěvek od eNaia » 15 srp 2018, 11:38

Jo, tak nejak, mam tam uchvatnych 110 EUR a najednou se mi nedokazou zainvestovat :D

Uživatelský avatar
zbynhu
Administrátor
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 2611
Registrován: 09 srp 2017, 09:48
Reputace: 2256
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Re: PeerBerry.com

Příspěvek od zbynhu » 15 srp 2018, 20:40

Já jsem na PeerBerry od 9.8., tedy pár dní. Poslal jsem si testovacích 250 EUR (mimochodem dopoledne na Revolutu směna CZK > EUR, zadání transferu a odpoledne jsem je měl na investorském účtu- palec nahoru).

Ručně jsem zainvestoval asi do 4 půjček, zbytek AI. Vše rozinvestováno už první den (AI mám nastavený od 11% pa).
Od té doby jedna předčasně vykoupená půjčka - ihned v rámci AI zainvestováno do další.

Ale je to tak malý vzorek (11 investic), že z toho těžko posuzovat.
Víc peněz tam posílat zatím nechci, platforma mi nepřijde moc user friendly a nemám z ní "vnitřní" pocit věrohodnosti. Ale vklad tam budu točit - už jen abych se držel v obraze, jak se PB vyvíjí.
Pravidelné detailní rozbory mého P2P portfolia (Mintos, Lendermarket, Peerberry, Robo.cash, Bondster, Afranga, Upvest, Esketit) za uplynulé čtvrtletí vždy na P2Ptrhu začátkem každého kvartálu.

kari
Bronze pen
Bronze pen
Příspěvky: 53
Registrován: 15 úno 2017, 16:29
Reputace: 19
Kontaktovat uživatele:

Re: PeerBerry.com

Příspěvek od kari » 15 srp 2018, 21:54

zbynhu píše:
15 srp 2018, 20:40
Já jsem na PeerBerry od 9.8., tedy pár dní. Poslal jsem si testovacích 250 EUR (mimochodem dopoledne na Revolutu směna CZK > EUR, zadání transferu a odpoledne jsem je měl na investorském účtu- palec nahoru).

Ručně jsem zainvestoval asi do 4 půjček, zbytek AI. Vše rozinvestováno už první den (AI mám nastavený od 11% pa).
Od té doby jedna předčasně vykoupená půjčka - ihned v rámci AI zainvestováno do další.

Ale je to tak malý vzorek (11 investic), že z toho těžko posuzovat.
Víc peněz tam posílat zatím nechci, platforma mi nepřijde moc user friendly a nemám z ní "vnitřní" pocit věrohodnosti. Ale vklad tam budu točit - už jen abych se držel v obraze, jak se PB vyvíjí.
Měl jsem nastavenej autoinvest od 12% tak možná v tom bude ten rozdíl, že mně tam ty peníze ležely a tobě se zainvestovaly. Každopádně peníze budu stahovat zpět, možná ponechám menší částku na Mintosu, ale celkově to vidím na konec s P2P a přechod na akcie

Uživatelský avatar
zbynhu
Administrátor
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 2611
Registrován: 09 srp 2017, 09:48
Reputace: 2256
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Re: PeerBerry.com

Příspěvek od zbynhu » 01 zář 2018, 10:03

Peerberry hlásí dalšího nového poskytovatele půjček - Niewielkapozyczka.pl.
Výnosy se už ale snižují a nabízené půjčky budou s výnosem 10% p.a.

Aktuálně mám na PB 350 EUR, vše je každý den rozinvestováno, AI mám od 11%.
PB.jpg
PB.jpg (31.66 KiB) Zobrazeno 18714 x
Informační mail o novém poskytovateli:
A lot of our investors have been waiting for day like this: today the new Loan Originator has joined PeerBerry! So, even though we have to say goodbye to this amazing summer, we are happy to welcome Aventus Group’s fourth consumer loan provider - Niewielkapozyczka.pl.

Niewielkapozyczka.pl offers you the opportunity to invest in short-term consumer loans, issued in Poland. Loans on the marketplace are listed with 10% annual interest rate. Your investments are secured with a buyback guarantee, meaning any loans that are late with the repayment for more than 60 days will be repurchased.

Niewielkapozyczka.pl has been operating for more than three years in Poland. The loan provider is known as a reliable, transparent and responsible non-bank financial institution. The company issues short-term loans to its customers to meet their most urgent needs. Niewielkapozyczka.pl focuses to give its customers an individual approach and uses the newest IT solutions, which allows for fast and efficient data processing and loan issuing decisions.

Niewielkapozyczka.pl is locally acknowledged in finance field: gained a Medal of the Polish Entrepreneurship, is a member of the Polish Association of Loan Companies, nevertheless, the biggest award for the company is positive feedback of their customers.

At the end of first quarter of 2018, its net loan portfolio amounted to EUR 7,9 million (where overdue is less than 90 days). Accordingly, all the team expects stable growth.

You can invest in Niewielkapozyczka.pl loans now – so don’t miss out this chance! Please note that if you use auto invest, then do not forget to update your portfolio settings accordingly.

Let your money earn you money!
Pravidelné detailní rozbory mého P2P portfolia (Mintos, Lendermarket, Peerberry, Robo.cash, Bondster, Afranga, Upvest, Esketit) za uplynulé čtvrtletí vždy na P2Ptrhu začátkem každého kvartálu.

Havlos
Bronze pen
Bronze pen
Příspěvky: 64
Registrován: 08 led 2017, 23:46
Reputace: 25
Kontaktovat uživatele:

Re: PeerBerry.com

Příspěvek od Havlos » 02 zář 2018, 11:12

Posílaly jste si tam peníze přes bankovní účet nebo revolut atd. ?

adventura
Silver pen
Silver pen
Příspěvky: 531
Registrován: 18 srp 2016, 15:17
Reputace: 116
Kontaktovat uživatele:

Re: PeerBerry.com

Příspěvek od adventura » 02 zář 2018, 12:47

Havlos píše:
02 zář 2018, 11:12
Posílaly jste si tam peníze přes bankovní účet nebo revolut atd. ?
viewtopic.php?f=49&t=203&p=6674#p6674

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů