Revolut - zkušenosti

Banky + alternativní systémy - TransferWise, Revolut, CurrencyFair či Paysera.
K diskusím: Revolut; RoklenFX; TransferWise
Odpovědět
velkej.tom
Příspěvky: 10
Registrován: 05 čer 2020, 10:01
Reputace: 2
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Revolut - zkušenosti

Příspěvek od velkej.tom » 16 čer 2020, 11:00

pavelotb2016 píše:
16 čer 2020, 00:06
velkej.tom píše:
pavelotb2016 píše:
06 čer 2020, 13:51

Pocitam, ze to mame podobne a spekulujeme vetsi objemy na intradennim tradu, kdy kazda desetina pohybu hodnoty akcie hraje znacnou roli. Vcera to byl extrem. Diky boomu v rustu, chtel nakupovat / prodavat kazdy. Servery nebo i prikazy brokerovi se kously. O to vic mne stve, ze Revolut preferuje nesmyslne updaty vzhledu apky, misto toho, aby zajistil, ze trading pracuje hladce. Urcite ma v tymu odborniky, kteri dokazi narust zajmu obchodovani predikovat s ohledem na situaci trhu. Na druhou stranu, 14 dni dozadu Revolut trading ukazoval snad nejmene aktualni hodnotu akcie a bylo nutne kontrolovat aktualni stav pro nakup / prodej (ale je pravda, ze pri stisku tlacitka se brala vpotaz ta skutecna hodnota). Dnes Revolut ukazuje snad nejaktualnejsi hodnoty (snad to vydrzi) a podle toho davam prikazy.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zdravím Pavle,
plný souhlas jak Revolut dělá neustále updaty vzledu (dle mě k horšímu) misto toho, aby zajistil, ze trading pracuje hladce. Před včerem jsem přišel díky zamrzlé apce (nešel nákup,prodej,nic) při otevření NYSE o 33tis USD. Řeším již náhradu škody s Revolutem. Už to není sranda :( Jsem rozhodnut že přes Revolut již nebudu obchodovat akcice. Nemá k tomu uzpůsobeno prostředí a hlavně při otevření NYSE z 90% nefunguje po dobu cca 30 - 90 min moje zkušenost a při nákupu akcie koupite akcie za třeba 1,10 usd a ve skutečnosti jak se transakce zaúčtuje tak na vás vyskočí třeba 1,05 usd (protože kurz je jen orientační a skutečná vypořádací cena se může lišit) a to čekuju na kompu ceny. Od okamžiku co řeším náhradu škody ušlého zisku z důvodu nefunkční aplikace, tak nemám již problém při otevření NYSE nakoupit,prodat akcie. Zajímavé,že. Pavle,nebo někdo nemáte zkušenost s mezinárodním převodem z Revolutu na Airbank,nebo Fio účet v ČR vedeny ve měně USD. Jak to ten tatar revolut zasílá, dle infa od nich si neúčtuje poplatky a airbank a fio mají mezinárodní příchozí platbu za 100kč ale prej to chodí přes nějakou středovou banku a ta si účtuje poplatky, ale kolik to je mě nikdo nedokázal říct. Diky za případné info a ať se vám datí! páni
Zdravim, az pri opetovnem procitani mne trkla ta castka USD33k...jde o preklep CZK nebo je to spravne ??? Ja prisel ve zminovanem dnu, kdy to vyrazne zamrzlo o nejakou tu tisicovku dolaru ze zisku, ale stale jsem byl v plusu i tento den.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Pavle, nejde o překlep měna je v USD, ale na druhou stranu jsem porát v mnohonásobném zisku, ale tohle mě už naštvalo. No co, jede se dál. Ať se daří. PS: jinak dnešek bude dost zajímavej na trhu ! PPS: investice jedině do ropných společností i teď se dájí na tom vydělat desítky tisíc USD ! Tak Ať se daří!

velkej.tom
Příspěvky: 10
Registrován: 05 čer 2020, 10:01
Reputace: 2
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Revolut - zkušenosti

Příspěvek od velkej.tom » 16 čer 2020, 11:21

pager píše:
16 čer 2020, 10:12
velkej.tom píše:
12 čer 2020, 13:53
Zdravím Pavle,
plný souhlas jak Revolut dělá neustále updaty vzledu (dle mě k horšímu) misto toho, aby zajistil, ze trading pracuje hladce. Před včerem jsem přišel díky zamrzlé apce (nešel nákup,prodej,nic) při otevření NYSE o 33tis USD. Řeším již náhradu škody s Revolutem. Už to není sranda :( Jsem rozhodnut že přes Revolut již nebudu obchodovat akcice. Nemá k tomu uzpůsobeno prostředí a hlavně při otevření NYSE z 90% nefunguje po dobu cca 30 - 90 min moje zkušenost a při nákupu akcie koupite akcie za třeba 1,10 usd a ve skutečnosti jak se transakce zaúčtuje tak na vás vyskočí třeba 1,05 usd (protože kurz je jen orientační a skutečná vypořádací cena se může lišit) a to čekuju na kompu ceny. Od okamžiku co řeším náhradu škody ušlého zisku z důvodu nefunkční aplikace, tak nemám již problém při otevření NYSE nakoupit,prodat akcie. Zajímavé,že. Pavle,nebo někdo nemáte zkušenost s mezinárodním převodem z Revolutu na Airbank,nebo Fio účet v ČR vedeny ve měně USD. Jak to ten tatar revolut zasílá, dle infa od nich si neúčtuje poplatky a airbank a fio mají mezinárodní příchozí platbu za 100kč ale prej to chodí přes nějakou středovou banku a ta si účtuje poplatky, ale kolik to je mě nikdo nedokázal říct. Diky za případné info a ať se vám datí! páni
Zadne nahrady skody se nedockas, oni nic negarantuji. A to zpozdeni je tam svym zpusobem umyslne. Vlastne to funguje tak, ze ti zobrazuji ceny s urcitym zpozdenim (oficialne T+15 ale realne je to vic); kdyz zadas prikaz, ten prikaz se exekuuje jako market order ale pres JEJICH routing, ktery neodpovida optimalnimu routingu, jako by byl napriklad u brokera typu IB, ktery ma velice ferovy a dokonce patentovany SmartRouting.

V pripade uspechu objednavky na Revolutu se provede nakup/prodej a pote po provedeni se dozvis cenu.
V pripade neuspechu objednavky na Revolutu se proste objednavka zasekne a nejde s ni nic delat, i kdyz paradoxne by mela byt zadana jako market.

'if you're not paying for the product, you are the product'

Nahradu skody muzes vzdat, penize si muzes vybrat. Pokud si vyberes USD na USD ucet, muze tam byt intermediary poplatek. V EUR v pripade SEPA platby by teoreticky nemel byt poplatek zadny, akorat je to blbe prevadet (USD-EUR) pokud chces kupovat jen US akcie - nicmene zase dlouhodobe muze dolar oslabit, pokud uvazujes o nejake hotovosti.
velkej.tom píše:
12 čer 2020, 13:53
Jen pro informaci, REVOLUT vyřadil z nabídky akcie, ticker: QEP, CDEV již nejdou koupit. Stávající pozice samozřejmě zůstávají a můžete je prodat... Důvodem vyřazení bude asi, že se moc s něma obchodovalo a to se REVOLUTU moc nehodilo do krámu... Mám za to, že další akcie budou následovat...
Jejich seznam akcii je takova verejna zahada, kterou nikdo neni schopny vysvetlit. Uz jsem to tu zminoval:
https://p2pforum.cz/viewtopic.php?t=135 ... 400#p18033
Treba jednu dobu jsem si mohl koupit akcii Anadarko, i kdyz uz vubec neexistovala.
Mohl jsem si koupit $CWEN ale desetkrat vetsi $ET tam chybel.
[Edit: koukam, ze dve akcie, ktere mi tam v listopadu chybely ($ET a $GOLD) mezitim pridali]

Revolut je takova cerna skrinka plna zahad; treba ma urcite dynamicke limity, nad ktere ti zablokuje ucet, ale v podstate ti nerekne, jake ty limity obratu jsou. Uz jsem tam mel ucet blokovany trikrat, jednou asi na ctvrt roku, samozrejme se mnou nikdo nekomunikoval.
Zdravím pager,
já razím, kdo nic nedělá, nic nepokazí. Ale vem to logicky, platím nejdražší účet METAL a prokazatelně aplikace na začátku NYSE nefungovala, jako vůbec, kole 1h (mám i nějaké screeny), Revolut nemůže jen mávnout rukou. Jinak mě to nijak nezničilo, jsem v mnohonásobném zisku. Měl jsem obrovské štěstí, že jsem na začátku krize nakoupil celkem velké portfolio ropných společností. Jejich propad byl šílený, ale vzestup je ještě šílenější 400% az 1400% nebyl problém (nákup v rádech cetu za akcii 0,25,0,65, atd... a již dnes par prodejů i pře 3USD za akcii:). Doporučuji na to kouknout i dnes! sice už tak levně nekoupíš, ale volatilita je pořád šílená, stačí problém s opec, saudi,rusko,usa, nebo Ředitel FEDU se vyjádří, případně Trump,covid, nezaměstnanost v USA, apod.... Záleží jestli pozitivní, nebo negativní zráva. Prosím můžeš trošku rozvést ten intermediary poplatek. Potřebuji převést usd z revolutu do čr na účet vedený v usd. Jaké jsou poplatky za převod, zaleží na částce? Předem Děkuji a Ať se daří!

Uživatelský avatar
pager
Silver pen
Silver pen
Příspěvky: 424
Registrován: 21 črc 2019, 21:31
Reputace: 395
Kontaktovat uživatele:

Re: Revolut - zkušenosti

Příspěvek od pager » 16 čer 2020, 11:49

velkej.tom píše:
16 čer 2020, 11:21
já razím, kdo nic nedělá, nic nepokazí. Ale vem to logicky, platím nejdražší účet METAL a prokazatelně aplikace na začátku NYSE nefungovala, jako vůbec, kole 1h (mám i nějaké screeny), Revolut nemůže jen mávnout rukou.
Taky mam metal, taky jsem byl v podobne situaci. Co mam brat logicky? Podepsal jsi smlouvu - a to jeste pokud jsi byl mezi prvnimi, tak to byl DriveWealth a ne Revolut - a ve smlouve je dokonce na trech mistech, jednou z toho tucne, zmineno 'there is no guarantee that either we or the Third Party Broker will accept your Order'. Chces se soudit? Najmi si americkeho pravnika za par set dolaru na hodinu a vysledek bude nula. Chces si stezovat na podpore? Vysledek bude taky nula.
velkej.tom píše:
16 čer 2020, 11:21
Měl jsem obrovské štěstí, že jsem na začátku krize nakoupil celkem velké portfolio ropných společností. (...) Doporučuji na to kouknout i dnes! sice už tak levně nekoupíš, ale volatilita je pořád šílená, stačí problém s opec, saudi,rusko,usa, nebo Ředitel FEDU se vyjádří, případně Trump,covid, nezaměstnanost v USA, apod....
Ja mam nejake sazky co se tyce sektoru energy. Ne primo ropne spolecnosti, ale spise tankery, midstream (americke ropovody) a dve spolecnosti pres zemni plyn. Ropa jako takova nezmizi ze dne na den a mas pravdu, ze tahle nestabilita vytvari divne situace na trhu. Zajimave ted muzou byt treba sankce proti Venezuele/Iranu pokud budou rozsirene.
velkej.tom píše:
16 čer 2020, 11:21
Prosím můžeš trošku rozvést ten intermediary poplatek. Potřebuji převést usd z revolutu do čr na účet vedený v usd. Jaké jsou poplatky za převod, zaleží na částce? Předem Děkuji a Ať se daří!
Ja nejsem tvuj bankovni poradce. Proste standardni USD wire prevody musi - neprimo prave diky ropnemu petrodollar systemu 8-) - chodit pres korespondencni banky v USA, ktere si strhavaji poplatky a zdrzi prevod o 1-2 dny. Jine je to samozrejme u ACH prevodu v USA a u urcitych specialnich dolarovych prevodu (treba e-money) mimo USA. Pokud to posle Revolut z americkeho uctu, bude tam korespondencni poplatek; pokud to posle nejak specialne, poplatek tam nebude.

velkej.tom
Příspěvky: 10
Registrován: 05 čer 2020, 10:01
Reputace: 2
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Revolut - zkušenosti

Příspěvek od velkej.tom » 16 čer 2020, 12:28

pager píše:
16 čer 2020, 11:49
velkej.tom píše:
16 čer 2020, 11:21
já razím, kdo nic nedělá, nic nepokazí. Ale vem to logicky, platím nejdražší účet METAL a prokazatelně aplikace na začátku NYSE nefungovala, jako vůbec, kole 1h (mám i nějaké screeny), Revolut nemůže jen mávnout rukou.
Taky mam metal, taky jsem byl v podobne situaci. Co mam brat logicky? Podepsal jsi smlouvu - a to jeste pokud jsi byl mezi prvnimi, tak to byl DriveWealth a ne Revolut - a ve smlouve je dokonce na trech mistech, jednou z toho tucne, zmineno 'there is no guarantee that either we or the Third Party Broker will accept your Order'. Chces se soudit? Najmi si americkeho pravnika za par set dolaru na hodinu a vysledek bude nula. Chces si stezovat na podpore? Vysledek bude taky nula.
velkej.tom píše:
16 čer 2020, 11:21
Měl jsem obrovské štěstí, že jsem na začátku krize nakoupil celkem velké portfolio ropných společností. (...) Doporučuji na to kouknout i dnes! sice už tak levně nekoupíš, ale volatilita je pořád šílená, stačí problém s opec, saudi,rusko,usa, nebo Ředitel FEDU se vyjádří, případně Trump,covid, nezaměstnanost v USA, apod....
Ja mam nejake sazky co se tyce sektoru energy. Ne primo ropne spolecnosti, ale spise tankery, midstream (americke ropovody) a dve spolecnosti pres zemni plyn. Ropa jako takova nezmizi ze dne na den a mas pravdu, ze tahle nestabilita vytvari divne situace na trhu. Zajimave ted muzou byt treba sankce proti Venezuele/Iranu pokud budou rozsirene.
velkej.tom píše:
16 čer 2020, 11:21
Prosím můžeš trošku rozvést ten intermediary poplatek. Potřebuji převést usd z revolutu do čr na účet vedený v usd. Jaké jsou poplatky za převod, zaleží na částce? Předem Děkuji a Ať se daří!
Ja nejsem tvuj bankovni poradce. Proste standardni USD wire prevody musi - neprimo prave diky ropnemu petrodollar systemu 8-) - chodit pres korespondencni banky v USA, ktere si strhavaji poplatky a zdrzi prevod o 1-2 dny. Jine je to samozrejme u ACH prevodu v USA a u urcitych specialnich dolarovych prevodu (treba e-money) mimo USA. Pokud to posle Revolut z americkeho uctu, bude tam korespondencni poplatek; pokud to posle nejak specialne, poplatek tam nebude.
Mě tedy přijde logický, že když platím za nějakou službu, že tato služba bude fungovat a pokud ne, tak jsou z toho vvozeny důsledky (bráno obecně) Když nebudu platit třeba hypotéku,elektřinu, tak jsou z toho vvozeny také důsledky a půjdou drsně po mě :) Kde jste přišel na to, že se chci soudit, ale sedět v koutě taky nebudu. Jako jsem psal Kdo nic... a schovávat se za „Neexistuje žádná záruka, že my nebo zprostředkovatel třetích stran vaši objednávku přijmeme.“ dle mě není úplně košer To by si každej mohl udělat firmu třeba automyčku a mět v podmínkách to samé, že Neexistuje žádná záruka, že vám auto umyjeme, ale peníze si rádi vezmeme :)

Jinak, to je pravda, že nejste můj finanční poradce. Jsme na foru! Já vás slušně požádal jestli váš tip můžeš trošku rozvést, pokud jste nechtěl nemusel jste na to reagovat, ale i tak vám Děkuji za informace a Ať se vám daří!

zvanek
Příspěvky: 7
Registrován: 27 dub 2020, 17:01
Reputace: 1
Bydliště: Neznámé
Kontaktovat uživatele:

Re: Revolut - zkušenosti

Příspěvek od zvanek » 17 čer 2020, 21:59

Taky vám nejde investiční trh na revoluci, už tak dvě hodiny.

pavelotb2016
Silver pen
Silver pen
Příspěvky: 583
Registrován: 08 dub 2018, 13:37
Reputace: 113
Kontaktovat uživatele:

Re: Revolut - zkušenosti

Příspěvek od pavelotb2016 » 17 čer 2020, 22:23

Vcera, dnes a pocitam i zbytek tydne mne funkcnost trade apky zajimat nebude. Po minulem, vyzivnem tydnu sedim na cash. Trhy se tento tyden potaceji jak v letargii a klesaji... a klesaji. Na nakup jeste nic neni. Mozna na prodej, komu se hur spi...o)


Sent from my iPhone using Tapatalk

gulliver
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 1206
Registrován: 22 říj 2019, 06:37
Reputace: 345
Bydliště: Neznámé
Kontaktovat uživatele:

Re: Revolut - zkušenosti

Příspěvek od gulliver » 21 čer 2020, 01:01

Nyní jsem si všimnul, že je na revolutu u akcií možnost si zvolit grafy typu svíčka :)

pavelotb2016
Silver pen
Silver pen
Příspěvky: 583
Registrován: 08 dub 2018, 13:37
Reputace: 113
Kontaktovat uživatele:

Re: Revolut - zkušenosti

Příspěvek od pavelotb2016 » 21 čer 2020, 09:20

No a pak, ze Revolut neni profi apka...o)....(žert)


Sent from my iPhone using Tapatalk

slonik
Silver pen
Silver pen
Příspěvky: 256
Registrován: 25 srp 2019, 18:22
Reputace: 188
Kontaktovat uživatele:

Re: Revolut - zkušenosti

Příspěvek od slonik » 24 čer 2020, 06:22

Dnes mi přišel mail s informací o možnosti provádět platby na Revolut účet v CZK jako tuzemskou platbu. Posílá se na sběrný účet v RB s konkrétním variabilním symbolem. Je to fajn možnost, i když právě kvůli tomu VS je to spíš pro známé, kteří Revolut nemají a tu a tam mi posílají třeba vyrovnání za společnou akci. Těžko asi priměju třeba zaměstnavatele,aby zadával nějaký jiný VS než je zvyklý. Vyzkouším ještě, jak je ta platba rychlá.

TBPF
Příspěvky: 3
Registrován: 20 srp 2019, 23:51
Reputace: 5
Kontaktovat uživatele:

Re: Revolut - zkušenosti

Příspěvek od TBPF » 24 čer 2020, 06:37

Pozor, ta reference se vyplňuje do poznámky pro příjemce, nikoliv do VS. Je o tom podrobný článek na Mesec.cz.

Uživatelský avatar
zbynhu
Administrátor
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 2611
Registrován: 09 srp 2017, 09:48
Reputace: 2256
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Re: Revolut - zkušenosti

Příspěvek od zbynhu » 24 čer 2020, 07:20

TBPF píše:
24 čer 2020, 06:37
Pozor, ta reference se vyplňuje do poznámky pro příjemce, nikoliv do VS. Je o tom podrobný článek na Mesec.cz.
Díky za tip, článek jsem dohledal a považuju ho za velmi vydařený, krásně shrnující a porovnávající všechny 3 verze Revolutu (basic/premium/metal).
https://www.mesec.cz/clanky/kolik-stoji ... at-penize/

Doplnil jsem ho i do prvního informačního postu.
Pravidelné detailní rozbory mého P2P portfolia (Mintos, Lendermarket, Peerberry, Robo.cash, Bondster, Afranga, Upvest, Esketit) za uplynulé čtvrtletí vždy na P2Ptrhu začátkem každého kvartálu.

slonik
Silver pen
Silver pen
Příspěvky: 256
Registrován: 25 srp 2019, 18:22
Reputace: 188
Kontaktovat uživatele:

Re: Revolut - zkušenosti

Příspěvek od slonik » 24 čer 2020, 15:14

Ano, máte pravdu - není to variabilní symbol, ale zpráva pro příjemce. Při využití okamžité platby je možné dostat na účet peníze během cca. 10 minut (samozřejmě s tím omezením, že je musím poslat do 14:00). Tím, že platba musí mít ne variabilní symbol, ale dokonce zprávu pro příjemce, je použití podle mě fakt hodně omezené - dobíjení je rychlejší a komfortnější kartou. Leda, že by to bylo z účtu, ke kterému kartu nemám nebo bych chtěl převést méně než 300, což kartou nejde.

blablon
Silver pen
Silver pen
Příspěvky: 316
Registrován: 15 dub 2016, 01:38
Reputace: 74
Kontaktovat uživatele:

Re: Revolut - zkušenosti

Příspěvek od blablon » 24 čer 2020, 15:31

v cem je vyuziti omezenejsi variabilni symbol vs zprava pro prijemce, pro jedno nebo druhe si clovek udela sablonu v IB, v nekterych bankach si to zada jako overenou platbu (nemusi autorizovat pri posilani autorizovat), jenom se vepise suma a odesle, to je 1 minuta casu, mozna i min.

nicmene je fakt ze benefit vuci nabiti kartou zadny zasadni nevidim.

Ankor
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 1516
Registrován: 31 bře 2019, 13:22
Reputace: 467
Kontaktovat uživatele:

Re: Revolut - zkušenosti

Příspěvek od Ankor » 24 čer 2020, 15:34

Variabilní symbol je česká specialitka. Svět používá poznámku. (Netvrdím, že všude.)

Uživatelský avatar
Joshua
Administrátor
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 1509
Registrován: 07 dub 2016, 12:41
Reputace: 990
Bydliště: Není vidět Ještěd = prší
Kontaktovat uživatele:

Re: Revolut - zkušenosti

Příspěvek od Joshua » 24 čer 2020, 17:47

blablon píše:
24 čer 2020, 15:31
v cem je vyuziti omezenejsi variabilni symbol vs zprava pro prijemce, pro jedno nebo druhe si clovek udela sablonu v IB, v nekterych bankach si to zada jako overenou platbu (nemusi autorizovat pri posilani autorizovat), jenom se vepise suma a odesle, to je 1 minuta casu, mozna i min.
Pro ČR to podle mě omezuje možnost využití pro fakturaci.

Kdybych měl nějaký důvod pro využití Revolut jako hlavní banky (což já objektivně nemám a ani mít nebudu), tak by se mi nechtělo každému klientovi vysvětlovat ať referenci (tj. třeba číslo faktury) píše do poznámky. Tím spíš, že ta pole jsou zaměnitelná. TransferWise má referenci alespoň s písmenem na začátku, což znemožňuje bankám to propustit jako VS a míň lidí se splete.

scoutus
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 743
Registrován: 27 led 2020, 22:07
Reputace: 233
Bydliště: Neznámé
Kontaktovat uživatele:

Re: Revolut - zkušenosti

Příspěvek od scoutus » 30 čer 2020, 19:30

funguje vam ted u revoultu zalozka komodity ? cca 3 dny me uz prijde, ze je mimo provoz, tak zda je to jen u me nebo u kazdedho diky :)

jejinka
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 1718
Registrován: 25 led 2019, 13:16
Reputace: 483
Kontaktovat uživatele:

Re: Revolut - zkušenosti

Příspěvek od jejinka » 30 čer 2020, 21:09

Funguje. Ale načítá se pomalu.

scoutus
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 743
Registrován: 27 led 2020, 22:07
Reputace: 233
Bydliště: Neznámé
Kontaktovat uživatele:

Re: Revolut - zkušenosti

Příspěvek od scoutus » 01 črc 2020, 06:22

jejinka píše:
30 čer 2020, 21:09
Funguje. Ale načítá se pomalu.
diky, me se tam zobrazuje jen hlaska "neco se pokazilo" a pod tim tlacitko zkusit znovu se stejnym vysledkem...

jejinka
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 1718
Registrován: 25 led 2019, 13:16
Reputace: 483
Kontaktovat uživatele:

Re: Revolut - zkušenosti

Příspěvek od jejinka » 01 črc 2020, 09:51

Zkusila bych aplikaci reinstalovat. Podpora mi s funkčností aplikace nikdy nepomohla, ale můžeš zkusit.

Uživatelský avatar
eevee
Bronze pen
Bronze pen
Příspěvky: 36
Registrován: 18 kvě 2020, 00:12
Reputace: 5
Bydliště: Neznámé
Kontaktovat uživatele:

Re: Revolut - zkušenosti

Příspěvek od eevee » 09 črc 2020, 18:54

Ahoj, chtěl bych poradit ohledně konverze měn, vzhledem k tomu, že Mintos zrušil český účet, tak potřebuji nějakou efektivní cestu na směnu CZK na EUR a zase zpátky. Teda a případné zaslání. Snažil jsem se zapatrat a pročetl jsem toto vlákno. Jak je na tom Revolut teď? Vážně se mi nechce konvertovat CZK přes banku na EUR a to pak jako zdarma SEPA platbu na Mintos? Jaký je nejlepší způsob? V Mintos ještě jedu alternativní měnu Rublíky.

Díky za info.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 hostů