Bondster - zkušenosti investorů


web: www.bondster.cz
Odpovědět
tomaso1980
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 711
Registrován: 24 bře 2018, 17:37
Reputace: 206
Kontaktovat uživatele:

cash back - ascot finance

Příspěvek od tomaso1980 » 12 úno 2020, 17:21

Ahoj, zkoušel někdo tenhle cash back?
https://www.bondster.com/en/novinky/vse ... time-offer

Já tam dal do jedné půjčky 250 eur a pak ještě pár EUR a nedostal jsem nic.

Ale nabídka platí na půjčky za víc ne 250 Eur.
Zkoušel někdo a dostal bonus?
Díky

TnT
Bronze pen
Bronze pen
Příspěvky: 25
Registrován: 12 úno 2020, 22:45
Reputace: 14
Bydliště: Neznámé
Kontaktovat uživatele:

Re: Bondster - zkušenosti investorů

Příspěvek od TnT » 12 úno 2020, 22:56

Tím bonusem má být vyšší úroková sazba. Já jsem raději zainvestoval 251 EUR, protože na konci té novinky v české verzi píšou "proto nyní dávají ke každé investici nad 250 eur cashback ve výši jednoho procenta ročně navíc".

slonik
Silver pen
Silver pen
Příspěvky: 256
Registrován: 25 srp 2019, 18:22
Reputace: 188
Kontaktovat uživatele:

Re: Bondster - zkušenosti investorů

Příspěvek od slonik » 13 úno 2020, 07:32

Tak třeba to zvednou najednou po ukončení akce (16. března). Ale nejlepší je napsat na podporu, jak to vlastně je.

tomaso1980
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 711
Registrován: 24 bře 2018, 17:37
Reputace: 206
Kontaktovat uživatele:

Re: Bondster - zkušenosti investorů

Příspěvek od tomaso1980 » 13 úno 2020, 13:26

odpověd z Bondsteru:

"děkujeme za Váš dotaz.

Vždy je nutné do jedné půjčky od Ascot vložit alespoň 250€, aby se na Vás vztahoval 1% p.a. cashback.

Bonus se bude vyplácet na konci března.

S pozdravem a přáním hezkého dne"

Uživatelský avatar
MirEgg
Silver průpiska
Silver pen
Silver pen
Příspěvky: 407
Registrován: 26 bře 2019, 00:07
Reputace: 178
Kontaktovat uživatele:

Re: Bondster - zkušenosti investorů

Příspěvek od MirEgg » 15 úno 2020, 14:36

To mě fascinuje, že točí miliony a nejsou schopní najít v celém kanclu nikoho kdo chápe rozdíl mezi od 250 € (= 250,00 € a více) a nad 250 € (alespoň 250,01 € a více) :| On to je totiž dost podstatný rozdíl :roll:

Bondster
ownerP2P
Příspěvky: 4
Registrován: 20 led 2020, 15:48
Reputace: 8
Bydliště: U libeňského pivovaru 63/2, Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Bondster - zkušenosti investorů

Příspěvek od Bondster » 05 bře 2020, 10:34

Dobrý den, děkujeme na upozornění ohledně nejasnosti s akcí Ascot. V článku jsme upravili a budeme si na to dál dávat pozor. Výplata bonusu by měla být do konce března, jak píše zákaznická podpora.

Ohledně danění výnosů na Bondster bohužel nemůžeme nic udělat. Snažíme se vyvíjet tlak na orgány daňové správy, aby danění výnosů na P2P platformách a náklady na investice zahrnuly do budoucích návrhů změn daňových zákonů. Držte nám palce. Díky Bondster

Uživatelský avatar
zbynhu
Administrátor
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 2611
Registrován: 09 srp 2017, 09:48
Reputace: 2256
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Re: Bondster - zkušenosti investorů

Příspěvek od zbynhu » 12 bře 2020, 20:26

Nový newsletter Bondster a Joshua boduje ;) :lol:
Bondster.jpg
Bondster.jpg (191.73 KiB) Zobrazeno 5282 x
Pravidelné detailní rozbory mého P2P portfolia (Mintos, Lendermarket, Peerberry, Robo.cash, Bondster, Afranga, Upvest, Esketit) za uplynulé čtvrtletí vždy na P2Ptrhu začátkem každého kvartálu.

Uživatelský avatar
Joshua
Administrátor
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 1509
Registrován: 07 dub 2016, 12:41
Reputace: 990
Bydliště: Není vidět Ještěd = prší
Kontaktovat uživatele:

Re: Bondster - zkušenosti investorů

Příspěvek od Joshua » 12 bře 2020, 20:32

zbynhu píše:
12 bře 2020, 20:26
Nový newsletter Bondster a Joshua boduje ;) :lol:
Bondster.jpg
:shock:

Za rozhovor s Janou Mückovou jsem moc rád, byla to zajímavá zkušenost a časem bych rád zpovídal i další představitele z jiných portálů. Jen nevím jestli bych lanařil ostatní na mou zkušenost a osobu. Zrovna teď, v této době mi přijde, že nejdůležitější je opatrnost. Tím spíše v P2P, který zažívá velký odliv kapitálu. Tak aby si ten email někdo nevyložil tak, že jsou to má slova. Já osobně riziko vnímám ve ztrátě kapitálu. Ne ve volatilitě.

slonik
Silver pen
Silver pen
Příspěvky: 256
Registrován: 25 srp 2019, 18:22
Reputace: 188
Kontaktovat uživatele:

Re: Bondster - zkušenosti investorů

Příspěvek od slonik » 13 bře 2020, 05:28

S tím nelze než souhlasit. Každá panika udělá jen zle.

tomaso1980
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 711
Registrován: 24 bře 2018, 17:37
Reputace: 206
Kontaktovat uživatele:

Re: Bondster - zkušenosti investorů

Příspěvek od tomaso1980 » 14 bře 2020, 08:20

na tržišti Bondster se uvolnilo pár krásných půjček za 5 % p.a. od Acemy s možností kdykoliv vysotoupit:-). Jedna z nich za 80 k je dokonce bez poplatku za vystoupení...

Bondster
ownerP2P
Příspěvky: 4
Registrován: 20 led 2020, 15:48
Reputace: 8
Bydliště: U libeňského pivovaru 63/2, Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Bondster - zkušenosti investorů

Příspěvek od Bondster » 17 bře 2020, 13:11

Na tento týden připravujeme půjčky Stikcredit 15 % a Right Choice Finance 13,5-14 %.
Právě na tom děláme, tak sledujte newsletter, kde budou další informace. Bondster

jejinka
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 1718
Registrován: 25 led 2019, 13:16
Reputace: 483
Kontaktovat uživatele:

Re: Bondster - zkušenosti investorů

Příspěvek od jejinka » 18 bře 2020, 15:08

Stickkredit za 15 by šel. Už u vás platíte úroky v prodlení nebo pořád nic?

tomaso1980
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 711
Registrován: 24 bře 2018, 17:37
Reputace: 206
Kontaktovat uživatele:

Re: Bondster - zkušenosti investorů

Příspěvek od tomaso1980 » 20 bře 2020, 17:05

jejinka píše:
18 bře 2020, 15:08
Stickkredit za 15 by šel. Už u vás platíte úroky v prodlení nebo pořád nic?
na Mintos koupíš lepší poskytovatele s 15 % výnosem. Asi je koupíš i se slevou.
Ale v rámci toho, co nabízí bondster, tak je stik za 15 asi nejlepší...
Člověk al nemůže mít všechno na Mintosu. Tak v rámci diverzifikace asi ok i ten stick kredit u bondsteru.

jejinka
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 1718
Registrován: 25 led 2019, 13:16
Reputace: 483
Kontaktovat uživatele:

Re: Bondster - zkušenosti investorů

Příspěvek od jejinka » 20 bře 2020, 18:09

No jo, souhlas, ale na Bondsteru se neplatí úroky z prodlení...zrovna Stik má dobrou platební morálku, ale i tak.

Bondster
ownerP2P
Příspěvky: 4
Registrován: 20 led 2020, 15:48
Reputace: 8
Bydliště: U libeňského pivovaru 63/2, Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Bondster - zkušenosti investorů

Příspěvek od Bondster » 26 bře 2020, 13:56

Hezký den, dlužíme vám vysvětlení k vyplácení v prodlení:

Pokud má půjčka splátku po splatnosti, ale ještě neskončila její celková splatnost, tak úrok z dlužné částky po době splatnosti splátky skutečně nevyplácíme, investor získává pouze úrok, který měl ze splátky získat + případně sankční úrok za každý den prodlení.

Pokud je na půjčce nabízen buyback a provede se, tak zde se úroky již počítají, pokud se před buybackem nahraje splátka, tak zde se úroky navíc nepočítají a investor dostane pouze to co měl dostat v rámci neuhrazené splátky + případné sankční úroky.

slonik
Silver pen
Silver pen
Příspěvky: 256
Registrován: 25 srp 2019, 18:22
Reputace: 188
Kontaktovat uživatele:

Re: Bondster - zkušenosti investorů

Příspěvek od slonik » 26 bře 2020, 16:34

Bondster píše:
26 bře 2020, 13:56
Hezký den, dlužíme vám vysvětlení k vyplácení v prodlení:

Pokud má půjčka splátku po splatnosti, ale ještě neskončila její celková splatnost, tak úrok z dlužné částky po době splatnosti splátky skutečně nevyplácíme, investor získává pouze úrok, který měl ze splátky získat + případně sankční úrok za každý den prodlení.

Pokud je na půjčce nabízen buyback a provede se, tak zde se úroky již počítají, pokud se před buybackem nahraje splátka, tak zde se úroky navíc nepočítají a investor dostane pouze to co měl dostat v rámci neuhrazené splátky + případné sankční úroky.
Díky za vysvětlení. Jen si dovoluji podotknout, že toto vysvětlení mi přijde částečně v rozporu s informací z FAQ na vašem webu:

Mám nárok na úroky z prodlení?
Pokud je splátka po splatnosti, jako investor máte nárok na úrokové výnosy za dobu prodlení v případě, že má půjčka garanci zpětného odkupu. Pokud garanci nemá, máte nárok na sankční poplatky. Jejich výše je stanovena v parametrech dané půjčky.


Zde tvrdíte, že v případě, že nedojde k buyback, nárok na úroky z prodlení není; ve FAQ je uvedeno, že u půjček s BB nárok na úroky v prodlení je.

soggy
Bronze pen
Bronze pen
Příspěvky: 37
Registrován: 21 říj 2018, 18:43
Reputace: 9
Kontaktovat uživatele:

Re: Bondster - zkušenosti investorů

Příspěvek od soggy » 29 bře 2020, 12:18

Ministryně financí Alena Schillerová (za ANO) vládě ve středu navrhne plošně pozastavit splácení hypoték, spotřebitelských úvěrů i úvěrů podnikatelů na půl roku.
Tak to vypadá, že se stahuji z CZK trhu na Bondsteru. Stejný krok ovšem očekávám i v dalších zemích. Naštěstí jsem EUR půjčky akorát vybral a převedl teď za výborný kurz (nakoupil jsem za 25,-/euro). Sice mám teď většinu peněz jen ve výnosné rezervě, ale pokud se pozastaví splácení, zastaví se i většina úvěrů. :cry:

slonik
Silver pen
Silver pen
Příspěvky: 256
Registrován: 25 srp 2019, 18:22
Reputace: 188
Kontaktovat uživatele:

Re: Bondster - zkušenosti investorů

Příspěvek od slonik » 29 bře 2020, 13:14

soggy píše:
29 bře 2020, 12:18
Ministryně financí Alena Schillerová (za ANO) vládě ve středu navrhne plošně pozastavit splácení hypoték, spotřebitelských úvěrů i úvěrů podnikatelů na půl roku.
Tak je to jeden z četných nápadů paní ministryně. Z toho co říkala v TV Prima jsem si vyvodil, že dlužník bude moci přerušit splácení na dobu půl roku. Po tuto dobu bude mít snížený úrok o blíže nespecifikovanou "symbolickou" částku. Z toho plyne, že úroky budou z nesplacené jistiny plynout dále, byť možná v menší než nasmlouvané částce.

V diskusním pořadu ČT se o pár desítek minut později hovořilo o "zmrazení" úvěrů.

Jsem sice právní laik, ale tohle by podle mě mohli udělat buď na základě koncensu s bankami a nebankovkami a nebo jim to podle krizového zákona nařídit a samozřejmě pak kompenzovat škody v podobě ztráty úroků. Zde totiž trik s ochranou veřejného zdraví neprojde. Paní ministryně říkala cosi o novele zákonů, ale zde mám vážnou obavu, jak by to uspělo u ústavního soudu zejména, pokud by šlo o stávající úvěry.

Osobně si myslím, že se půjde koncensuální cestou - s bankami a nebankovkami se prostě dohodnou na nějakém minimu, které si všechny finanční instituce vezmou za své a v případném nadstandardu si budou chvíli konkurovat. No a těm, co nebudou dobrovolně chtít, tak se ukáže mapa Arménie a Varks ;-)

jejinka
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 1718
Registrován: 25 led 2019, 13:16
Reputace: 483
Kontaktovat uživatele:

Re: Bondster - zkušenosti investorů

Příspěvek od jejinka » 29 bře 2020, 13:15

Koukám, od Acemy spadlo taky skoro všechno v březnu do late.

slonik
Silver pen
Silver pen
Příspěvky: 256
Registrován: 25 srp 2019, 18:22
Reputace: 188
Kontaktovat uživatele:

Re: Bondster - zkušenosti investorů

Příspěvek od slonik » 29 bře 2020, 21:17

No koukám, je toho požehnaně - co se týče počtu je to u mě čtvrtina půjček. Asi se na takovéhle věci budeme muset koukat častěji.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 45 hostů