Fond Nemo


Vše, co se týká dluhopisů a podílových fondů.
Odpovědět
nefachacenko
Bronze pen
Bronze pen
Příspěvky: 48
Registrován: 25 úno 2021, 15:52
Reputace: 16
Bydliště: Neznámé
Kontaktovat uživatele:

Fond Nemo

Příspěvek od nefachacenko » 28 dub 2021, 16:48

https://www.fondnemo.cz/
Osobně o tom nic nevím, tak kdyby měl někdo nějakou zkušenost nebo chtěl napsat recenzi. Přinejmenším objektivní popisek. Já tu zatím vlepím něco málo přímo od nich...
Investicí do kancelářských budov, které patří mezi nejstabilnější segment komerčních nemovitostí, získáte do svého portfolia důležitý článek generující konzistentní výnosy. Nemovitostní fondy díky své transparentnosti a stabilnímu zhodnocení chrání Vaše prostředky před inflací. Objevte i Vy mnohé výhody investic do nemovitostních fondů a staňte se spolumajiteli prémiových kancelářských budov a získejte podíl na výnosu z jejich pronájmů.
Fond NEMO investuje především do projektů v České republice, které mají konzistentní a dlouhodobě udržitelný potenciál nájemního výnosu. Investuje do již fungujících projektů s kvalitními nájemci a s co nejdelší smluvní dobou nájmu. Cílený čistý výnos pro investory do podílových listů je 4–5 % ročně s důrazem na linearitu výnosu při každé valuaci, která je měsíční. Jedná se o fond pro investory se střednědobým investičním horizontem (3–5 let), jelikož doporučená doba držby, i díky daňovému testu v České republice, je 3 roky. Fond je svým charakterem speciální fond, který investuje do nemovitostních společností, tj. společností, které vždy drží právě danou nemovitost.
Teorie: Mám rád investice ve kterých vidím potenciál než rychlé peníze.
Praxe: Peníze nesmrdí.

joecool
Příspěvky: 8
Registrován: 24 lis 2020, 12:16
Reputace: 7
Bydliště: Neznámé
Kontaktovat uživatele:

Re: Fond Nemo

Příspěvek od joecool » 28 dub 2021, 19:36

Je to pěkný šméčko, stojí za tím Českomoravská nemovitostní, firma postavená na emisi dluhopisů a nákupu baráků, které vesele přeceňují nahoru a prodávají do tohoto fondu. Nedotknul bych se toho ani klackem.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti