Investice do alkoholu

.
Vše o kryptoměnách a alternativních investicích.
AlbyPolášek
Reputace: 1
Kontaktovat uživatele:

Re: Investice do alkoholu

Příspěvek od AlbyPolášek » 27 čer 2019, 14:38

Dobrý den, zrovna jsem hledal tohle téma na internetu a nikde jsem nedostal dostatečné informace.. Jsem už rozhodnut, že bych si pořídil alespoň jednu flašku nějaké alkoholu jako investici. Myslíte, že by se takto dala využít například tato lahev nebo něco jí podobné? Nebo se musí jednat o nějaký unikátní kousek z karibiku, který se u nás v obchodech ani nedá sehnat? Nedělalo by mi problém ji mít doma klidně 20 let kdyby z ní pak něco bylo. Nechci to ani tak pro výdělek, ale mohl by se z toho stát dobrý koníček s případným malým výdělkem. Pokud máte někdo nějaké zkušenosti v této cenové relaci, nejde mi o investici za několik milionů, tak budu rád. Díky

Actiregularis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Actiregularis » 28 čer 2019, 13:04

Zdravim, sam do whisky investuji, beru to jako konicka, ktery mi i neco vydela. Vzdy mi bavilo neco sbirat :) . Byt tebou tak bych spis zacal limitovanymi edicemi znacek jako napr. Ardbeg, Macallan, Dalmore, Glenmorangie,.. Pokud vyberes neco 20let+ za 10 - 30 tis, tak rozhodne spatne neudelas. Jinak muj posledni nakup ted byl https://www.whiskybase.com/whiskies/whi ... 7-year-old
dividendové portfolio (Fio e-Broker)
Nejlevnější broker na akcie

P2P_Ronie
Silver pen
Silver pen
Reputace: 83
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od P2P_Ronie » 28 čer 2019, 17:14

Actiregularis píše:
28 čer 2019, 13:04
Zdravim, sam do whisky investuji, beru to jako konicka, ktery mi i neco vydela. Vzdy mi bavilo neco sbirat :) . Byt tebou tak bych spis zacal limitovanymi edicemi znacek jako napr. Ardbeg, Macallan, Dalmore, Glenmorangie,.. Pokud vyberes neco 20let+ za 10 - 30 tis, tak rozhodne spatne neudelas. Jinak muj posledni nakup ted byl https://www.whiskybase.com/whiskies/whi ... 7-year-old
Já jsem nad investicemi do whisky taky uvažoval - spíš opravdu jako koníček, jak píšeš, doplněk pro zpestření. Rozhodně ne ve velkým. Nicméně mě od toho odrazuje skladování. A teď nemyslím objem, ale spíš aby se to nějak neznehodnotilo (velký vedro apod.). Jak to řešíš prosím tě?

Actiregularis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Actiregularis » 02 črc 2019, 08:54

P2P_Ronie: V tom je právě velká výhoda whisky (oproti vínu například), že není třeba žádné speciální skladování. Důležité jsou jen dvě věci a to aby lahev byla postavená, nesmí ležet a to aby nebyla na přímém slunci. Investiční lahve mám v ložnici v krabicích ve skříni ;)
dividendové portfolio (Fio e-Broker)
Nejlevnější broker na akcie

Odpovědět