Kryptomeny a ICOs

Vše o kryptoměnách a alternativních investicích.
Flyboy
Silver pen
Silver pen
Reputace: 46
Kontaktovat uživatele:

Re: Kryptomeny a ICOs

Příspěvek od Flyboy » 19 srp 2018, 12:34

Joshua píše:
19 srp 2018, 12:04
Flyboy píše:
19 srp 2018, 11:22
A co kdybychom si vytvořili vlastní Kryptoměnu, která by se skutečnou měnou opravdu sát mohla? ;) Je tu nějaký programátor, co by to uměl naprogramovat? Mám zrovna v hlavě nápad na kryptoměnu, která by asi oslovila mnohem více, než jen 1% lidí. Ty jo jak tak nad tím přemýšlím tak se mi to líbí čím dál víc, dokonce bych i zaplatil nějaký vývoj, pokud by to teda moc nestálo :D
OT: tak jo, odteď každý, kdo dostane kladné hodnocení, získává 1 P2Pcoin. ;)
Tohle je taky dobrý nápad, ale já měl na mysli něco co by používalo víc, než 0,0000001% populace :lol:

Flyboy
Silver pen
Silver pen
Reputace: 46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Flyboy » 19 srp 2018, 12:43

Něco mi říká, že jsem se právě stal hrdým vlastníkem jednoho P2P coinu 8-)

adventura
Bronze pen
Bronze pen
Reputace: 32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od adventura » 19 srp 2018, 19:48

Flyboy píše:
19 srp 2018, 12:34
Joshua píše:
Flyboy píše:
A co kdybychom si vytvořili vlastní Kryptoměnu, která by se skutečnou měnou opravdu sát mohla? ;) Je tu nějaký programátor, co by to uměl naprogramovat? Mám zrovna v hlavě nápad na kryptoměnu, která by asi oslovila mnohem více, než jen 1% lidí. Ty jo jak tak nad tím přemýšlím tak se mi to líbí čím dál víc, dokonce bych i zaplatil nějaký vývoj, pokud by to teda moc nestálo :D
Tohle je taky dobrý nápad, ale já měl na mysli něco co by používalo víc, než 0,0000001% populace :lol:
neco podobneho je treba steem coin
https://steem.io/

Jan
writerP2P
Gold pen
Gold pen
Reputace: 99
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jan » 20 srp 2018, 18:17

Joshua píše:
Flyboy píše:
Vzpomněl jsem si na jednu pasáž od Douglae Admase, nejspíš ze Stopařova průvodce.
Cituji:
"Pracovník v řídícím aparátu celou dobu seděl, zachovával kamenné mlčení a tiskl špičky prstů
ke spánkům, čímž naznačoval, že čeká, a když na to přijde, může čekat celý den.
Právě v tuto chvíli se však rozhodl, že přece jen celý den čekat nebude, že prostě bude
předstírat, že poslední půlhodina nebyla.
Povstal.
“Kdybychom mohli na chvíli přesunout pozornost k otázkám fiskální politiky...,” řekl stroze.
“Fiskální politiky!” zaječel Ford. “Fiskální politiky!”
Pracovník v řídícím aparátu na něj vrhl pohled, jaký by dokázala napodobit jen Latimerie
podivná.
“Fiskální politiky... jsem říkal.”
“Kde byste vzali peníze, když nikdo z vás nic nevyrábí? Nerostou přece na stromech,” namítl
Ford.
“Kdybyste mě nechal domluvit...”
Ford sklesle přikývl.
“Děkuji. Jelikož jsme se před několika týdny rozhodli přijmout list jako legální platidlo, jsme teď
všichni samozřejmě ohromně bohatí.”
Ford nevěřícně zíral na Golgafrinčamany, pochvalně mručící a chamtivě ohmatávající balíky
listí, jimiž měli vycpány tepláky.
“Tím nám ovšem také vznikl menší problém v důsledku vysoké míry dostupnosti listu,”
pokračoval řečník, “což znamená, že současný běžný kurs je něco kolem tří opadavých lesních za
jeden arašíd z lodi.”
Dav začal znepokojeně reptat. Pracovník v řídícím aparátu je pokynem ruky utišil.
“Abychom tedy problém vyřešili,” pokračoval, “a účinně revalvovali list, zahájíme rozsáhlou
odlistňovací akci, a... éé... spálíme všechny lesy. Myslím, že všichni souhlasíte, že je to za daných
okolností jediné rozumné řešení.”
Dav vteřinu či dvě váhal. Pak ale kdosi poznamenal, že to prudce zvýší hodnotu listí v jeho
kapsách, načež shromáždění nadšeně zajuchalo a poděkovalo pracovníkovi potleskem vstoje. Účetní,
kterých bylo v zástupu dost, se už těšili na výnosný podzim."

Trošku se totiž obávám inflace P2P coinu :o).
Ten textík mi připadal vtipný... Akorát že teď, když jsem ho hledal, mi to tak přišlo, jestli se tím neinspirují některé politické strany... :o/
Mám zkušenosti s:
Banky: Airbank.cz , Fio.cz/sk , mbank.cz, ...
Devizové společnosti: RoklenFX
P2P: Investaukce.cz , Mintos.com

Booboo
Bronze pen
Bronze pen
Reputace: 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Booboo » 12 říj 2018, 11:50

To bolo reči že BTC ako digitálne zlato.
V čase krizy ako bezpečný prístav.
Kríza tu chvalabohu nie je ale BTC ako bezpečné aktívum no neviem?
BTC pada stejne ako akcie a komodity.
Samozrejme pre istotu mam nakúpene.

Odpovědět