Twino - investoři

.
web: www.twino.eu
Odpovědět
vyvar z ovaru
Silver pen
Silver pen
Reputace: 64
Kontaktovat uživatele:

Re: Twino - investoři

Příspěvek od vyvar z ovaru » 09 dub 2018, 22:53

Ja dnes definitivne ukoncil Twino a uzavrel ucet. Minuly tyden mi dobehly posledni pujcky. Ucet se zavira pres technickou podporu, kdyby to nekoho zajimalo.

Bubák
Bronze pen
Bronze pen
Reputace: 20
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bubák » 09 dub 2018, 23:52

A důvod? Daří se mi tam vyzobávat 11 % PG/BB se splatnostní do měsíce, občase se povede i 12 %. Průměrná splatnost celého portfolia se pořád snižuje, aktuálně lehce pod 3 měsíce. To mi nezní jako průšvih, pořád lepší než Lendy nebo Funding Secure a alespoň trochu diverzifikace k Mintosu... nebo mi něco uniká? Resp. co mi uniká? :)

doonio
Bronze pen
Bronze pen
Reputace: 51
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doonio » 10 dub 2018, 08:17

Já jsem s Twinem taky max. spokojen, vše šlape jak má, a líbí se aktuální délka půjček (1.měsíc), je to sice více starání, skoro každý den tam kouknout jestli něco nepřibilo (AI nefunguje optimálně). Mě se daří vyzobávat každý týden 12%, takže mám ještě stále solidní úrok 12.9% a kdyby se něco posr****, tak měsíc není zas tak dlouhá doba na to to všechno dostat odtud.
Aktivně využívám:
Banky: ČSOB premium, N26, Revolut, Fio
P2P: Mintos,Twino,Lendy,FundingSecure,EstateGuru,Moneything,LinkedFinance
Převody do zahraničí: RoklenFx,Revolut
Ostatní: Fundlift, Degiro, Fio e-broker

vyvar z ovaru
Silver pen
Silver pen
Reputace: 64
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vyvar z ovaru » 10 dub 2018, 09:53

AI mi fungoval tak podivne, musel jsem casto umistovat pujcky rucne. Velka spousta pujcek mi padala do toho jejich Buyback - PG nebo jak to bylo. Takze jsem to presoupl vse na Mintos a nemusim se o nic starat. Pokud jste spokojeni, tak je to jen dobre. Ja mel na Twinu stejne jen zlomek financi. Ukoncil jsem uz driv i Swapper a Zlty melon.

doonio
Bronze pen
Bronze pen
Reputace: 51
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doonio » 11 dub 2018, 20:26

vyvar z ovaru píše:Velka spousta pujcek mi padala do toho jejich Buyback - PG nebo jak to bylo. Takze jsem to presoupl vse na Mintos a nemusim se o nic starat.
Mintos je kolos a udává trend P2P, o tom žádná. Ale přeci jen trochu diverzifikace se mě líbí. To že ti padají ty jejich PG půjčky do buybacku a stanou se neprodejnými na sekundáru bereš jako negativum? Já bych byl za to rád, pokud bych měl 12% jistejch na dalších 24měsíců..je pravdou že těch 12% PG už nejsou, ale moje strategie je tedkomc krátkodobé půjčky a ty 1m s 12% mě maximálně vyhovují.
Aktivně využívám:
Banky: ČSOB premium, N26, Revolut, Fio
P2P: Mintos,Twino,Lendy,FundingSecure,EstateGuru,Moneything,LinkedFinance
Převody do zahraničí: RoklenFx,Revolut
Ostatní: Fundlift, Degiro, Fio e-broker

Odpovědět