Lendy / Saving Stream

K diskusím: Bondora; Bulkestate; Envestio; Fundingsecure; Grupeer; Housers; Lendy/Saving Stream; Lendermarket; Robo.cash; Swaper; Twino; Viainvest; Viventor;
Odpovědět
doonio
Silver pen
Silver pen
Reputace: 185
Kontaktovat uživatele:

Re: Lendy - investoři

Příspěvek od doonio » 30 led 2020, 16:55

Jak asi víte Lendy je v řízené likvidaci a za aktuálních podmínek to nevypadá moc slibně, co se týče toho kolik bychom měli z těch nedostupných úvěrů dostat. Na FB je skupina, která se to snaží změnit, bohužel to zase bez peněz nepůjde a udělali takovou Crowdfunding akci, kde se my všichni dobrovolně složíme na nějakého právního /skupinu expertů, která bude hájit naše práva.

Já osobně mám v Lendy už jen pár stovek GBP, ale i tou troškou rád přispěji. Tak kdyby se chtěl někdo přidat:
https://www.crowdjustice.com/case/lendy ... egal-fund/

FB skupina kde se vše řeší:
https://www.facebook.com/groups/lendyactiongroup/
Aktivně využívám:
P2P: Mintos,Twino,EstateGuru,LinkedFinance
Převody do zahraničí: RoklenFx,Revolut
Broker: Degiro, Fio e-broker, plus500

Shaim
Reputace: 1
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shaim » 05 úno 2020, 11:13

Když to je to, že člověk by měl zase vynaložit jiné peníze na to, aby získal peníze zpátky, kde je ta šance na získání také s velkým otazníkem?

Zatím se hádám stejně jen čeká jak to dopadne, bůh ví, jestli něco zbude, však víte jak to je vždycyk při těchto likvidacích :) Na ty nejmenší se dostane nejméně nebo spíše nic :)

doonio
Silver pen
Silver pen
Reputace: 185
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doonio » 17 úno 2020, 17:41

Ano, ale tady ty vynaložené prostředky jsou úplně marginální částka. Nikdo po tobě nechce aby jsi tam posílal 10% a víc. Jak psali administrátoři, pokud by jsi poslal z každých proinvestobaných 1000GBP jen 1libru, tak se dosáhne cíle. Mě tam leží jen pár set liber a i tak jsem přispěl 10GBP už jen tak, že se mi líbí ta jejich idea nenechat si srát na hlavu a jsou to jenom drobné vůči těm, kteří tam mají v tom utopený stovky tisíc GBP. Já jim ještě asi něco malého přispěji, už jen ze zvědavosti, jak to celé dopadne :-D
Aktivně využívám:
P2P: Mintos,Twino,EstateGuru,LinkedFinance
Převody do zahraničí: RoklenFx,Revolut
Broker: Degiro, Fio e-broker, plus500

Odpovědět