P2P investice a koronavirus

Všeobecná diskuze o P2P půjčkách.
Odpovědět

Aku volite strategiu ohladne Vasich investicii v P2P?

Vsetko rychlo vybrat do hotovosti.
0
Žádná hlasování
Vsetko rychlo vybrat na ucet.
3
14%
Cast vybrat a cast investovat.
4
19%
Investovat dalej.
10
48%
Zmenit ciel investicie z P2P do inych investicii.
4
19%
 
Celkem hlasů: 21

Oliverius55
Příspěvky: 1
Registrován: 24 bře 2020, 09:30
Reputace: 0
Bydliště: Zálesie, SK
Kontaktovat uživatele:

P2P investice a koronavirus

Příspěvek od Oliverius55 » 24 bře 2020, 09:58

Dobry den,
citam tu mnoho tem aj temu o krize aj temu o korone, ale tam som to nepresiel cele. Som investor amater a preto by som sa rad spytal na vas nazor ohladne investovania do P2P v dnesnej dobe. Spravil som anketu, prosim seriozne. Dakujem. :) A tiez ak sa chcete vyjadrit piste nizsie nazory.

Ja mam investicie v:
Mintos, Twino, Fastinvest, Grupeer, Zlty melon.

Na sekundarnom trhu myslim ze uz nic nepredam, Fastinvest mozem predat spat, twino a mintos maju moznost predaja, ale to je asi passe, grupeer nema taku moznost, takze ostava iba cakat. Zlty melon ma sekundarny trh, ale tam sa mi to asi tiez uz neoplati.

Otazka je, ci prave dnesna doba nie je vhodna na investovanie? Dakujem za nazory.

JPT
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 1179
Registrován: 25 zář 2016, 15:01
Reputace: 430
Kontaktovat uživatele:

Re: P2P investice a koronavirus

Příspěvek od JPT » 24 bře 2020, 10:29

Já jsem pozastavil autoinvest na Mintosu a co se mi vrací (moc to ale teď neni, protože pending payments), tak posílám na Degiro do akcií. Neprodávám se slevou na sekundáru. Do ostatních P2P zatim peníze neposílám, abych měl ještě větší rezervu z platu. Ze Zonky už vybírám dávno (přestal jsem tam investovat), ale jen co se mi vrací, neprodávám na sekundáru.
Tabulka pro výpočet z výpisu Mintosu (nejaktuálnější, kterou mám) : https://drive.google.com/drive/folders/ ... 2_ZU-jF0qC

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 67 hostů