Kde investujete?

Všeobecná diskuze o P2P půjčkách.

Na kterých platformách současně aktivně investujete?

Bankerat
0
Žádná hlasování
Benefi
0
Žádná hlasování
BitBond
0
Žádná hlasování
Bondora
1
1%
Bondster
13
13%
Crowdo
0
Žádná hlasování
Estateguru
6
6%
Ferratum
0
Žádná hlasování
FundingSecure
2
2%
Fundlift
4
4%
Housers
1
1%
InvestAukce
2
2%
Invester
2
2%
Lendy
1
1%
Lenndy
0
Žádná hlasování
Mintos
30
30%
Moneything
0
Žádná hlasování
Půjč mé firmě
1
1%
Robo.cash
3
3%
SpotiPay
0
Žádná hlasování
Swaper
1
1%
SymCredit
3
3%
Twino
3
3%
Upvest
2
2%
ViaInvest
3
3%
Viventor
1
1%
Zalep.to
0
Žádná hlasování
Zonky
17
17%
Žlutý meloun
2
2%
Jiná/jiné (napište prosím do vlákna)
1
1%

Celkem hlasů: 99

jejinka
Bronze pen
Bronze pen
Reputace: 37
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde investujete?

Příspěvek od jejinka » 07 črc 2019, 10:38

Na estateguru mám zase potíže umístit i drobné částky do úvěrů s rozumným LTV. Nízké LTV jsou zainvestované během chvilky, když už se jednou za uherský rok objeví.

jejinka
Bronze pen
Bronze pen
Reputace: 37
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jejinka » 07 črc 2019, 10:44

Z možných alternativ jsem si já zvolila ještě Peerberry. Ale také jen s nižší částkou. Mintosu se jednoduše nic nevyrovná, na všech alternativních platformách si člověk najde něco, proč vůbec nebo jen s drobnými.

ch4
Bronze pen
Bronze pen
Reputace: 80
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ch4 » 12 črc 2019, 00:13

Jina/Jine, kde investuji: Rendity, Ablrate, Bulkestate, Crowdestate, Brickowner, Grupeer, DoFinance, PropertyCrowd. Uff ;-)

P2P_Ronie
Bronze pen
Bronze pen
Reputace: 32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od P2P_Ronie » 12 črc 2019, 09:24

ch4 píše:
12 črc 2019, 00:13
Jina/Jine, kde investuji: Rendity, Ablrate, Bulkestate, Crowdestate, Brickowner, Grupeer, DoFinance, PropertyCrowd. Uff ;-)
Zrovna jsem se díval na Crowdestate a docela mě to zaujalo. Podělil by ses o osobní zkušenosti? Grupeer jsem koukal taky, ale ten mě zatím odrazuje - poměrně dost negativních komentářů, propojenost na provozovatele, chápu, že i dost defaultů apod.

EDIT: Tak ne, pardon, já koukal na Crowdestor :-) Nějaká mladší platforma. Nabízí poměrně vysoké zhodnocení a recenze zatím nevypadají blbě...

Booboo
Bronze pen
Bronze pen
Reputace: 27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Booboo » 12 črc 2019, 09:56

P2P_Ronie píše:
12 črc 2019, 09:24
ch4 píše:
12 črc 2019, 00:13
Zrovna jsem se díval na Crowdestate a docela mě to zaujalo. Podělil by ses o osobní zkušenosti? Grupeer jsem koukal taky, ale ten mě zatím odrazuje - poměrně dost negativních komentářů, propojenost na provozovatele, chápu, že i dost defaultů apod.

EDIT: Tak ne, pardon, já koukal na Crowdestor :-) Nějaká mladší platforma. Nabízí poměrně vysoké zhodnocení a recenze zatím nevypadají blbě...
Grupeer jsem koukal taky, ale ten mě zatím odrazuje - poměrně dost negativních komentářů, propojenost na provozovatele, chápu, že i dost defaultů apod.

Môžem poprosiť link na tie defaulty u Grupeer :?:

P2P_Ronie
Bronze pen
Bronze pen
Reputace: 32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od P2P_Ronie » 12 črc 2019, 10:05

Omlouvám se, jsem po ránu zmatenej :) koukal jsem v uplynulých dnech na hodně recenzí asi na osm portálů a některé info se mi promíchalo... Vysoký podíl nesplácených byl jinde (tuším, že tu lidi na fóru psali o RoboCash). U Grupeer to byla hlavně ta propojenost a některé další věci, ať už zmiňované tady na fóru, na Finlordech, příp. jinde na zahraničních webech.

Booboo
Bronze pen
Bronze pen
Reputace: 27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Booboo » 12 črc 2019, 11:02

P2P_Ronie píše:
12 črc 2019, 10:05
Omlouvám se, jsem po ránu zmatenej :) koukal jsem v uplynulých dnech na hodně recenzí asi na osm portálů a některé info se mi promíchalo... Vysoký podíl nesplácených byl jinde (tuším, že tu lidi na fóru psali o RoboCash). U Grupeer to byla hlavně ta propojenost a některé další věci, ať už zmiňované tady na fóru, na Finlordech, příp. jinde na zahraničních webech.
V pohode a aby som zapadol do vlákna tak spomeniem aj ja kde investujem.
Začal som na začiatku roku 2017 na Žltom melóne a asi po mesiaci som pridal Mintos.
Potom v 9/2018 som ešte pridal Estateguru. Toho roku som začal na Envestiu a Grupeer.
O ďalšej P2P zatiaľ neuvažujem.
Porovnávať je zatiaľ skoro ale Mintos a Estateguru sa zdajú byť dobré a Envestio a Grupeer mám iba mesiac.
Na Žltom melóne som v zisku ale iba polovičnom oproti Mintosu. :)

ch4
Bronze pen
Bronze pen
Reputace: 80
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ch4 » 12 črc 2019, 19:23

P2P_Ronie píše:
12 črc 2019, 10:05
Souhlas - investice na Grupeer vnimam jako jednu z nejrizikovejsich. Pokazde kdyz mam reinvestovat, tak "prokrastinuju". Asi je to znameni.... ;-)

Ankor
Bronze pen
Bronze pen
Reputace: 14
Kontaktovat uživatele:

Re: RE: Re: Kde investujete?

Příspěvek od Ankor » 12 črc 2019, 19:55

píše:Asi je to znameni....
Strašně dlouho se mi nechtělo tam registrovat a po registraci asi tak před třemi měsíci se mi nějak pořád nechce poslat tam vklad. :)

Odpovědět