Poskytovatelé půjček na Mintosu


web: www.mintos.com
Odpovědět
Uživatelský avatar
Finlord
Bronze pen
Bronze pen
Příspěvky: 202
Registrován: 08 črc 2016, 13:19
Reputace: 233
Kontaktovat uživatele:

Re: Poskytovatelé půjček na Mintosu

Příspěvek od Finlord » 10 pro 2018, 11:33

Dobrý den, podívali jsme se na byznys model faktoringové společnosti EBV Finance, která na P2P platformu Mintos umísťuje půjčky v průměru za 8,5 % s buyback garancí: https://finlord.cz/2018/12/mintos-byzny ... v-finance/
Dluhopisy, akcie, fondy, forex, komodity, P2P, start-upy a finanční trhy jsou náš denní chléb :). Investujeme vlastní peníze a o našich zkušenostech píšeme na https://finlord.cz/
Twitter: https://twitter.com/FinlordCz

Uživatelský avatar
LuckyLuke
writerP2P
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 4508
Registrován: 13 pro 2016, 18:23
Reputace: 1592
Kontaktovat uživatele:

Tengo

Příspěvek od LuckyLuke » 10 pro 2018, 13:42

Jak jste na tom s Tengem ? Mám jen na zkoušku 31 půjček a z nich mám už 5 late !!! Dal jsem Tengu STOP.
Tengo.png
Tengo.png (23.03 KiB) Zobrazeno 6646 x
P2P : (Zonky), Mintos, Bondster, Lendermarket
Brokeři : Fio Broker, Degiro, Lynx Broker, IBKR, XTB
Forex : RoklenFX, Revolut
Investice do nemovitostí, Crowdfunding : FinGood, Ronda Invest, Roier

sly
Bronze pen
Bronze pen
Příspěvky: 146
Registrován: 20 zář 2018, 22:06
Reputace: 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Poskytovatelé půjček na Mintosu

Příspěvek od sly » 10 pro 2018, 13:59

Tengo vubec nekupuju, ale Express Credit a Lendo horsi se splatnosti z tech, ktere mam v late.

Uživatelský avatar
Jan
writerP2P
Jan
Jan
Příspěvky: 5479
Registrován: 31 srp 2016, 10:04
Reputace: 1114
Kontaktovat uživatele:

Re: Tengo

Příspěvek od Jan » 10 pro 2018, 14:50

LuckyLuke píše:
10 pro 2018, 13:42
Jak jste na tom s Tengem ? Mám jen na zkoušku 31 půjček a z nich mám už 5 late !!! Dal jsem Tengu STOP.

Tengo.png
Z 13%/1M kupuju šrot Varks a Sebo (a případně ExpressCredit, ale ten už do šrotu moc neřadím), teď se daří kupovat i Lime. Když bylo nejhůř, koupil jsem i Dinero, Tengo, Bino, Simbo a Metrokredit (a možná i něco dalšího), ale to už jsem považoval extrašrot, takže jsem se toho co nejdříve snažil zbavit a koupit aspoň regulérní šrot.
Ale jak jsem psal, tohle dělení je spíš emoční, než abych pro to měl racionální základ. Holt Varks a Sebo jsem se naučil kupovat, když bylo ještě za 15%.
Zkušenosti:
P2P: Mintos, Lendermarket, Afranga, Roger(dříve Investaukce)
Devizové spol.: RoklenFX

Zdroje:
explorep2p.com/mintos-lender-ratings/
p2p.holdings/mintos
beyondp2p.com/platforms/mintos/loan-originators

BTW
CO<JAK<PROČ

Uživatelský avatar
LuckyLuke
writerP2P
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 4508
Registrován: 13 pro 2016, 18:23
Reputace: 1592
Kontaktovat uživatele:

Re: Poskytovatelé půjček na Mintosu

Příspěvek od LuckyLuke » 10 pro 2018, 16:20

Díky za odpověď. Jelikož je na PM nyní Iutecredit za 11,5%. Tak se snažím prodat všechny půjčky IuteCredit za 10%.
Lime Zaim 13% jsem začal nakupovat od tohoto víkendu, již jich mám 64ks. Zajímavé je, že mi AI nakupuje zase jen 6D na střídačku s 30D. Mám průměrnou splatnost 14D. WAIR mám t.č. 12,19% (mírně to roste).
Lime Zaim.jpg
Lime Zaim.jpg (53.16 KiB) Zobrazeno 6612 x
P2P : (Zonky), Mintos, Bondster, Lendermarket
Brokeři : Fio Broker, Degiro, Lynx Broker, IBKR, XTB
Forex : RoklenFX, Revolut
Investice do nemovitostí, Crowdfunding : FinGood, Ronda Invest, Roier

mailo
Bronze pen
Bronze pen
Příspěvky: 125
Registrován: 27 črc 2018, 12:51
Reputace: 22
Kontaktovat uživatele:

Re: Poskytovatelé půjček na Mintosu

Příspěvek od mailo » 11 pro 2018, 06:54

peachy krásných 17 bodů na explore, což jej řadí na šesté místo od konce
efaktor 45
Akcie: ABBV, MO, T, BA, CAT, CO, D, XOM, IBM, KHC, PFE, PM, RTX, RIO, RDS-B, SPG, VTR, WPC, CEZ, O2
P2P: MINTOS, ESTATEGURU

Uživatelský avatar
zbynhu
Administrátor
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 2611
Registrován: 09 srp 2017, 09:48
Reputace: 2256
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Re: Poskytovatelé půjček na Mintosu

Příspěvek od zbynhu » 11 pro 2018, 09:49

mailo píše:
11 pro 2018, 06:54
peachy krásných 17 bodů na explore, což jej řadí na šesté místo od konce
efaktor 45
No, přiznám se, že dle ratingu Mintosu jsem pro Peachy čekal víc. Pozastavuje se nad tím právě i explore ve svém komentáři...
We find it difficult to understand how Mintos was able to assign a ‘B’ rating to Peachy. It is a business with a track record of losses, and it currently has a negative equity position (it owes more money than it has in assets). There is a lot of volatility in their past financial figures that has not been explained anywhere adequately.
Tak se zdá, že ho zase nechám hezky vyklesat :?
Pravidelné detailní rozbory mého P2P portfolia (Mintos, Lendermarket, Peerberry, Robo.cash, Bondster, Afranga, Upvest, Esketit) za uplynulé čtvrtletí vždy na P2Ptrhu začátkem každého kvartálu.

Uživatelský avatar
Jan
writerP2P
Jan
Jan
Příspěvky: 5479
Registrován: 31 srp 2016, 10:04
Reputace: 1114
Kontaktovat uživatele:

Re: Poskytovatelé půjček na Mintosu

Příspěvek od Jan » 11 pro 2018, 10:38

zbynhu píše:
11 pro 2018, 09:49
mailo píše:
11 pro 2018, 06:54
peachy krásných 17 bodů na explore, což jej řadí na šesté místo od konce
efaktor 45
No, přiznám se, že dle ratingu Mintosu jsem pro Peachy čekal víc. Pozastavuje se nad tím právě i explore ve svém komentáři...
We find it difficult to understand how Mintos was able to assign a ‘B’ rating to Peachy. It is a business with a track record of losses, and it currently has a negative equity position (it owes more money than it has in assets). There is a lot of volatility in their past financial figures that has not been explained anywhere adequately.
Tak se zdá, že ho zase nechám hezky vyklesat :?
No, po textu Mintosu nejenom že jsem čekal víc, ale dokonce podstatně víc... Tak 50...60...70...no minimálně alespoň 40. Každopádně jsem očekával, že rating bude lepší něž u šrotu. No, a...
Lupnul jsem to na SM, naštěstí v Peachy mám jen o chlup více než 1% portfolia na necelých 5M.

Docela mě způsob uvádění nových poskytovatelů začíná iritovat... Defakto to jsou jen šroti, pokud má některý lepší rating, tak má nízké výnosy - nebo aspoň nižší než stávající poskytovatelé (aspoň mám ten dojem, ale přiznám se, že v oblasti nižších výnosů nemám moc přehled).

A asi je na zamyšlenou i můj přístup/důvěra k Mintosu... U Peachy mě potěšila delší doba působení na trhu, působení v UK, certifikace... A dál jsem to neřešil. Takže hodnocení na P2PInedependent fóru mě nemile překvapilo a trochu zaskočilo. Ale fakt je, že ta finanční rozvaha není dobrá...

BTW - Peachy prodáno :o).
Zkušenosti:
P2P: Mintos, Lendermarket, Afranga, Roger(dříve Investaukce)
Devizové spol.: RoklenFX

Zdroje:
explorep2p.com/mintos-lender-ratings/
p2p.holdings/mintos
beyondp2p.com/platforms/mintos/loan-originators

BTW
CO<JAK<PROČ

mailo
Bronze pen
Bronze pen
Příspěvky: 125
Registrován: 27 črc 2018, 12:51
Reputace: 22
Kontaktovat uživatele:

Re: Poskytovatelé půjček na Mintosu

Příspěvek od mailo » 13 pro 2018, 09:18

Po tom co tady proběhla diskuse na téma upisování půjček od Banknote mi to nedalo a zeptal jsem se přímo podpory.

Request for daily statemnt:
hello, i am wathing this list every day and i can see below, that banknote issued loans almoste every day with aproximately 100k € but when i go to autoinvest set up or i am trying use loan filter. Neither has any result.
Can i ask you for explanation?

Reply from support:
Thank you for your request bla bla...
Loans from Banknote are very demanded at the moment and most of them are being bought out as soon as they reach the platform. You can find around 930 current loand from Banknote at the moment, however, all of them have an interes of 8,5%. If you are searching for late loans, you can find also loand with 10% interest. All aouto invest strategies are predefined to invest in current loans, however, you can change it in your auto invest setting.

Trochu šalamounská odpověď, Banknote sleduji celkem často a pokud tedy jejich úpisy sedí s rozptylem od 8 do 12% tak upíší 8,5% a napři jednu 12%, a i tak si nemyslím že by po 8,5% od Banknote byl takový zájem, že jsou okamžitě vyprodány, když mogo má 10%, ID 11% a creditstar dokonce 12%. Všechny dostupné každy den.

Co z toho plyne? Asi nic, prostě nejsou :D
Akcie: ABBV, MO, T, BA, CAT, CO, D, XOM, IBM, KHC, PFE, PM, RTX, RIO, RDS-B, SPG, VTR, WPC, CEZ, O2
P2P: MINTOS, ESTATEGURU

Booboo
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 785
Registrován: 26 srp 2018, 14:24
Reputace: 143
Kontaktovat uživatele:

Re: Poskytovatelé půjček na Mintosu

Příspěvek od Booboo » 13 pro 2018, 10:06

Ano je to tak, Bankrote proste nie su.
Pribúdaju poskytovatelia "šrotu a extra šrotu", tak každý investor si chce do porfolia pridať aj niečo lepšie napr. Bankrote.
Moja skúsenosť je taká že ráno do 5:00 tam nejaké Bnkrote aj 10% nájdem ale o 8:00 je to už prázdne.
Akcie - TEF, VZ, ABR, ARI, O , ENGIE, NEE, LIGHT, EVK, BASF, CC, KOMB, ERSTE, VIG, CTP, JNJ, GOOG, INTC, CTSH, AD, UQA, RED,
ETF - Portu

Uživatelský avatar
Jan
writerP2P
Jan
Jan
Příspěvky: 5479
Registrován: 31 srp 2016, 10:04
Reputace: 1114
Kontaktovat uživatele:

Re: Poskytovatelé půjček na Mintosu

Příspěvek od Jan » 13 pro 2018, 10:35

mailo píše:
13 pro 2018, 09:18
Po tom co tady proběhla diskuse na téma upisování půjček od Banknote mi to nedalo a zeptal jsem se přímo podpory.

Request for daily statemnt:
hello, i am wathing this list every day and i can see below, that banknote issued loans almoste every day with aproximately 100k € but when i go to autoinvest set up or i am trying use loan filter. Neither has any result.
Can i ask you for explanation?

Reply from support:
Thank you for your request bla bla...
Loans from Banknote are very demanded at the moment and most of them are being bought out as soon as they reach the platform. You can find around 930 current loand from Banknote at the moment, however, all of them have an interes of 8,5%. If you are searching for late loans, you can find also loand with 10% interest. All aouto invest strategies are predefined to invest in current loans, however, you can change it in your auto invest setting.

Trochu šalamounská odpověď, Banknote sleduji celkem často a pokud tedy jejich úpisy sedí s rozptylem od 8 do 12% tak upíší 8,5% a napři jednu 12%, a i tak si nemyslím že by po 8,5% od Banknote byl takový zájem, že jsou okamžitě vyprodány, když mogo má 10%, ID 11% a creditstar dokonce 12%. Všechny dostupné každy den.

Co z toho plyne? Asi nic, prostě nejsou :D
Já už jsem asi otázky tohohle typu na Mintos víceméně vzdal, protože odpovědi většinou byly nekonkrétní mlžící okecávačky, takže jak píšeš, člověk se stejně nic nedozví... A pokud AI zohledňují velikost portfolia, tak jsem/jsme asi (velmi) malí páni... Občas se na SM objeví celkem atraktivní půjčky koupené ten den v objemech stovek-tisíců EUR na kus. Osobně si to vysvětluju tak, že někomu nakupil AI a dotyčný zjistil, že se daří kupovat i něco lepšího, takže půjčky hodil na SM a pošteloval AI. Každopádně ty objemy toho jednoho poskytovatele jsou nezřídka větší, než celé moje portfolio.

Mimochodem, ty 12% Creditstary, jak jsou dlouhé?
Díky.
Booboo píše:
13 pro 2018, 10:06
Ano je to tak, Bankrote proste nie su.
Pribúdaju poskytovatelia "šrotu a extra šrotu", tak každý investor si chce do porfolia pridať aj niečo lepšie napr. Bankrote.
Moja skúsenosť je taká že ráno do 5:00 tam nejaké Bnkrote aj 10% nájdem ale o 8:00 je to už prázdne.
A co AI, ten je v těch 5:00 ráno nesebere?
Zkušenosti:
P2P: Mintos, Lendermarket, Afranga, Roger(dříve Investaukce)
Devizové spol.: RoklenFX

Zdroje:
explorep2p.com/mintos-lender-ratings/
p2p.holdings/mintos
beyondp2p.com/platforms/mintos/loan-originators

BTW
CO<JAK<PROČ

mailo
Bronze pen
Bronze pen
Příspěvky: 125
Registrován: 27 črc 2018, 12:51
Reputace: 22
Kontaktovat uživatele:

Re: Poskytovatelé půjček na Mintosu

Příspěvek od mailo » 13 pro 2018, 11:48

Credistar 12% okolo 30 měsíců
Akcie: ABBV, MO, T, BA, CAT, CO, D, XOM, IBM, KHC, PFE, PM, RTX, RIO, RDS-B, SPG, VTR, WPC, CEZ, O2
P2P: MINTOS, ESTATEGURU

Booboo
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 785
Registrován: 26 srp 2018, 14:24
Reputace: 143
Kontaktovat uživatele:

Re: Poskytovatelé půjček na Mintosu

Příspěvek od Booboo » 13 pro 2018, 11:54

Obsluhujem na Mintose dva účty po 1500 euro.
AI som prestal používať asi pred 1/2 rokom a od 4:30 do 5:00 to mám hotové aj ručne a vyberiem si. ;)
Akcie - TEF, VZ, ABR, ARI, O , ENGIE, NEE, LIGHT, EVK, BASF, CC, KOMB, ERSTE, VIG, CTP, JNJ, GOOG, INTC, CTSH, AD, UQA, RED,
ETF - Portu

Uživatelský avatar
Jan
writerP2P
Jan
Jan
Příspěvky: 5479
Registrován: 31 srp 2016, 10:04
Reputace: 1114
Kontaktovat uživatele:

Re: Poskytovatelé půjček na Mintosu

Příspěvek od Jan » 13 pro 2018, 13:39

Booboo píše:
13 pro 2018, 11:54
Obsluhujem na Mintose dva účty po 1500 euro.
AI som prestal používať asi pred 1/2 rokom a od 4:30 do 5:00 to mám hotové aj ručne a vyberiem si. ;)
Aha, díky...
No, ve 4:30
a) většinou spím
b) a i kdybych nespal, tak nemám přístup na net
takže toto nebude asi cesta pro mě. I když námět k zamyšlení to je...
Zkušenosti:
P2P: Mintos, Lendermarket, Afranga, Roger(dříve Investaukce)
Devizové spol.: RoklenFX

Zdroje:
explorep2p.com/mintos-lender-ratings/
p2p.holdings/mintos
beyondp2p.com/platforms/mintos/loan-originators

BTW
CO<JAK<PROČ

blablon
Silver pen
Silver pen
Příspěvky: 316
Registrován: 15 dub 2016, 01:38
Reputace: 74
Kontaktovat uživatele:

Re: Tengo

Příspěvek od blablon » 13 pro 2018, 15:43

Jan píše:
10 pro 2018, 14:50
Z 13%/1M kupuju šrot Varks a Sebo (a případně ExpressCredit, ale ten už do šrotu moc neřadím), teď se daří kupovat i Lime. Když bylo nejhůř, koupil jsem i Dinero, Tengo, Bino, Simbo a Metrokredit (a možná i něco dalšího), ale to už jsem považoval extrašrot, takže jsem se toho co nejdříve snažil zbavit a koupit aspoň regulérní šrot.
Ale jak jsem psal, tohle dělení je spíš emoční, než abych pro to měl racionální základ. Holt Varks a Sebo jsem se naučil kupovat, když bylo ještě za 15%.
no nevim, to deleni na srot a extrasrot, pokud kupujes Varks a mas klidnejsi spani nez s Dinero nebo Simbo nebo Kviku, Bino, Simbo a ja nevim co... tak je to zvlastni, je to prast jak uhod. Jestli to ma nekde rating 17 nebo 16 nebo 23 je myslim uplne jedno. Do detaialu z toho nikdo z nas nevidi :D Jedina rozumna cesta jak s tema srotama zachazet, je ta, ze vse s magickym ratngem, co je treba pod 50 se zastropuje, co poskytovatel to 100/200/500 euro podle toho kolik v tom clovek ma. V soucasne situaci asi brat vse co ma 13pct a stropovat a diverzifikovat to maximalne. Rovnym dilem.

Prvni rozumna spolenost (odspodu) z te tabulky p2pexplore co povazuju za jakz takz normalni je Creamfinance s rat 60.

Nikomu to nevnucuju :D

blablon
Silver pen
Silver pen
Příspěvky: 316
Registrován: 15 dub 2016, 01:38
Reputace: 74
Kontaktovat uživatele:

Re: Poskytovatelé půjček na Mintosu

Příspěvek od blablon » 13 pro 2018, 15:49

Booboo píše:
13 pro 2018, 11:54
Obsluhujem na Mintose dva účty po 1500 euro.
AI som prestal používať asi pred 1/2 rokom a od 4:30 do 5:00 to mám hotové aj ručne a vyberiem si. ;)
ntvl, asi to mas jako konicka co? pul roku, to je cirka 170 dnu, pokud kazdy z tech dnu 30min, je to 85h.
vyneslo ti to tolik, ze pri relativne malem objemu penez 2x1500 euro ti ten ROZDIL mezi tim kdybys mel zapnuty AI a timto rucnim investovanim stal za to..., silne silne pochybuju. Ale je fakt ze konicky.. tam se nehledi na penize ale na zabavu.

Uživatelský avatar
Jan
writerP2P
Jan
Jan
Příspěvky: 5479
Registrován: 31 srp 2016, 10:04
Reputace: 1114
Kontaktovat uživatele:

Re: Tengo

Příspěvek od Jan » 13 pro 2018, 16:09

blablon píše:
13 pro 2018, 15:43
Jan píše:
10 pro 2018, 14:50
Z 13%/1M kupuju šrot Varks a Sebo (a případně ExpressCredit, ale ten už do šrotu moc neřadím), teď se daří kupovat i Lime. Když bylo nejhůř, koupil jsem i Dinero, Tengo, Bino, Simbo a Metrokredit (a možná i něco dalšího), ale to už jsem považoval extrašrot, takže jsem se toho co nejdříve snažil zbavit a koupit aspoň regulérní šrot.
Ale jak jsem psal, tohle dělení je spíš emoční, než abych pro to měl racionální základ. Holt Varks a Sebo jsem se naučil kupovat, když bylo ještě za 15%.
no nevim, to deleni na srot a extrasrot, pokud kupujes Varks a mas klidnejsi spani nez s Dinero nebo Simbo nebo Kviku, Bino, Simbo a ja nevim co... tak je to zvlastni, je to prast jak uhod. Jestli to ma nekde rating 17 nebo 16 nebo 23 je myslim uplne jedno. Do detaialu z toho nikdo z nas nevidi :D Jedina rozumna cesta jak s tema srotama zachazet, je ta, ze vse s magickym ratngem, co je treba pod 50 se zastropuje, co poskytovatel to 100/200/500 euro podle toho kolik v tom clovek ma. V soucasne situaci asi brat vse co ma 13pct a stropovat a diverzifikovat to maximalne. Rovnym dilem.

Prvni rozumna spolenost (odspodu) z te tabulky p2pexplore co povazuju za jakz takz normalni je Creamfinance s rat 60.

Nikomu to nevnucuju :D
Však jsem několikrát psal, že je to čistě emoční. Prostě na Varksy a Seba jsem byl trochu zvyklej, na ostatní ne.
Ale teď v tom Vánočním mumraji jsem šrot skoro kompletně zrušil. Vlastně teď koukám, že v tom mám asi 3-4% portfolia v Sebo a Tigo a i to vesměs prodávám. Takže to už mě tak netrápí. Ale když šrot (a extrašrot) po druhém Mogoexitu začal lézt ke 20% portfolia, to už se mi nelíbilo...
Jinak portfolio mi teď vykrystalizovalo do cca 50% Mogo, 20% CapitalService, po 10% ExpressCredit a Mozipo a zbylých 10% "to ostatní".
Zkušenosti:
P2P: Mintos, Lendermarket, Afranga, Roger(dříve Investaukce)
Devizové spol.: RoklenFX

Zdroje:
explorep2p.com/mintos-lender-ratings/
p2p.holdings/mintos
beyondp2p.com/platforms/mintos/loan-originators

BTW
CO<JAK<PROČ

Booboo
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 785
Registrován: 26 srp 2018, 14:24
Reputace: 143
Kontaktovat uživatele:

Re: Poskytovatelé půjček na Mintosu

Příspěvek od Booboo » 15 pro 2018, 09:18

blablon píše:
13 pro 2018, 15:49
Booboo píše:
13 pro 2018, 11:54
Obsluhujem na Mintose dva účty po 1500 euro.
AI som prestal používať asi pred 1/2 rokom a od 4:30 do 5:00 to mám hotové aj ručne a vyberiem si. ;)
ntvl, asi to mas jako konicka co? pul roku, to je cirka 170 dnu, pokud kazdy z tech dnu 30min, je to 85h.
vyneslo ti to tolik, ze pri relativne malem objemu penez 2x1500 euro ti ten ROZDIL mezi tim kdybys mel zapnuty AI a timto rucnim investovanim stal za to..., silne silne pochybuju. Ale je fakt ze konicky.. tam se nehledi na penize ale na zabavu.
Ano baví ma to. :)
A ak k tomu pridám p2p:Žltý melón a EstateGuru + 2 účty na Akcivé indexy a akcie kde aj aktívne nakupujem/predávam, tak je tých hodín omnoho viac.
Pri Mintose nejde ani tak o väčší zisk, ale skôr o vyváženú diverzifikáciu.
Pri krachu Eurocentu som prišiel iba o 6,5 eura čo vzhľadom na zainvestovanú sumu do Eurocentu nebolo tak veľa. Proste opatrnosť. ;)
Napríklad neinvestujem do pôžičiek, kde ma dlžník menej ako 25 a viac ako 65 rokov.
U niektorých poskytovateľov je uvedená aj Odpovědnost, alebo Effective APR.
Vôbec ma netišil AI keď mi zainvestoval na 6 dní alebo menej.
Nebol som z AI spokojný.
Akcie - TEF, VZ, ABR, ARI, O , ENGIE, NEE, LIGHT, EVK, BASF, CC, KOMB, ERSTE, VIG, CTP, JNJ, GOOG, INTC, CTSH, AD, UQA, RED,
ETF - Portu

romancik
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 766
Registrován: 08 úno 2018, 15:18
Reputace: 259
Kontaktovat uživatele:

Re: Poskytovatelé půjček na Mintosu

Příspěvek od romancik » 17 pro 2018, 12:43

Jestli dobře chápu, při krachu Eurocentu jsi měl něco do něj nainvestováno. Kolik jsi měl v době jeho krachu do něj půjček a kolik byl celkový objem, z kterého jsi nakonec přišel o těch 6,5 Eura?

Předem díky za odpověď.
Zajímalo by mne to hlavně kvůli případnému možnému krachu některého z poskytovatelů. Někteří tu myslím psali, jak z EC získali jen minimum.

Booboo
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 785
Registrován: 26 srp 2018, 14:24
Reputace: 143
Kontaktovat uživatele:

Re: Poskytovatelé půjček na Mintosu

Příspěvek od Booboo » 17 pro 2018, 14:13

romancik píše:
17 pro 2018, 12:43
Jestli dobře chápu, při krachu Eurocentu jsi měl něco do něj nainvestováno. Kolik jsi měl v době jeho krachu do něj půjček a kolik byl celkový objem, z kterého jsi nakonec přišel o těch 6,5 Eura?

Předem díky za odpověď.
Zajímalo by mne to hlavně kvůli případnému možnému krachu některého z poskytovatelů. Někteří tu myslím psali, jak z EC získali jen minimum.
Eurocent pôsobil krátko nieko tu písal, že asi 3 mesiace.
Prefiltroval som to a vyšlo mi že z 70 euro / 10euro*7 pôžičiek - bolo 6 splatených a jedna ostala visieť to je tých 6,5 eura.
Moja investícia do Eurocentu bola asi 5% z účtu 1400 eura.
Môje účty su malé (2* po 1500 euro), na tom druhom som do Eurocentu ani nešiel.
Ak si dobré spominam eurocent skrachoval krátko po mojej registrácii a investoval som do neho z prvého vkladu.
Splátky mi meškali asi vo všetkých pôžičkách a posledné splátky prišli aj po mesiaci od zablokovania Eurocentu na platforme.
Tie splátky čo dlžník uhradil boli vraj vyplatené investorom a nevyplatené ostali iba splátky čo dlžníci neuhradili Eurocentu.
Podľa prospektu sa nedal predpoklať krach.
V spojitosti s krachom Erocentu sa spominal aj nejaký socialny zákon v Poľsku to som čítal strankach PL.
V pamäti mi ostalo, že Eurocent nikdy nesplácal načas. ;)
Akcie - TEF, VZ, ABR, ARI, O , ENGIE, NEE, LIGHT, EVK, BASF, CC, KOMB, ERSTE, VIG, CTP, JNJ, GOOG, INTC, CTSH, AD, UQA, RED,
ETF - Portu

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: yaqwsx a 53 hostů