Invester.cz


K diskusím: Invester.cz ; Crowdo; Penězdroj
Havlos
Bronze pen
Bronze pen
Příspěvky: 64
Registrován: 08 led 2017, 23:46
Reputace: 25
Kontaktovat uživatele:

Re: Invester - investoři

Příspěvek od Havlos » 15 bře 2019, 13:14

Invester trošku poupravil stránky ;-)

Zisky se vždy připišou po roční uzavěrce ;-)

TEAM BEER BIKE BRATISLAVA : Předpokladany zisk za rok 2018 cca 9 %

Obrázek

Uživatelský avatar
vyvar z ovaru
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 1660
Registrován: 29 lis 2017, 13:50
Reputace: 550
Bydliště: B|R|N|O|
Kontaktovat uživatele:

Re: Invester - investoři

Příspěvek od vyvar z ovaru » 15 bře 2019, 14:25

Flyboy píše:
18 led 2019, 20:36
A nechcete někdo Investovat do mě? Požaduji částku 100 milionů a nabízím úrok 100% ročně 8-) Ovšem Investiční horizont nastavuji na 80 let, takže když bude chtít někdo vybrat peníze dřív, tak dostane odbytné dle mého uvážnení :D
Hm, kdyz das do zastavy organy, ktery nejsou zhuntovany, tak by se to dalo uvazovat. Pripadnej rozprodej tvyho tela stoletym miliardarum by mohl byt dobrej vyvar. :D

Havlos
Bronze pen
Bronze pen
Příspěvky: 64
Registrován: 08 led 2017, 23:46
Reputace: 25
Kontaktovat uživatele:

Re: Invester - investoři

Příspěvek od Havlos » 22 črc 2019, 21:20

Několik nových projektu ;-)

Platforma se čím dál víc rozjiždí.
Na jakykoliv dotaz vám odpoví na chatu



https://www.invester.cz/projekty/eshop- ... -estory-sk

ESHOP S MÓDOU ESTORY.SK
CÍLOVÁ ČÁSTKA: 750.000 Kč
VOLNÝ PODÍL: 30 %
Cena za 1% podílu: 25.000 Kč
Min. částka pro nákup: 1.000 Kč
NAŠE HODNOCENÍ PROJEKTU: B Střední riziko
Zajištění projektu: Ne
Plánovaný zisk projektu: 1.566.221 Kč

https://www.invester.cz/projekty/nakup- ... gru-gh-151

Nákup stavebních jeřábů za účelem pronájmu - FB GRU GH-151
CÍLOVÁ ČÁSTKA: 3.350.000 Kč
VOLNÝ PODÍL: 10 %
Cena za 1% podílu: 111.666 Kč
Min. částka pro nákup: 1.000 Kč
NAŠE HODNOCENÍ PROJEKTU: A Nízké riziko
Zajištění projektu: Ano


https://www.invester.cz/projekty/fasadni-cihly

Fasádní cihly
CÍLOVÁ ČÁSTKA: 2.300.000 Kč
VOLNÝ PODÍL: 10 %
Cena za 1% podílu: 230.000 Kč
Min. částka pro nákup: 1.000 Kč
NAŠE HODNOCENÍ PROJEKTU: C Vyšší riziko


https://www.invester.cz/projekty/klinik ... lis-beauty


Klinika Amaryllis Beauty
CÍLOVÁ ČÁSTKA: 2.300.000 Kč
VOLNÝ PODÍL: 33 %
Cena za 1% podílu: 69.697 Kč
Min. částka pro nákup: 1.000 Kč
NAŠE HODNOCENÍ PROJEKTU: C Vyšší riziko
Plánovaný zisk projektu: 1.300.000 Kč

Havlos
Bronze pen
Bronze pen
Příspěvky: 64
Registrován: 08 led 2017, 23:46
Reputace: 25
Kontaktovat uživatele:

Re: Invester - investoři

Příspěvek od Havlos » 04 říj 2019, 20:29

Nové Projekty

BYTOVÝ DŮM LIBEREC

CÍLOVÁ ČÁSTKA: 10.720.000 Kč
VOLNÝ PODÍL: 100 %
CENA ZA 1% PODÍLU: 107.200 Kč
MIN. ČÁSTKA PRO NÁKUP: 5.000 Kč
NAŠE HODNOCENÍ PROJEKTU: A+ Velmi nízké riziko
ZAJIŠTĚNÍ PROJEKTU: Ano
PLÁNOVANÝ ZISK PROJEKTU: 1.157.760 Kč


https://www.invester.cz/projekty/bytovy-dum-liberec
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PSÍ VODÍTKA TOP HANDS FREE LEASH
CÍLOVÁ ČÁSTKA: 2.500.000 Kč
VOLNÝ PODÍL: 39 %
CENA ZA 1% PODÍLU: 64.102 Kč
MIN. ČÁSTKA PRO NÁKUP: 1.000 Kč
NAŠE HODNOCENÍ PROJEKTU: C Vyšší riziko
ZAJIŠTĚNÍ PROJEKTU: Ne


https://www.invester.cz/projekty/psi-vo ... free-leash
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ONLINE GAME

CÍLOVÁ ČÁSTKA: 2.300.000 Kč
VOLNÝ PODÍL: 20 %
CENA ZA 1% PODÍLU: 115.000 Kč
MIN. ČÁSTKA PRO NÁKUP: 1.000 Kč
NAŠE HODNOCENÍ PROJEKTU: C Vyšší riziko
ZAJIŠTĚNÍ PROJEKTU: Ne


https://www.invester.cz/projekty/online-game

Uživatelský avatar
Jan
writerP2P
Jan
Jan
Příspěvky: 5479
Registrován: 31 srp 2016, 10:04
Reputace: 1114
Kontaktovat uživatele:

Re: Invester - investoři

Příspěvek od Jan » 05 říj 2019, 20:22

Havlos píše:
04 říj 2019, 20:29
Nové Projekty
...
Co na to zdejší experti? Co místní insider Joshua?

Já jsem na to jen juknul.
Ad Liberec - kdyby nic jiného tak mix "vyhlášené lokality" a malometrážních bytů, to mi k sobě úplně nepasuje. Na byznisplán jsem jen juknul a na první pohled mi to přišlo trochu napnuté - až jim naúčtují pár MKč na nějaké vícepráce...
Ad vodítka - tam jsem opravdu jen juknul - a skončil u výroby tří prototypů za 450kkč - za kus hadru, špagátu a nejspíš pružiny ve 3 vydáních slušnej vejvar. Škoda, že producent bude už předpokládám vybraný...
Ad gamesa - přijde mi to celé dost utopistické.
Zkušenosti:
P2P: Mintos, Lendermarket, Afranga, Roger(dříve Investaukce)
Devizové spol.: RoklenFX

Zdroje:
explorep2p.com/mintos-lender-ratings/
p2p.holdings/mintos
beyondp2p.com/platforms/mintos/loan-originators

BTW
CO<JAK<PROČ

mithrannin
Bronze pen
Bronze pen
Příspěvky: 152
Registrován: 28 bře 2019, 16:15
Reputace: 173
Kontaktovat uživatele:

Re: Invester - investoři

Příspěvek od mithrannin » 16 říj 2019, 08:11

Sice píšu pozdě, ale jako insider v herním vývoji je ta 'online game' totální past na investory, žadatel z toho textu očividně nemá ponětí o tom, jak ten business funguje, šance že to skončí v zisku je limitně tak 1%.

Havlos
Bronze pen
Bronze pen
Příspěvky: 64
Registrován: 08 led 2017, 23:46
Reputace: 25
Kontaktovat uživatele:

Re: Invester.cz

Příspěvek od Havlos » 09 lis 2019, 20:59

Několik nových projektu ;-)

Platforma se čím dál víc rozjiždí.
Na jakykoliv dotaz vám odpoví na chatu

ZÁMEK ŽÁKY

https://www.invester.cz/projekty/zamek-zaky


INVESTIČNÍ ZÁMĚR AUTORA
Autoři projektu a současně i majitelé předmětné nemovitosti se rozhodli reagovat na poptávku Města Čáslav, v jejíž správě se obec Žáky nachází, po adekvátních prostorách ke konání svateb a společenských akcí. Město Čáslav v současnosti nemá adekvátní obřadní prostory, mimo oddací místnosti úřadu a je připraveno zámek Žáky k tomuto účelu propagovat a využívat.
Poptávku po prostorách pro konání svateb, oslav, výročí a nebo u nás stále populárnějšího obřadu „obnovení svatebního slibu" potvrzuje spontánní zájem veřejnosti. Na rostoucí trend poptávky apeluje i provedený audit projektu, který prokázal rostoucí trend poptávky v tomto oboru.
Předmětem investice je tedy rekonstrukce a následná propagace prostor určených ke konání svatebních obřadů s využitím sekundárních služeb, jako pořádání hostin nebo ubytování svatebčanů. Rozlehlý pozemek disponuje kapacitami pro parkovací plochy, rekultivovanou zahradou se založenou vinicí a levandulovou zahradou. Zahrada je připravena pro zbudování altánu a jeho využití v rámci zmíněných obřadů v zahradě.



Virtuální asistentka

https://www.invester.cz/projekty/virtualni-asistentka

ZAMĚŘENÍ PROJEKTU
Zaměření projektu je online outsourcing pro podnikatelské subjekty, pro hlavní komunikační a prodejní kanál budou sloužit naše webové stránky a do budoucna naše aplikace.

Typickým klientem služby jsou podnikatelé, kteří nemají čas na administrativní činnosti a snižuje to jejich produktivitu. Využitím našich služeb a delegováním práce na asistentku se zvýší produktivita podnikatele a ten se tak může věnovat své činnosti na 100%.
Naši cíloví klienti řeší především tyto problémy:
Příprava dokumentů
Rezervace/Booking
Příprava dokumentů
Příprava účetních dokladů
Vedení agendy, faktur, podkladů
Správa sociálních sítí, webových stránek
Domlouvání schůzek a další nevyjmenované služby.


Obrat v roce 2020:
Za rok 2020 autor projektu předpokládá odhadovaný objem prodejů, tedy celkový obrat společnosti, okolo 2.358.800 Kč.



BRATISLAVA BEER BUS

https://www.invester.cz/projekty/bratislava-beer-bus

OBRAT, NÁKLADY A ZISK ZA PRVNÍ ROK
Očekávaný obrat za měsíc 14.800€
Očekávaný obrat za první sezonu (6 měsíců) 88.800€
Náklady pro první rok cca 30% obratu. (marketing a režie projektu v prvním roce jsou částečně hrazeny z cílové částky)
Předpoklad čistého zisku za první sezonu - 44.400€

OBRAT, NÁKLADY A ZISK ZA DRUHÝ A TŘETÍ ROK
Předpoklad pro druhý rok provozu je růst obratu o 25% oproti prvnímu roku. Tedy obrat ve výši 111.000 €, s operačními náklady cca 50%. Ve druhém roce jsou již operační náklady, režie, marketing hrazeny z obratů. Tedy předpokládaný čistý zisk ve druhém roce je 55.500€.
Pro třetí rok provozu předpoklad růstu o dalších 15%: Obrat - 127.650€ Ve třetím roce provozu provozní náklady budeme schopni udržet již cca 40%. Zisk ve třetím roce provozu je tedy předpokládán 76.590€.

Havlos
Bronze pen
Bronze pen
Příspěvky: 64
Registrován: 08 led 2017, 23:46
Reputace: 25
Kontaktovat uživatele:

Re: Invester.cz

Příspěvek od Havlos » 15 dub 2020, 14:27

Nové Projekty

Prodej, pronájem a servis stavebních strojů

https://www.invester.cz/projekty/prodej ... ich-stroju

Zápůjčka společnosti Auta na splátky

https://www.invester.cz/projekty/zapujc ... na-splatky

SIMPLY SHORT DEVELOPMENT

https://www.invester.cz/projekty/simply ... evelopment

Prioritní dividendové akcie stockX

https://www.invester.cz/projekty/priori ... cie-stockx

DobroBistro

https://www.invester.cz/projekty/dobrobistro

Nákup a provozování stroje na respirátory

https://www.invester.cz/projekty/nakup- ... espiratory

Nákup fyzického zlata

https://www.invester.cz/projekty/nakup-fyzickeho-zlata

Uživatelský avatar
Carhir
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 1184
Registrován: 16 bře 2018, 16:36
Reputace: 1172
Kontaktovat uživatele:

Re: Invester.cz

Příspěvek od Carhir » 15 dub 2020, 14:33

Havlos píše:
15 dub 2020, 14:27
Nové Projekty

...
PRIORITNÍ DIVIDENDOVÉ AKCIE STOCKX

V rámci tohoto projektu nabízíme prioritní dividendové akcie v hodnotě 1.000 Kč za 1 ks. Společnost stockX a.s. nabízí výnos držitelům těchto akcií ve výši 70% ze zisku společnosti a to ve formě každoročních dividend. Kapitál společnost využije především pro obchodování na burze.


NÁKUP FYZICKÉHO ZLATA

Nákup fyzického investičního zlata pro uchování hodnoty Vašich peněz. V rámci tohoto projektu jsme se rozhodli dát příležitost podílet se na nákupu zlatých slitků, které budou následně uschovány v SAFE24. Tento projekt je vhodný pro investory, kteří investiční zlato vnímají jako uchovatele hodnoty, ale nechtějí řešit jeho přímý nákup a následné uložení s dostatečným zabezpečením.



Ehm, Havlos no offense, ale myslím že sis spletl fórum. Já věřím že zdejší osazenstvo už je tak vytrénováno různými šméčky že tohle opravdu nemá šanci na úspěch.

Mimochodem, nemáš něco společného s touto platformou? ;)

Havlos
Bronze pen
Bronze pen
Příspěvky: 64
Registrován: 08 led 2017, 23:46
Reputace: 25
Kontaktovat uživatele:

Re: Invester.cz

Příspěvek od Havlos » 15 dub 2020, 15:12

Carhir píše:
15 dub 2020, 14:33
Havlos píše:
15 dub 2020, 14:27
Nové Projekty

...
PRIORITNÍ DIVIDENDOVÉ AKCIE STOCKX

V rámci tohoto projektu nabízíme prioritní dividendové akcie v hodnotě 1.000 Kč za 1 ks. Společnost stockX a.s. nabízí výnos držitelům těchto akcií ve výši 70% ze zisku společnosti a to ve formě každoročních dividend. Kapitál společnost využije především pro obchodování na burze.


NÁKUP FYZICKÉHO ZLATA

Nákup fyzického investičního zlata pro uchování hodnoty Vašich peněz. V rámci tohoto projektu jsme se rozhodli dát příležitost podílet se na nákupu zlatých slitků, které budou následně uschovány v SAFE24. Tento projekt je vhodný pro investory, kteří investiční zlato vnímají jako uchovatele hodnoty, ale nechtějí řešit jeho přímý nákup a následné uložení s dostatečným zabezpečením.



Ehm, Havlos no offense, ale myslím že sis spletl fórum. Já věřím že zdejší osazenstvo už je tak vytrénováno různými šméčky že tohle opravdu nemá šanci na úspěch.

Mimochodem, nemáš něco společného s touto platformou? ;)
Ja myslel že toto forum je o předavání informaci... Nic ti nebrání jim napsat email nebo na chat. A nevím proč bych s něma měl něco mět společneho. Ano mám tam 30 tisic a kupodivu čeče mě chodí od nich i peníze :D Ale pokud sem nemám psát co je nového tak si to s Joshuou mužete smazat celé vlákno o investeru

Uživatelský avatar
Carhir
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 1184
Registrován: 16 bře 2018, 16:36
Reputace: 1172
Kontaktovat uživatele:

Re: Invester.cz

Příspěvek od Carhir » 15 dub 2020, 15:23

Ano, toto fórum je o předávání informací, jak pozitivních tak negativních. A proto je dobře že zde toto vlákno je, ty zde můžeš pravidelně vkládat co je tam nového a já zde můžu vkládat kritické poznámky (a třeba se k nim za rok vrátit, abych se, čeče, přesvědčil že ty peníze ještě máš ;) )

No a ostatní na to kouknou a nějak si to vyhodnotí...

Jinak většina tvých příspěvků se týká této platformy, většinou vzorné hlášení ohledně nových projektů. Promiň, holt už se u mě rozvinula nějaká paranoia, tohle jsem už někde zažil :)

Uživatelský avatar
Joshua
Administrátor
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 1509
Registrován: 07 dub 2016, 12:41
Reputace: 990
Bydliště: Není vidět Ještěd = prší
Kontaktovat uživatele:

Re: Invester.cz

Příspěvek od Joshua » 15 dub 2020, 16:09

Havlos píše:
15 dub 2020, 15:12
Ja myslel že toto forum je o předavání informaci... Nic ti nebrání jim napsat email nebo na chat. A nevím proč bych s něma měl něco mět společneho. Ano mám tam 30 tisic a kupodivu čeče mě chodí od nich i peníze :D Ale pokud sem nemám psát co je nového tak si to s Joshuou mužete smazat celé vlákno o investeru
Pro upřesnění - já nic mazat nechci, jsem rád, že tu vlákno o Invester je. Můj lajk u Carhira směřoval na dotaz k tomu, zda jsi s touto platformou nějak spřízněný (musíš Carhirovi odpustit, už se 2x ze dvou případů trefil). Mou snahou je takovou komunikaci oddělit jinak barevnými nicky, aby to každý rozeznal, byť je to občas sisyfovská práce. Nic jiného za tím nehledej, snažím se být neutrální jak to jde a nabídku neposuzuji.

V každém případě, ať je to jak chce tak děkuji že toto vlákno držíš (+1).

mbe
Příspěvky: 1
Registrován: 29 lis 2020, 09:58
Reputace: 0
Bydliště: Neznámé
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mbe » 29 lis 2020, 10:04

Ahoj, jaký je váš názor na tyhle dvě inv. akcie:

vystavba-rd-skalice-1-dum

nakup-nemovitosti-v-drazbe

ric.novak
Příspěvky: 1
Registrován: 31 led 2022, 11:58
Reputace: 2
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Invester

Příspěvek od ric.novak » 31 led 2022, 12:05

adventura píše:
09 led 2017, 17:50
trochu jsem projekty, ktery nabizeji prosel a ani jeden projekt nema detailni plan, jak s investici bude nalozeno, pouze zbezne informace, takze ta investice neni moc transparentni, ale z meho pohledu sypani penez do cerne diry
nabizeji nekolik startupu (nejvic se mne libil asi beer bike) a jednu investici do nemovitosti
financovany kompletne uz byly 2x projekty
vic se mne libi FundLift, tam aspon trochu vite podle business planu do ceho jdete...
Hele ja jsem s nima investoval do jendoho nemovitostniho projektu v Horomericich, ted Skalice, chovali se velmi slusne a penize z tech Horomeric poslali zpatky tak jsem ted dal Skalici. Do toho beerbiku jsem take neco nasypal a pak dve investice po tisicovce. Ja nevim, delal jsem velkej research na ne a zadny projekt, co zatim delali, nespadl. 2016 uz je par let, takze nemam asi duvod k neduvere... samozrejme je to higher risk investice, neni to banka, ale mne to prijde pomerne korektni. Kdyz chci detaily volam.
Naposledy upravil(a) ric.novak dne 31 led 2022, 12:13, celkem upraveno 1 x.

Chichi43
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 769
Registrován: 03 bře 2018, 12:05
Reputace: 342
Kontaktovat uživatele:

Re: Invester.cz

Příspěvek od Chichi43 » 01 úno 2022, 17:22

https://www.invester.cz/projekty/jizers ... tavby--231

Tohle vypadá hodně zajímavě. Ale nevím do jaké míry se dá věřit platformě invester.

Uživatelský avatar
Jan
writerP2P
Jan
Jan
Příspěvky: 5479
Registrován: 31 srp 2016, 10:04
Reputace: 1114
Kontaktovat uživatele:

Re: Invester.cz

Příspěvek od Jan » 01 úno 2022, 17:38

Chichi43 píše:
01 úno 2022, 17:22
https://www.invester.cz/projekty/jizers ... tavby--231

Tohle vypadá hodně zajímavě. Ale nevím do jaké míry se dá věřit platformě invester.
Celkově mě ty projekty přijdou smysluplnější, než beer-biky a podobné.
Ale jinak by to byla spíš otázka pro zdejší stavaře.

Jinak, nevyznám se v tom, ale:
- není mi jasné, na co potřebuje 8Mkč (navíc materiál má být uhrazen ze záloh klientů)
- proč je výnos 27-50% (pokud by to za něco stálo, nepůjčila by mu nějaká banka za lepších podmínek?)
- moc nechápu tu položku "Garant projektu", kde se mluví o 5%
- takže by to bylo na detailní prostudování a pak by se vidělo
(- trošku mě taky děsí ohánění se kvalitou a pak jsou na obrázcích OSB desky)

Nestíhám to tu číst, takže třeba to zaznělo v jiných diskuzích. Jaký je Váš názor na vývoj na nemovitostním trhu? Nemůžu se ubránit (laickému) dojmu, že je to utržené z řetězu, prostě bublina. Sice jako aktivum je to fajn, ale přijde mi, že teď už je na nákupy pozdě.
Zkušenosti:
P2P: Mintos, Lendermarket, Afranga, Roger(dříve Investaukce)
Devizové spol.: RoklenFX

Zdroje:
explorep2p.com/mintos-lender-ratings/
p2p.holdings/mintos
beyondp2p.com/platforms/mintos/loan-originators

BTW
CO<JAK<PROČ

INVESTER
ownerP2P
Příspěvky: 6
Registrován: 19 črc 2017, 14:20
Reputace: 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Invester

Příspěvek od INVESTER » 08 úno 2022, 14:27

Dobrý den,

Děkujeme za dotaz, vysnažíme se odpovědět na vaše otázky:

- projekt nepotřebuje 8mio Kč, ale cílovou částku 2.875mio Kč. Ta je nutná k rozjetí této investiční příležitosti, 60% z této částky půjde na materiál, zbytek dle odstavce rozložení investice

- nemůžeme mluvit za banku. Ale často je to anabáze na velmi dlouho, a nakonec stejně zjistíte že Vám nepůjčí. A to i pro klienty s historií a obraty. Toto je zcela nová firma, a v tomto případě je pro začínající podnikatele bez zkušeností extrémně těžké získat financování. Místo této klasické cesty financování se autor projektu rozhodl využít našich služeb. Proč? Pokud na investeru uspěje, kromě financování mu založíme firmu, pomůžeme s účetnictvím a právními aspekty podnikání, poskytneme know how a mnoho dalšího. Pokud vás zajímá co všechno v investeru umíme podívejte se na naše stránky do sekce Balíčky.

- garant projektu je osoba, která bude mít projekt na starosti na denní bázi. Jedná se tedy o autora projektu. Dále v tomto odstavci mluvíme o základním jištění které bude probíhat. Pokud se projekt zafinancuje, INVESTER a autor založí společně firmu. INVESTER firmě poskytne vybrané finance na základě zápůjčky. Existuje tak základní (a jistě ne dokonalé, proto má příležitost také vysoce rizikový rating), ale základní jištění a závazek nově založené firmy, splatit poskytnuté finance s nějakým základním úrokem a v daném čase. Pokud by se tedy stalo že firma například bude ve ztrátě v prvních letech a tím pádem se nedělila o zisky s investory, musí alespoň platit úrok. Pokud firma je v zisku a dělí se s investory, nemusí platit úroky ze zápůjčky.

- Ohledně kvality. Jedná se o dřevostavby. A ty OSB desky používají jako základní a běžný stavební materiál.

Pokud by jste měl nějaké dotazy budeme rádi když napíšete.

INVESTER

Chichi43
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 769
Registrován: 03 bře 2018, 12:05
Reputace: 342
Kontaktovat uživatele:

Re: Invester

Příspěvek od Chichi43 » 10 úno 2022, 17:51

INVESTER píše:
08 úno 2022, 14:27
Dobrý den,

Děkujeme za dotaz, vysnažíme se odpovědět na vaše otázky:

- projekt nepotřebuje 8mio Kč, ale cílovou částku 2.875mio Kč. Ta je nutná k rozjetí této investiční příležitosti, 60% z této částky půjde na materiál, zbytek dle odstavce rozložení investice

- nemůžeme mluvit za banku. Ale často je to anabáze na velmi dlouho, a nakonec stejně zjistíte že Vám nepůjčí. A to i pro klienty s historií a obraty. Toto je zcela nová firma, a v tomto případě je pro začínající podnikatele bez zkušeností extrémně těžké získat financování. Místo této klasické cesty financování se autor projektu rozhodl využít našich služeb. Proč? Pokud na investeru uspěje, kromě financování mu založíme firmu, pomůžeme s účetnictvím a právními aspekty podnikání, poskytneme know how a mnoho dalšího. Pokud vás zajímá co všechno v investeru umíme podívejte se na naše stránky do sekce Balíčky.

- garant projektu je osoba, která bude mít projekt na starosti na denní bázi. Jedná se tedy o autora projektu. Dále v tomto odstavci mluvíme o základním jištění které bude probíhat. Pokud se projekt zafinancuje, INVESTER a autor založí společně firmu. INVESTER firmě poskytne vybrané finance na základě zápůjčky. Existuje tak základní (a jistě ne dokonalé, proto má příležitost také vysoce rizikový rating), ale základní jištění a závazek nově založené firmy, splatit poskytnuté finance s nějakým základním úrokem a v daném čase. Pokud by se tedy stalo že firma například bude ve ztrátě v prvních letech a tím pádem se nedělila o zisky s investory, musí alespoň platit úrok. Pokud firma je v zisku a dělí se s investory, nemusí platit úroky ze zápůjčky.

- Ohledně kvality. Jedná se o dřevostavby. A ty OSB desky používají jako základní a běžný stavební materiál.

Pokud by jste měl nějaké dotazy budeme rádi když napíšete.

INVESTER
Já bych šel do tohoto projektu, ale nevím proč chcete posílat peníze předem. Já je tam pošlu a pak tam budou ležet x měsíců ladem a projekt se nezafinancuje. Zbytečně se budu obírat o výnosy. Navíc riziko toho projektu je, že se ta firma rozjede a pán začne vydělávat a bude v balíku, co mu brání se na tuto firmu vykašlat a založit si novou, kde bude mít 100% a ne jen 65%. Myslím že by to udělal každý. Hodnota firmy po jeho odchodu klesne k nule.

Pettis
Příspěvky: 1
Registrován: 11 úno 2022, 18:11
Reputace: 3
Bydliště: Neznámé
Kontaktovat uživatele:

Re: Invester

Příspěvek od Pettis » 11 úno 2022, 18:39

Uplynulo pár let od prvních projektů na investru. S mírnými obavami ale s chutí to zkusit jsem investoval do desítky projektů má investru. Menší částky do více projektů kdyby to náhodou nevyšlo. A výsledek ? Beer Bike - úspěšně uzavřen , výnos Přez 14% p.a. Jistina vyplacena a protože magistrát Prahy chtěl omezit další aktivity, stěhuje se Beer Bike za hranice. Lionstock ? Projekt se rozjížděl pomalu. První roky bez výnosu. Dnes se jeho působení úročí v založené a.s. StockX kde startup Lionstock drží podíl. První výnosy jsou vyplaceny. Projekt Komerční prostor Jílovec u Prahy, pravidelná výplata od založení Developerský projekt Horoměřice u Prahy, projekt před dokončením - pravidelná výplata a nemovitost před dokončením a prodejem. Co se nepodařilo byl Beer bus Bratislava, který se postavil na značky a opatření COVID jej úplně paralyzovala. Stejně tak Beer bus Praha byl dotčen covidem.Zámek Žáky- velmi pravidelně vypláceny slušné výnosy a dřívější posun opět paralyzoval COVID . Za mě spokojenost, slušné, již 3 roky vyplácené výnosy a jako třešnička na dortu je v mém portfoliu projekt Sidlomat, který od založení roste takřka raketově .

INVESTER
ownerP2P
Příspěvky: 6
Registrován: 19 črc 2017, 14:20
Reputace: 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Invester

Příspěvek od INVESTER » 14 úno 2022, 12:03

Chichi43 píše:
10 úno 2022, 17:51
INVESTER píše:
08 úno 2022, 14:27
Dobrý den,

Děkujeme za dotaz, vysnažíme se odpovědět na vaše otázky:

- projekt nepotřebuje 8mio Kč, ale cílovou částku 2.875mio Kč. Ta je nutná k rozjetí této investiční příležitosti, 60% z této částky půjde na materiál, zbytek dle odstavce rozložení investice

- nemůžeme mluvit za banku. Ale často je to anabáze na velmi dlouho, a nakonec stejně zjistíte že Vám nepůjčí. A to i pro klienty s historií a obraty. Toto je zcela nová firma, a v tomto případě je pro začínající podnikatele bez zkušeností extrémně těžké získat financování. Místo této klasické cesty financování se autor projektu rozhodl využít našich služeb. Proč? Pokud na investeru uspěje, kromě financování mu založíme firmu, pomůžeme s účetnictvím a právními aspekty podnikání, poskytneme know how a mnoho dalšího. Pokud vás zajímá co všechno v investeru umíme podívejte se na naše stránky do sekce Balíčky.

- garant projektu je osoba, která bude mít projekt na starosti na denní bázi. Jedná se tedy o autora projektu. Dále v tomto odstavci mluvíme o základním jištění které bude probíhat. Pokud se projekt zafinancuje, INVESTER a autor založí společně firmu. INVESTER firmě poskytne vybrané finance na základě zápůjčky. Existuje tak základní (a jistě ne dokonalé, proto má příležitost také vysoce rizikový rating), ale základní jištění a závazek nově založené firmy, splatit poskytnuté finance s nějakým základním úrokem a v daném čase. Pokud by se tedy stalo že firma například bude ve ztrátě v prvních letech a tím pádem se nedělila o zisky s investory, musí alespoň platit úrok. Pokud firma je v zisku a dělí se s investory, nemusí platit úroky ze zápůjčky.

- Ohledně kvality. Jedná se o dřevostavby. A ty OSB desky používají jako základní a běžný stavební materiál.

Pokud by jste měl nějaké dotazy budeme rádi když napíšete.

INVESTER
Já bych šel do tohoto projektu, ale nevím proč chcete posílat peníze předem. Já je tam pošlu a pak tam budou ležet x měsíců ladem a projekt se nezafinancuje. Zbytečně se budu obírat o výnosy. Navíc riziko toho projektu je, že se ta firma rozjede a pán začne vydělávat a bude v balíku, co mu brání se na tuto firmu vykašlat a založit si novou, kde bude mít 100% a ne jen 65%. Myslím že by to udělal každý. Hodnota firmy po jeho odchodu klesne k nule.
Dobrý den,

Finance na projekt není potřeba zasílat předem. Můžete udělat objednávku a finance hradit až ve chvíli, kdy se projekt tesně blíží zafinacování. Úhrada financí ihned s objednávkou není v žádném případě podmínkou. Většina našich investorů hradí objednávky právě před nebo těsně po zafinancování projektu aby jim zbytečně u nás "neležely".

Smlouvy s autorem projektu jsou vždy postaveny tak, aby měl autor projektu i firma závazek k poskytnutým financím. Finance se poskytují zápůjčkou či smlouvou o úvěru, kde je specifikován ručitel a i případně další podmínky, včetně toho, že autor musí zůstat jednatelem společnosti po dobu sjednanou (pod smluvní pokutou).

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů