Iuvo Group


K diskusím: Afranga; Bondora; Bulkestate; Esketit; EvoEstate; Fundingsecure; Grupeer; Lendy/Saving Stream; Moncera; Peerberry; Robo.cash; Swaper; Twino; Viainvest; Viventor;
Odpovědět
Havlos
Bronze pen
Bronze pen
Příspěvky: 64
Registrován: 08 led 2017, 23:46
Reputace: 25
Kontaktovat uživatele:

Iuvo Group

Příspěvek od Havlos » 01 dub 2018, 13:35

Zdravím našel jsem Estonskou platformu https://www.iuvo-group.com

Investuje se do Bulharských uvěru od společností ObrázekObrázek
Obrázek

Na primarním trhu je přes 20 000 půjček a na Sekundárním 1934

Platforma má buyback a minimální investice je od 10 EURO
Zhodnocení 8-15 % ročně

Vklad lze provést v měně EUR,BGN,RON

Platební metody : Bankovní účet ,Transer Wise ,Paysera ,atd.

Havlos
Bronze pen
Bronze pen
Příspěvky: 64
Registrován: 08 led 2017, 23:46
Reputace: 25
Kontaktovat uživatele:

Re: Iuvo Group.com

Příspěvek od Havlos » 14 pro 2018, 17:16

Nove moznost vkladu pres trustly

Uživatelský avatar
zbynhu
Administrátor
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 2611
Registrován: 09 srp 2017, 09:48
Reputace: 2256
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Re: Iuvo Group

Příspěvek od zbynhu » 19 lis 2020, 08:58

Je někdo aktivní na platformě Iuvo Group?

Dělal jsem si trochu průzkum a zvažoval registraci...

Pár dní zpět natočili video, pravděpodobně po vzoru Mintosu, s nejčastějšími dotazy investorů.


Vcelku nešťastné je to, že platforma - až na několik poskytovatelů, kteří platí za zpoždění penále - neproplácí úroky za půjčky padající do BBG.
Jinak video - alespoň ve mě subjektivně - hodně ukazuje rozdíl mezi obry typu Mintosu a takovouto skromnou platformou. A tím vůbec nechci Iuvo nějak shazovat, naopak snahu o komunikaci s investory kvituji...
Pravidelné detailní rozbory mého P2P portfolia (Mintos, Lendermarket, Peerberry, Robo.cash, Bondster, Afranga, Upvest, Esketit) za uplynulé čtvrtletí vždy na P2Ptrhu začátkem každého kvartálu.

gulliver
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 1206
Registrován: 22 říj 2019, 06:37
Reputace: 345
Bydliště: Neznámé
Kontaktovat uživatele:

Re: Iuvo Group

Příspěvek od gulliver » 19 lis 2020, 10:03

Nehodil by sem někdo nějakou ochutnávku/screenshoty z vnitřního prostředí?

Havlos
Bronze pen
Bronze pen
Příspěvky: 64
Registrován: 08 led 2017, 23:46
Reputace: 25
Kontaktovat uživatele:

Re: Iuvo Group

Příspěvek od Havlos » 19 lis 2020, 13:51

Kdysi dávno jsem provedl zkušební vklad ;)

Zde screen dashboardu

Obrázek

p2p.investorp
Příspěvky: 3
Registrován: 30 bře 2021, 21:39
Reputace: 1
Bydliště: Neznámé
Kontaktovat uživatele:

Re: Iuvo Group

Příspěvek od p2p.investorp » 30 bře 2021, 23:17

Ahoj. Jsem na Iuvo aktivní. Vybral jsem si ji k rozšíření portfolia o bulharské a ruské půjčky. Zatím vše bez problémů. Vklad v EUR z Revolutu. Měl jsem i telefon z Estonska, gratulovali mi k dobrému rozhodnutí :D Na chatu taky reagovali okamžitě. Nastavený autoinvest se hned investoval. Úrok 12%
Pokud by měl někdo zájem o investici, nabízejí bonus 1,5% na investici >1000€ ale ne přes link, ale musel bych zadat jméno a mail. Kdyžtak mi napište SZ.

Uživatelský avatar
zbynhu
Administrátor
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 2611
Registrován: 09 srp 2017, 09:48
Reputace: 2256
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Re: Iuvo Group

Příspěvek od zbynhu » 31 bře 2021, 07:27

p2p.investorp píše:
30 bře 2021, 23:17
...
Podle veřejné stránky s nabídkou to na 12% nevypadá.
Image 1.jpg
Image 1.jpg (122.89 KiB) Zobrazeno 10708 x
Jak dlouho jsi na Iuvo aktivní?
Co sem napostovat nějaké screenshoty svého portfolia nebo další informace?

Ve dvou řádcích celou platformu vychválit a pak všem doporučit svůj refferal, to mi přijde dost tendenční. Nehledě na to, že je to v Tvém prvním postu na celém fóru...
Pravidelné detailní rozbory mého P2P portfolia (Mintos, Lendermarket, Peerberry, Robo.cash, Bondster, Afranga, Upvest, Esketit) za uplynulé čtvrtletí vždy na P2Ptrhu začátkem každého kvartálu.

p2p.investorp
Příspěvky: 3
Registrován: 30 bře 2021, 21:39
Reputace: 1
Bydliště: Neznámé
Kontaktovat uživatele:

Re: Iuvo Group

Příspěvek od p2p.investorp » 31 bře 2021, 11:43

Refferal dávám hlavně kvůli tomu, že sám jsem žádný nenašel, když jsem si účet chtěl sám založit a získat nějaké zvýhodnění. Jestli je to problém, tak to se omlouvám. Na platformě, a obecně v p2p jsem nově. Jen jsem sdílel zkušenost. Každý si musí udělat svůj názor a výzkum. Screenshot dám později, až se dostanu k PC.

Uživatelský avatar
SomeoneWhoCare
Silver pen
Silver pen
Příspěvky: 466
Registrován: 21 srp 2019, 15:45
Reputace: 259
Bydliště: Mars
Kontaktovat uživatele:

Re: RE: Re: Iuvo Group

Příspěvek od SomeoneWhoCare » 01 dub 2021, 09:50

Tohle je bohužel podstata všech refferal programů, za pár drobných lákat ostatní a většinou aniž by dotyčný riskoval významnou část vlastního kapitálu. V tomto sdílím názor s aktivistou Peerduck - regulace by affiliate měly u investic úplně zakázat. Hned by ubylo falešně pozitivních review orientované pouze na affiliate provizi, stejně tak množství fake screenshotů - změnit čísla úpravou DOM umí dnes už každý.

Btw: Podobný postup je podstatou množství SCAM podvodů, kdy podvodník (typicky z indického callcentra) přesvědčí přes anydesk či teamvier příliš důvěřivé, že jim na bankovním účtu zrovna přistály peníze, které chudáci povedení dobrovolně vrací. Kdo nezná, doporučuji zábavnou formou podané edukační video od Mark Rober (týden staré), kde jedny z mnoha podvodníků chytli:

Kód: Vybrat vše

https://youtu.be/VrKW58MS12g
zbynhu píše:
p2p.investorp píše:
30 bře 2021, 23:17
...
...
Ve dvou řádcích celou platformu vychválit a pak všem doporučit svůj refferal, to mi přijde dost tendenční. Nehledě na to, že je to v Tvém prvním postu na celém fóru...

Someone who cares about risk. I never could tell a lie that anybody would doubt, nor a truth that anybody would believe.

bizon

Re: Iuvo Group

Příspěvek od bizon » 21 čer 2022, 11:56

iuvo group rozšířilo možnosti iuvoSAVE o EURový vklad na 12 měsíců se zhodnocením 7 %.
iuvoSAVE je alternativa spořicího účtu.
Pravda, iuvo group není banka, takže rizika jsou jasná ...

Uživatelský avatar
Jackob.Fish
Silver pen
Silver pen
Příspěvky: 475
Registrován: 21 kvě 2019, 14:09
Reputace: 119
Kontaktovat uživatele:

Re: Iuvo Group

Příspěvek od Jackob.Fish » 21 čer 2022, 12:58

Ahoj,
máme k této platformě více detailů?

Financování, vlastnická struktura, záruky, ...

bizon

Re: Iuvo Group

Příspěvek od bizon » 23 črc 2022, 19:43

Můžu potvrdit to, co tady napsal o pár postů výše p2p.investorp. Komunikace platformy je přímo ukázková. Krátce po registraci následoval uvítací telefonát. Nejsem tam ani 2 měsíce a za tu dobu mi přišly od jejich pracovníka 3 maily - jestli nepotřebuji s něčím pomoct, jestli je pro mě investování srozumitelné a snadné, co by podle mě měli vylepšit, jak jsem spokojen s % apod.
Potřeboval jsem kvůli diverzifikaci otevřít další platformu. Úročení jsem až tak neřešil, spíše jejich historii a recenze ve světě. Docela jsem si oblíbil půjčky se splátkou každých 7 dní - to se zainvestované peníze na účtě hezky protáčej´.
Nabízené úročení je sice nižší (po krátkém působení mám v průměru 10,40%), ale proč ne? Nepotřebuju vydělávat miliony na bitcoinech :lol: .
Investovat lze přes AI, manuálně též. Půjček mají mraky, každý den je z čeho vybírat.

bizon

Re: Iuvo Group

Příspěvek od bizon » 21 říj 2022, 13:18

Končím krátkou exkurzi na této platformě.
Iuvo group funguje spolehlivě a bez problémů, to je ale asi jediné plus. Drtivá většina poskytovatelů neproplácí úrok za období, kdy půjčka spadne do prodlení. V mém případě aktuálně dvě třetiny půjček ve zpoždění.
Ztráta času. Nedoporučuji.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 45 hostů