Robo.cash

K diskusím: Bondora; Bulkestate; Envestio; Fundingsecure; Grupeer; Housers; Lendy/Saving Stream; Lendermarket; Robo.cash; Swaper; Twino; Viainvest; Viventor;
Nikituska
Bronze pen
Bronze pen
Reputace: 66
Kontaktovat uživatele:

Re: Robo.cash

Příspěvek od Nikituska » 23 kvě 2020, 06:13

Finlordi se mrkli na výsledky Robo.cash - https://finlord.cz/2020/05/p2p-robocash ... -vzrostly/

Až se mi nechce věřit, jak zalité sluncem to je. Dá se vůbec reportovaným datům věřit? Viděla to nějaká auditorská autorita? Varks měl taky super reporty a pak... Robo.cash mám spojený z podivnými strukturami někde z oblasti post-SSSR... :)

Robocash Support
ownerP2P
Reputace: 3
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robocash Support » 29 kvě 2020, 10:57

Dear investors,

We have published the key financial figures of Robocash Group for 4 months 2020 - our net profit for this period has amounted to USD 2.35 mln.
The strong financial position of the group and timely adopted measures have enabled us to maintain stability and protect our investors from market risks.

Learn more about our performance during January-April 2020 here:

https://robo.cash/news/robocash_group_h ... for_growth

Feel free to contact us if you have any questions.

Kind regards,
Robocash Team
Zástupce platformy RoboCash

Robocash Support
ownerP2P
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robocash Support » 02 čer 2020, 12:56

This summer starts with a launch of a Refer-a-friend Campaign on Robo.cash!

Both the inviting investor and the referred friend have a chance to earn a bonus depending on the friend’s invested amount on Robo.cash. The campaign will last until August 31, 2020.

Refer your friends and increase your income with Robo.cash!

Please find more details here:

https://bit.ly/3gFqL9D

Don't hesitate to contact us in case of any questions.

Kind regards,
Robocash Team

Nikituska
Bronze pen
Bronze pen
Reputace: 66
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nikituska » 09 čer 2020, 07:10

Jste ještě někdo na Robo.cash? Před 35 dny jsem měla poslední poyb na účtu, vše bylo current. Current mám vše stále, ale roste jen Interest by today, což je divné, když obvyklé splátky jsou po 30 dnech :) Čekala bych, že se něco splatí, nebo skočí do late...

Gixian
Bronze pen
Bronze pen
Reputace: 94
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gixian » 09 čer 2020, 20:53

Nikituska píše:
09 čer 2020, 07:10
Jste ještě někdo na Robo.cash? Před 35 dny jsem měla poslední poyb na účtu, vše bylo current. Current mám vše stále, ale roste jen Interest by today, což je divné, když obvyklé splátky jsou po 30 dnech :) Čekala bych, že se něco splatí, nebo skočí do late...
Já tam jsem.

K tvému původnímu problému: Já měl vždycky za to, že půjčky na RoboCash jsou vždy "full bullet", tudíž že jak jistina, tak veškerý úrok se přičítá při splatnosti. Proto záleží, co máš povoleno k nakupování. Já mám nastaveno 1-40 days, takže nemám v "interest by today" skoro nic, a všechno průběžně, cca po měsíci padá do "earned interest". Pokud sis tam povolila nějaký půlroční nebo roční půjčky, tak si podle mě budeš muset prostě počkat...

eevee
Reputace: 1
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eevee » 26 čer 2020, 16:34

Ahoj, projížděl jsem ostatní vlákna, v investicích do p2p jsem nováček, zatím jsem frknul něco málo do Mintosu, ale řekl jsem si, že by bylo vhodné případně dále diverzifovat. A Robo se mi nějakým způsobem zalíbil, ale když porjížídím vlákno, tak se zdá, že nám tu spamuje více bot, než lidi mají diskuzi, viz poslední příspěvky :^). Je ta platforma OK, nebo je mrtvá? :D Díky

Gixian
Bronze pen
Bronze pen
Reputace: 94
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gixian » 26 čer 2020, 22:42

eevee píše:
26 čer 2020, 16:34
A Robo se mi nějakým způsobem zalíbil, ale když porjížídím vlákno, tak se zdá, že nám tu spamuje více bot, než lidi mají diskuzi, viz poslední příspěvky :^)
No, to je právě to kouzlo a zároveň nejděsivější vlastnost Robocash - to že je to zcela pasivní věc, o kterou se nestaráš a kterou neřešíš. Je to prostě takovej leap of faith, že někam dáš peníze a zapomeneš na ně, abyses pro ně za pár let vrátil doufaje, že ještě existují. :D Aspoň já to tak vnímám.

Zatímco na Mintosu na člověka neustále skáčou nějaký čísla, nějaký grafy, novinky, poskytovatelé přicházejí, odcházejí, bankrotují... prostě člověk je pořád zahrnován nějakýma informacema (dá se polemizovat o tom zda užitečnýma nebo ne), Robocash si prostě vezme tvoje prachy a řekne "nestarej se" (informace nedostaneš vlastně žádný, ale snaží se ti to prodat jakože to není bug, ale feature ;) ). Jednou dvakrát do roka někde vylepí zprávu o tom, že se jim daří skvěle, a předpoklad je, že ty jako investor jim to věříš a nestaráš se.

Takže ano, platforma stále funguje, minimálně já v ní nějakej cash mám (měl jsem víc, pak to už před koronou snížil, teď nedávno zas trochu navýšil - podle toho, jak se momentálně mění má důvěra v Robocash, P2P obecně či pocit, zda se jinde dá vydělat víc).

Robocash Support
ownerP2P
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robocash Support » 29 čer 2020, 09:07

Good morning,

We'd like to inform you that Robo.cash has raised the limit on investments!
From now on, our users can invest up to € 15,000 per month and € 180,000 per year on the platform. Take the benefit of the new opportunity to earn more and faster with Robo.cash!

Please learn more here:

https://bit.ly/3ieqpau

Don't hesitate to contact us if you have any questions.

Kind regards,
Robocash Team

Odpovědět