WinWin Solutions

K diskusím: Bankerat; Banking-online.cz; CroFunGo; FinGood; Proplat.to; Pujcmefirme.cz; Roger; Ronda Invest; Snapo; Symcredit; Žlutý meloun
Odpovědět
gulliver
Gold pen
Gold pen
Reputace: 179
Kontaktovat uživatele:

WinWin Solutions

Příspěvek od gulliver » 29 říj 2019, 10:10

Zdravím místní,
nedávno jsem narazil na nějakou českou platformu, která se mi jeví jako p2p. Máte s ní někdo nějaké (a jaké) zkušenosti?
URL: http://www.winwinsolutions.cz/

Osobně to vypadá pěkně když tam slibuji 12 %, ale nepřijdou mi nějak úplně transparentní (protože jsem se nedočetl o tom jaké konkrétní společnosti využívajíci půjčku u WWS) a moc jsem o této společnosti nenašel (recenze).

Finlord
Bronze pen
Bronze pen
Reputace: 233
Kontaktovat uživatele:

Re: WinWin Solutions

Příspěvek od Finlord » 30 říj 2019, 20:04

gulliver píše:
29 říj 2019, 10:10
Zdravím místní,
nedávno jsem narazil na nějakou českou platformu, která se mi jeví jako p2p. Máte s ní někdo nějaké (a jaké) zkušenosti?

Osobně to vypadá pěkně když tam slibuji 12 %, ale nepřijdou mi nějak úplně transparentní (protože jsem se nedočetl o tom jaké konkrétní společnosti využívajíci půjčku u WWS) a moc jsem o této společnosti nenašel (recenze).
Dobrý den, my jsme si s nimi sjednali schůzku a moc nás nepřesvědčili. Budeme je ale sledovat. Pokud vydrží do konce roku 2020, tak zvážíme investici. Ale spíše si myslíme, že tak dlouho nevydrží.
Problémy:
Fungují na bázi faktoringu podobně jako Roger, ale nákladovost pro dlužníka je kolem 30 % p.a.. Investorům dávají 12 % p.a., distribuční síti kolem 6 % p.a. a sami si nechávají přes 10 % p.a.. Normální firma si takto drahý faktoring nemůže dlouhodobě dovolit.
Z uvedeného vychází i druhý problém. Neuvádí, komu půjčují a ani na osobní schůzce to nechtěli uvést. Zavání to nějakou průserovou firmou, která si už skutečně nedokáže obstarat peníze jinde. I u Acemy (matka Bondster) lze podnikatelské půjčky získat za méně než 20 % p.a.
Raději firmu sledujte delší dobu. 12 % p.a. za tak vysoké podstupované riziko nestojí.
Dluhopisy, akcie, fondy, forex, komodity, P2P, start-upy a finanční trhy jsou náš denní chléb :). Investujeme vlastní peníze a o našich zkušenostech píšeme na https://finlord.cz/
Twitter: https://twitter.com/FinlordCz

gulliver
Gold pen
Gold pen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gulliver » 31 říj 2019, 12:23

Finlord píše:
30 říj 2019, 20:04
gulliver píše:
Zdravím místní,

Dobrý den, my jsme si s nimi sjednali schůzku a moc nás nepřesvědčili. Budeme je ale sledovat. Pokud vydrží do konce roku 2020, tak zvážíme investici. Ale spíše si myslíme, že tak dlouho nevydrží.
Problémy:
Fungují na bázi faktoringu podobně jako Roger, ale nákladovost pro dlužníka je kolem 30 % p.a.. Investorům dávají 12 % p.a., distribuční síti kolem 6 % p.a. a sami si nechávají přes 10 % p.a.. Normální firma si takto drahý faktoring nemůže dlouhodobě dovolit.
Z uvedeného vychází i druhý problém. Neuvádí, komu půjčují a ani na osobní schůzce to nechtěli uvést. Zavání to nějakou průserovou firmou, která si už skutečně nedokáže obstarat peníze jinde. I u Acemy (matka Bondster) lze podnikatelské půjčky získat za méně než 20 % p.a.
Raději firmu sledujte delší dobu. 12 % p.a. za tak vysoké podstupované riziko nestojí.
Bylo by možné popsat jak ta schůzka s nimi probíhala a zda nebyly třeba používané i nějaké psychologické nátlaky apod.? :-) Mě ještě tak napadá, že by to mohl být zajímavý návrh na článek.

Finlord
Bronze pen
Bronze pen
Reputace: 233
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Finlord » 31 říj 2019, 23:22

gulliver píše:
31 říj 2019, 12:23
Finlord píše:
30 říj 2019, 20:04
gulliver píše:
Zdravím místní,

Problémy:
Bylo by možné popsat jak ta schůzka s nimi probíhala a zda nebyly třeba používané i nějaké psychologické nátlaky apod.? :-) Mě ještě tak napadá, že by to mohl být zajímavý návrh na článek.
Schůzka probíhala celkem standardně. My jsme měli spoustu otázek a oni měli na všechno připravené odpovědi prodejců :-). Pokud se pravidelně setkáváte s prodejci finančních produktů, tak si umíte představit, jak to asi probíhalo. Některé odpovědi dávaly smysl, jiné byly blbosti. Třeba to, že úvěrovaná firma je ochotná platit vysoké úroky, protože majitel raději zaplatí vyšší úrok než aby platil daně - když takovýto nesmysl někdo tvrdí, tak je skutečně hodně mimo, jelikož placené náklady snižují daňovou povinnost jenom o výši daňové sazby, tedy 19 %, zbylých 81 % jde z firmy pryč (smysl by to dávalo, kdyby si člověk úvěroval firmu sám). Na dotaz, proč neuvádí název úvěrované společnosti, odpověděli, že je to obchodní tajemství :-D.

Co se týče psychologického/prodejního tlaku, tak se samozřejmě oháněli licenci ČNB, kterou ale mají na poskytování plateb malého rozsahu, což je v oblasti úvěrování celkem k ničemu. Alespoň že ta licence požaduje oddělování majetku klientů od majetku společnosti, ale kvalitu úvěrového vztahu nijak neovlivní.

Analýzu na tuto společnost zatím nepřipravíme, protože skutečně toho moc o svých aktivitách neuvádí. My si můžeme o fungování celého projektu něco myslet, ale to je tak asi všechno. Dokud nemáme podkladové údaje, tak si naše hypotézy nedokážeme ověřit. Kdybychom věděli třeba název společnosti, kterou úvěrují, tak si ji projdeme v rejstřících. Když ale název uvádět nechtějí, tak s tím nic moc neuděláme.

Každopádně věříme, že díky značným odměnám pro distribuci (jinými slovy finanční poradce) dokážou přilákat dost investorů. Bohužel zejména těch neznalých, kteří slepě věří poradci.
Dluhopisy, akcie, fondy, forex, komodity, P2P, start-upy a finanční trhy jsou náš denní chléb :). Investujeme vlastní peníze a o našich zkušenostech píšeme na https://finlord.cz/
Twitter: https://twitter.com/FinlordCz

slonik
Bronze pen
Bronze pen
Reputace: 152
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od slonik » 04 lis 2019, 19:39

Tak v FAQ mají uvedeno, že minimální investice je 100 000 Kč. Investor může začít investovat již od 100 000 Kč. . Čili vzít sto tisíc, dát je do ne zcela známé firmy, aby financovala úvěr zcela neznámým firmám. Na to si svých peněz příliš vážím ....
Naposledy upravil(a) slonik dne 05 lis 2019, 16:50, celkem upraveno 1 x.

gulliver
Gold pen
Gold pen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gulliver » 05 lis 2019, 14:20

slonik píše:
04 lis 2019, 19:39
Fak v FAQ mají uvedeno, že minimální investice je 100 000 Kč. Investor může začít investovat již od 100 000 Kč. . Čili vzít sto tisíc, dát je do ne zcela známé firmy, aby financovala úvěr zcela neznámým firmám. Na to si svých peněz příliš vážím ....
jj a jestli si dobře pamatuji tak tam bylo někde i napsáno, že lze investovat už od 20K právě do te elektroniky

slonik
Bronze pen
Bronze pen
Reputace: 152
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od slonik » 13 lis 2019, 22:28

Hehe, při detailním zkoumání jejich webovek (které jsou tak nějak ve stylu Amway) jsem ze zvědavosti kliknul i na přihlášení:

Parse error: syntax error, unexpected end of file in /data/web/virtuals/153280/virtual/www/subdom/victor/scripts/helpers/bank-helper.php on line 350

Hned to ve mě posílilo důvěru :-)

GOGO7
Gold pen
Gold pen
Reputace: 705
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od GOGO7 » 14 lis 2019, 08:02

Když se něco jmenuje WinWin, tak z toho kouká průser až na půdu ;)

Robert6602
Reputace: 0
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert6602 » 22 led 2020, 11:08

V této chvíli investuji u winwin cca rok a vše bezproblémově funguje. Netransparentnost mne však také směruje k investicím jinde, máte doporučení ?

Robert

mithrannin
Bronze pen
Bronze pen
Reputace: 132
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mithrannin » 23 led 2020, 19:12

Bezproblémové fungování znamená celý proces až po vybrání peněz zpátky na účet?

Zajímá mě to, protože tenhle portál mi přijde ještě děsivější než ty, které se v událostech posledních dní odhalily jako podvody.

cekanka72
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cekanka72 » 24 úno 2020, 15:24

Do Win win investuji téměř tři roky. Mám vyzkoušené investice na 6 měsíců i na jeden rok. Po celou dobu mi pravidelně vždy k 13. v měsíci přijde na účet výnos a po skončení doby investice vždy i jistina, přesně tak, jak je popsáno ve smlouvě. Za celou dobu jsem neměla jediný, byť sebemenší problém, pouze ten, že vždy na konci měsíce je problém zainvestovat, protože balíčky , které společnost nabízí, jsou většinou naplněny investory. A co se týče výše zmiňovaných transparentností, bych se pisatelů ráda zeptala, zda jim třeba banka sděluje, kam a komu půjčuje investované peníze klientů.

Carhir
Silver pen
Silver pen
Reputace: 345
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carhir » 24 úno 2020, 15:27

ahoj cekanko72, děkujeme za informaci.

Můžu jednu otázku - máš něco společného s touto platformou? Například že ji provozuješ? Případně že ji provozuje někdo koho znáš?:) Díky!

cekanka72
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cekanka72 » 24 úno 2020, 15:34

...s tímto nemám společného vůbec nic, jen mi tuto možnost zhodnocení mých úspor nabídl můj finanční poradce a já toho využila a jsem spokojená.

Joshua
Administrátor
Gold pen
Gold pen
Reputace: 618
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Joshua » 24 úno 2020, 17:36

Vítám na fóru.

Ono to možná bude ještě trochu jinak. Já jsem třeba poměrně rychle dohledal vazbu na jisté finanční poradenství a Win win solutions jako jednoho z obchodních partnerů... možná bych to tedy uvedl v zájmu korektní diskuse. Jinak abych odpověděl na otázku v komentáři, za mě je transparentnost třeba velmi důležitá. Nelíbí se mi, když se mnou někdo nejedná na rovinu a nechce mi říct nic podrobnějšího o nabídce do které se chystám vložit své pracně vydělané peníze.

Na větu "peníze chodí pravidelně" jsem se stal časem trochu háklivý, protože se jedná o běžný argument nejrůznějších letadel (jako že to nejsou letadla, když vyplatí prvních pár šťastlivců), navíc to vůbec nic nedokazuje. Naopak, v reálném světě jsou běžné odchylky od plánů. Pokud existuje platforma, která platí vždy za všech okolností na čas (všechny participace), vzbudí to ve mně třeba naopak podezření, protože nějaké problémy z principu očekávám všude kam vlezu. Nic není sluníčkové. A přesně proto očekávám tu transparentní komunikaci abych věděl co se s penězi děje.

Jinak aby bylo jasno, proti Win win nic nemám, nejsem tam aktivní a nedovedu je v tuto chvíli bez zkušeností posoudit jako někteří kolegové výše.
Líbí se vám tu? Podpořte rozvoj fóra :geek:

Jan
writerP2P
Gold pen
Gold pen
Reputace: 459
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jan » 24 úno 2020, 17:52

Joshua píše:
24 úno 2020, 17:36
... protože nějaké problémy z principu očekávám všude kam vlezu. ...
...jen jestli Ty nejsi nositel těch problémů?
x)
Mám zkušenosti s:
Banky: Airbank.cz , Fio.cz/sk , mbank.cz , expobank.cz, ... celkem cca 10 bank
Devizové společnosti: RoklenFX
P2P: Mintos.com, Roger.cz (dříve Investaukce.cz)

MirEgg
Silver průpiska
Silver pen
Silver pen
Reputace: 177
Kontaktovat uživatele:

Re: WinWin Solutions - podle mě fingáč jako hrom

Příspěvek od MirEgg » 04 bře 2020, 01:11

Podle symptomů to je letadlo jak vyšitý :lol: Na tohle lidi skáčou už od roku 1899.

Blbý název jak z devadesátek :roll: Rok narození jediného majitele neomlouvá.
Jednopříspěvkoví trollové, kteří do krve obhajují "téměř tříleté" investice ve společnosti založené v polovině listopadu 2017 (je rozdíl mezi téměř tříleté a více než dvouleté) ani ne 30 letým dýdžejem z Hranic po absolvování B.I.B.S., který s další dýdžejkou položil klub v Olomouci 2 dny poté, co ji vyškrtl ze společnosti provozující ten klub.
Vždy vyplácejí přesně to, co mají, podle smlouvy.
Nebyl ani jediný problém, jsem nadmíru spokojená.
Nakonec nějaký úplně blbý příměr, který možná ještě pořád zabere na strejdu v hospodě během verbování, ale ne na někoho, kdo trochu ví, za kolik % se dělá faktoring. Ten příměr samozřejmě povyšuje nýmanda (pidispolečnůstku) na úroveň jémanda (banku), když se neptáte banky, na které klečí ČNB neustále, neptejte se ani nás, páč taky máme nějaký papír od ČNB, tak co :?
Na faktoring za 30% p.a. by kývnul jen naprostý zoufalec, protože na trhu jsou mnohem levnější možnosti.
Možná proto chce zůstat takový zoufalec v utajení a tak "firma" nezveřejňuje zákazníky (přitom P2P faktoringy se čtvrtinovými úroky nemají problém zveřejnit komu půjčujete svoje peníze).
Dejte nám sto litrů, neptejte se jak, to vám říct nemůžeme, protože by to dělal každý, ale my vám z nich uděláme 112 litrů. Děláme to úplně stejně jako jiné zavedené molochy, které vám dají méně, ale děláme to prostě líp, a proto vám můžeme dát více :D Nemáme žádnou drahou reklamu, zaměstnance, mramorové pobočky, ale spoléháme na doporučení mezi známými. Jsme jako Amway, ale necpeme vám předražené šunty, naopak, my vám cpeme peníze za nic... A velké peníze :!: Je tu někdo, kdo nemá rád peníze :?: Chcete si snad vydělat na splnění snů svých a své rodiny, nebo ne? :|
Ono je blbé v dnešní době slibovat zhodnocení v desítkách procent (ikdyž hejlů je pořád hodně, minimálně 2000), takže těch 12% zní číselně "reálně".
A snaží se vám to prodat jelimani v kvádru z tanečních nebo z Ali proškolení během pracovního oběda v mekáči :mrgreen:
Srovnávat normální MLM (Amway) s prachsprostým Ponziho schématem (letadlo) je urážka pro MLM. Amway aspoň nabízí sice drahý produkt, ze kterého vyplácejí jednotlivé úrovně, ale máte v ruce aspoň nějaký použitelný produkt.

Sorry, že jsem se tak rozepsal, byl jsem na kurzu pro začínjící detektivy, věštce a mesiáše :P Samozřejmě budu rád, když se ve všem mýlím a tohle není šméčko (xi xi) :ugeek:

Alice Bendova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alice Bendova » 19 úno 2021, 19:44

Dobry den.Dozvedel se nekdo se kterou uverovanou spolecnosti spolupracoval Win Win Solutions?Dekuji za odpoved.

Alice Bendova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alice Bendova » 19 úno 2021, 20:22

O jake financni poradenstvi se jednalo?Diky za odpoved.

abcdef
Reputace: 2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od abcdef » 20 úno 2021, 19:41

abcdef
Reputace: 2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od abcdef » 20 úno 2021, 19:56

RFP Plus nabízí investici s WinWin Solutions.

http://www.rfpplus.cz/rodinne_finance/f ... agazin.php

Odpovědět