symcredit.com

.
K diskusím: Bankerat; Banking-online.cz; Pujcmefirme.cz; Snapo; Symcredit; Žltý melon
Chichi43
Reputace: 4
Kontaktovat uživatele:

Re: symcredit.com

Příspěvek od Chichi43 » 13 dub 2019, 16:15

Já tam investuji už 2 roky a zatím splátky chodí vždy bez problémů.

JPT
Silver pen
Silver pen
Reputace: 53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JPT » 13 dub 2019, 16:32

Já jsem tam chvíli, ale vím o té platformě už dlouho (nikdy se nehrnu do něčeho nového - mám rád, když je to prověřené). Je zajímavé, že nemají žádné defaulty. Asi mají riskaře lepšího než Zonky. Doufám, že to dlouho vydrží a nebudou přibývat horší firmy jen aby tam bylo víc půjček. Víc půjček by tam ale mohlo být, kvůli diverzifikaci, protože i když nejsou defaulty, tak se to může kdykoliv změnit.

PKP2P
ownerP2P
Reputace: 2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PKP2P » 15 dub 2019, 16:58

JPT píše:
13 dub 2019, 16:32
Já jsem tam chvíli, ale vím o té platformě už dlouho (nikdy se nehrnu do něčeho nového - mám rád, když je to prověřené). Je zajímavé, že nemají žádné defaulty. Asi mají riskaře lepšího než Zonky. Doufám, že to dlouho vydrží a nebudou přibývat horší firmy jen aby tam bylo víc půjček. Víc půjček by tam ale mohlo být, kvůli diverzifikaci, protože i když nejsou defaulty, tak se to může kdykoliv změnit.
Zrovná jsme v minulý týden nahodili Venzeo a chystáme další dva :), uvidíme zdali stihneme před velikonoce, ale spíše po.

JPT
Silver pen
Silver pen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JPT » 15 dub 2019, 23:52

Jo všiml jsem si, že je tam něco nového + to Venzeo má novou půjčku a starou splatilo. Ale i když je na webu, že je splacena, tak se to u investorů projeví až příští měsíc. Doufám, že budete mít brzo ten systém online ať se může reinvestovat hned. Ale asi si tam něco málo před koncem měsíce pošlu.

Chichi43
Reputace: 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chichi43 » 18 dub 2019, 21:51

JPT píše:
15 dub 2019, 23:52
to Venzeo má novou půjčku a starou splatilo.
To že tam naskočilo 100% neznamená, že to splatili, ale že dostali celou požadovanou sumu, kterou od investorů chtěli. Výhoda je, že nemusíš čekat až se vybere celá suma, aby ti začaly chodit splátky. Splátky chodí hned, jak jim půjčíš.

JPT
Silver pen
Silver pen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JPT » 18 dub 2019, 23:12

Já nemyslím ukazatel procent, ale "ukazatel" délky splácení. Chtěl jsem sem dát screenshot, ale v podmínkách je to myslím zakázné. Myslím, že jako u jediné P2P platformy u které jsem četl podmínky.

Odpovědět