Fundlift - investoři

.
web: www.fundlift.cz
Odpovědět
blahetal
Bronze pen
Bronze pen
Kontaktovat uživatele:

Re: Fundlift - investoři

Příspěvek od blahetal » 02 kvě 2018, 13:21

na fundliftu dalsi projekt, 800k minibond, kavarna, 7pa, uz je skoro hotovo
mne to prijde, jako ze se z fundliftu pomalu stava reklamni portal na nove podniky

Carhir
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carhir » 02 kvě 2018, 18:51

Mně spíš přijde že na Fundliftu je spousta lidí co si ani pořádně nepřečte business plán či nerozumí číslům. Příklad: za poslední měsíc byly zafinancovány dva velmi (na první pohled) podobné projekty: Waf Waf a teď eM3. Oba jsou gastro, oba nabízí nachlup stejný úrok 7%. A teď jeden podstatný rozdíl: Waf-Waf během 9ti měsíců provozu dokázalo vygenerovat přes milion čistého zisku a mít konstantně narvanou provozovnu zákazníky kdežto eM3 zatím nemá ještě ani vymalováno. Nikdo absolutně nemůže tušit jestli lidé budou chodit či ne, za jak dlouho dosáhnou plánu...prostě žádný track record.

A investoři tohle vůbec nevnímají a takovéto společnosti na zelené louce půjčí za úplně stejnou cenu jako jiné, slušně ziskové, která už potvrdila že onu díru na (gastro) trhu našla.... :shock:

blahetal
Bronze pen
Bronze pen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blahetal » 02 kvě 2018, 19:29

Carhir píše:Mně spíš přijde že na Fundliftu je spousta lidí co si ani pořádně nepřečte business plán či nerozumí číslům. Příklad: za poslední měsíc byly zafinancovány dva velmi (na první pohled) podobné projekty: Waf Waf a teď eM3. Oba jsou gastro, oba nabízí nachlup stejný úrok 7%. A teď jeden podstatný rozdíl: Waf-Waf během 9ti měsíců provozu dokázalo vygenerovat přes milion čistého zisku a mít konstantně narvanou provozovnu zákazníky kdežto eM3 zatím nemá ještě ani vymalováno. Nikdo absolutně nemůže tušit jestli lidé budou chodit či ne, za jak dlouho dosáhnou plánu...prostě žádný track record.

A investoři tohle vůbec nevnímají a takovéto společnosti na zelené louce půjčí za úplně stejnou cenu jako jiné, slušně ziskové, která už potvrdila že onu díru na (gastro) trhu našla.... :shock:
jj, fundlift posila maily a i na fb davaji upozorneni na nove projekty, kdyz se pak kouknu na web, tak uz par nadsencu ma nainvestovano a i celkem vetsi castky, tak asi berou uplne vsechno :)

eNaia
Bronze pen
Bronze pen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eNaia » 03 kvě 2018, 12:58

Pro mne je to znameni toho, ze penez je dost, investicnich/diverzifikacnich moznosti vyrazne mene. Aspon v nekterych skupinach.
Taky kroutim hlavou nad stotisicovou investici do zatim neexistujici kavarny.

Ja jsem do toho taky sla... dvema tisici :D

Je pravda, ze na Barrandove asi kavarna tohoto typu neni, otazka, zda tam mistni lide budou ochotni chodit - prece jenom, na Barrandov jezdit jenom kvuli kafi, ktere muzu mit v analogicke kavarne mnohem bliz centra... to nehrozi.

blahetal
Bronze pen
Bronze pen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blahetal » 03 kvě 2018, 13:10

Daniel Suk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Daniel Suk » 11 kvě 2018, 10:32

Na Fundliftu nový projekt SilentLab!
Posílám ať také stihnete investovat. Poslední dobou se ty projekty upisují opravdu rychle :ugeek:
https://www.fundlift.cz/#/projekt/951

KarlosV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KarlosV » 11 kvě 2018, 18:08

Investovani na Fundliftu zacina připomínat Zonky dostihy. Během chvilky je projekt zafinancovany ...
Přiznám se, že mě tento styl moc nevyhovuje - není vůbec prostor seznámit se s profilem společnosti a pročíst byznys plán.
Jak to vidíte vy?

Sent from my SM-A300FU using Tapatalk

zbynhu
Bronze pen
Bronze pen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zbynhu » 11 kvě 2018, 20:05

KarlosV píše:Investovani na Fundliftu zacina připomínat Zonky dostihy. Během chvilky je projekt zafinancovany ...
Přiznám se, že mě tento styl moc nevyhovuje - není vůbec prostor seznámit se s profilem společnosti a pročíst byznys plán.
Jak to vidíte vy?

Sent from my SM-A300FU using Tapatalk
Mluvíš mi z duše. V současné době jsem se rozhodl veškeré volné finance z Fundliftu stáhnout a uvidím, jak to vypadat dále. Závody v investování mě nebaví a nebaví mě ani volné neúročené prostředky na účtu. Pro mě v tuto chvíli Fundlift nepoužitelný.

eNaia
Bronze pen
Bronze pen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eNaia » 15 kvě 2018, 14:55

Ale LIGS univerzita tam stale lezi, panove ;-)

Za mne - jou, je to sila, stihnu si tak akorat prolitnout vysledovku a that's it. V zasade u SilentLabu jsem se rozhodovala pouze na zaklade 'umernosti poptavane castky', toho, ze byvala firma tyhle srandicky mela, ac jine firmy (a bylo to docela fajn, treba ta sedatka) a ze maji v referencich jineho meho byvaleho zamestnavatele -> takze to beru za zivotaschopny napad. Ale jako na nejake analyzky to teda fakt neni.

Odpovědět