Fundlift - zkušenosti

web: www.fundlift.cz
Odpovědět
jveit
Reputace: 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Fundlift - zkušenosti

Příspěvek od jveit » 13 úno 2021, 13:59

Lodní Šroub píše:
12 úno 2021, 14:03
Zdravím, máte někdo zainvestování v GUKONu?

Ve zkratce - majitel poslal slovní průjem s hromadou prasopysných chyb o tom, jak se firmě skvěle daří, a proto nestíhá platit úroky ani úroky z prodlení. Ze strany Fundliftu žádná komunikace. Hned po prvních půlroce zpožděné platby, teď momentálně investorům visí úroky z prodlení a za rohem je další

Poslali jsme výzvu emitentovi i ručiteli, nadále žádná komunikace ani ze strany Fundliftu. Na kanále na Discordu nekomunikují ani ostatní investoři.

Jak postupovat dál?
Mám tam něco málo investované, Fundlift nepomůže, tak jako nepomohl nikdy v ničem....Výzvu jsem zatím neposílal, zatím se jedná o úroky, počkám na další úrokové období a pak asi pošlu, dle toho jak se zachovají. Ono splatnost jistiny je ještě daleko...

Lodní Šroub
Reputace: 3
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lodní Šroub » 15 úno 2021, 14:41

jveit píše:
13 úno 2021, 13:59
Lodní Šroub píše:

Ve zkratce - majitel poslal slovní průjem s hromadou prasopysných chyb o tom, jak se firmě skvěle daří, a proto nestíhá platit úroky ani úroky z prodlení. Ze strany Fundliftu žádná komunikace. Hned po prvních půlroce zpožděné platby, teď momentálně investorům visí úroky z prodlení a za rohem je další

Poslali jsme výzvu emitentovi i ručiteli, nadále žádná komunikace ani ze strany Fundliftu. Na kanále na Discordu nekomunikují ani ostatní investoři.

Jak postupovat dál?
Mám tam něco málo investované, Fundlift nepomůže, tak jako nepomohl nikdy v ničem....Výzvu jsem zatím neposílal, zatím se jedná o úroky, počkám na další úrokové období a pak asi pošlu, dle toho jak se zachovají. Ono splatnost jistiny je ještě daleko...
Díky.
Tohle je první participace, kde se vyskytly problémy se splácením. Jak to probíhalo u ostatních?

jkjk
Bronze pen
Bronze pen
Reputace: 88
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jkjk » 16 úno 2021, 10:56

Lodní Šroub píše:
15 úno 2021, 14:41
Díky.
Tohle je první participace, kde se vyskytly problémy se splácením. Jak to probíhalo u ostatních?
Viz téma viewtopic.php?f=34&t=460. Problematických projektů je více. Fundlift nijak nepomáhá, jen vás odkáže na emitenta. Ten taky někdy vůbec nekomunikuje.

jveit
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jveit » 16 úno 2021, 11:58

Lodní Šroub píše:
15 úno 2021, 14:41
jveit píše:
13 úno 2021, 13:59
Lodní Šroub píše:

Jak postupovat dál?
Díky.
Fundlift nepomůže, za maximální výkon považují založení fóra na Discord, jinak když už něco napíší, je to směsice výmluv a korporátních keců. Čekám co kdy dojde, vyberu a nechám tuto platformu pomalu umírat.

Carhir
Silver pen
Silver pen
Reputace: 366
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carhir » 02 bře 2021, 19:52

Fundlift mi konečně dělá radost - už 4 měsíce se na něm neobjevil žádný nový projekt 8-)

adventura
Silver pen
Silver pen
Reputace: 105
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od adventura » 02 bře 2021, 21:02

Carhir píše:
02 bře 2021, 19:52
Fundlift mi konečně dělá radost - už 4 měsíce se na něm neobjevil žádný nový projekt 8-)
Už jim na portále od konce prosince výhružně svítí, že další projekt brzy

Chtorr
Reputace: 16
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chtorr » 02 bře 2021, 21:21

Carhir píše:
02 bře 2021, 19:52
Což je poprvé, kdy Fundlift pro investory něco udělal. Jen tak dál, protože tenhle počin si opravdu nezaslouží nic jiného než zaniknout.

Carhir
Silver pen
Silver pen
Reputace: 366
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carhir » 21 dub 2021, 20:17

Fundlift po 5ti měsících odmlky vyprodukoval další projekt - PROMA real a.s.

Prošel jsem zběžně business plán, co mě uhodilo do očí je věta že ,,Naprostá většina držených objektů je zastavena jedním ze zmiňovaných spořitelních družstev."

A pak samozřejmě Fundlift klasika - ,,Společnosti Fundlift, s.r.o. a Roklen360 a.s. tímto explicitně odmítají jakoukoliv odpovědnost nebo
závazek za přesnost, chyby nebo neúplnost informací v tomto dokumentu" - jinými slovy ,,Milý investore, tento dokument dle kterého se rozhoduješ může obsahovat zavádějící či přímo lživé informace jak se nám již v minulosti stalo"

jveit
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jveit » 22 dub 2021, 14:54

Tam už nikdy více :) co jim jde velmi dobře je alibismus a výmluvy :)

sikus
Reputace: 1
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sikus » 27 kvě 2021, 23:07

A kam tedy ano?

Namor
Bronze pen
Bronze pen
Reputace: 282
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Namor » 27 kvě 2021, 23:13

sikus píše:
27 kvě 2021, 23:07
A kam tedy ano?
V tom je kouzlo investování, že tuto otázku si musí odpovědět každý sám.

zbynhu
Moderátor
Gold pen
Gold pen
Reputace: 1009
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zbynhu » 28 kvě 2021, 14:20

Tohle nepotěšilo:
Vážení investoři,

dovolujeme si Vás kontaktovat v návaznosti na Vaši investici do dluhopisů společnosti RIGHT POWER, a.s. (dále jen „Společnost“), do které jste investovali prostřednictvím platformy Fundlift.

V návaznosti na rozhodnutí Společnosti bychom Vás rádi informovali o předčasném splacení Vašich dluhopisů, které se uskuteční spolu s výplatou za poslední úroková období ke dni 31.5.2021.
Right Power byl jeden z nejlepších projektů tam... Původní splatnost březen 2022 a splaceno dřív bez jakékoliv kompenzace.

No, kdyby to tam aspoň šlo u všech projektů, tak bych zexitoval Fundlift hned než tohle čekání na doběhnutí...
Líbí se vám tu? Podpořte rozvoj fóra ;)

doonio
Gold pen
Gold pen
Reputace: 386
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doonio » 31 kvě 2021, 21:01

Přesně tak, oni ty úspěšnějí projekty ukončení předem, rozloučí se a šáteček, ale ty defaulty neřeší a neřeší a jen tu klinickou smrt protahují. Na RightPoweru jsem byl taky aktivní a dnes mi došla splátka jistiny i úroky, škoda toho projektu. Ale chápu, že emitent s těma penězma umí naložit líp, než platit někomu 7%pa
P2P: Mintos,Twino,EstateGuru,LinkedFinance
Převody měn: Revolut, IB FX
Broker: Degiro, IB, FIO e-broker

Odpovědět