Fundlift - zkušenosti

web: www.fundlift.cz
Odpovědět
jveit
Reputace: 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Fundlift - zkušenosti

Příspěvek od jveit » 13 úno 2021, 13:59

Lodní Šroub píše:
12 úno 2021, 14:03
Zdravím, máte někdo zainvestování v GUKONu?

Ve zkratce - majitel poslal slovní průjem s hromadou prasopysných chyb o tom, jak se firmě skvěle daří, a proto nestíhá platit úroky ani úroky z prodlení. Ze strany Fundliftu žádná komunikace. Hned po prvních půlroce zpožděné platby, teď momentálně investorům visí úroky z prodlení a za rohem je další

Poslali jsme výzvu emitentovi i ručiteli, nadále žádná komunikace ani ze strany Fundliftu. Na kanále na Discordu nekomunikují ani ostatní investoři.

Jak postupovat dál?
Mám tam něco málo investované, Fundlift nepomůže, tak jako nepomohl nikdy v ničem....Výzvu jsem zatím neposílal, zatím se jedná o úroky, počkám na další úrokové období a pak asi pošlu, dle toho jak se zachovají. Ono splatnost jistiny je ještě daleko...

Lodní Šroub
Reputace: 3
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lodní Šroub » 15 úno 2021, 14:41

jveit píše:
13 úno 2021, 13:59
Lodní Šroub píše:

Ve zkratce - majitel poslal slovní průjem s hromadou prasopysných chyb o tom, jak se firmě skvěle daří, a proto nestíhá platit úroky ani úroky z prodlení. Ze strany Fundliftu žádná komunikace. Hned po prvních půlroce zpožděné platby, teď momentálně investorům visí úroky z prodlení a za rohem je další

Poslali jsme výzvu emitentovi i ručiteli, nadále žádná komunikace ani ze strany Fundliftu. Na kanále na Discordu nekomunikují ani ostatní investoři.

Jak postupovat dál?
Mám tam něco málo investované, Fundlift nepomůže, tak jako nepomohl nikdy v ničem....Výzvu jsem zatím neposílal, zatím se jedná o úroky, počkám na další úrokové období a pak asi pošlu, dle toho jak se zachovají. Ono splatnost jistiny je ještě daleko...
Díky.
Tohle je první participace, kde se vyskytly problémy se splácením. Jak to probíhalo u ostatních?

jkjk
Bronze pen
Bronze pen
Reputace: 70
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jkjk » 16 úno 2021, 10:56

Lodní Šroub píše:
15 úno 2021, 14:41
Díky.
Tohle je první participace, kde se vyskytly problémy se splácením. Jak to probíhalo u ostatních?
Viz téma viewtopic.php?f=34&t=460. Problematických projektů je více. Fundlift nijak nepomáhá, jen vás odkáže na emitenta. Ten taky někdy vůbec nekomunikuje.

jveit
Reputace: 11
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jveit » 16 úno 2021, 11:58

Lodní Šroub píše:
15 úno 2021, 14:41
jveit píše:
13 úno 2021, 13:59
Lodní Šroub píše:

Jak postupovat dál?
Díky.
Fundlift nepomůže, za maximální výkon považují založení fóra na Discord, jinak když už něco napíší, je to směsice výmluv a korporátních keců. Čekám co kdy dojde, vyberu a nechám tuto platformu pomalu umírat.

Odpovědět