Jen tak na pokec.

Vše co se jinam nevešlo. Jiné druhy investic a témata nesouvisející s P2P.
Nebo jen tak, neformálně.
Odpovědět
Jan
writerP2P
Gold pen
Gold pen
Reputace: 180
Kontaktovat uživatele:

Re: Jen tak na pokec.

Příspěvek od Jan » 10 pro 2018, 19:03

zbynhu píše:
10 pro 2018, 07:06
Jan píše:
09 pro 2018, 21:51
Herdek...
Herdek ve smyslu nedele vecer, zase pondeli na krku, nebo jiny herdek? :lol:
Byl to spíš herdek hodnotící a bilanční, i když kousek herdku "už je neděle večer a já zas nic nestihnul" v tom asi taky byl. Ale to už je v podstatě klasika, takže se nad tím asi nemá cenu pozastavovat...
Mám zkušenosti s:
Banky: Airbank.cz , Fio.cz/sk , mbank.cz , expobank.cz, ... celkem cca 10 bank
Devizové společnosti: RoklenFX
P2P: Mintos.com, Roger.cz (dříve Investaukce.cz)
---
Mintos referral: www.mintos.com/cs/ref/8S41UT
---

Jan
writerP2P
Gold pen
Gold pen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jan » 13 pro 2018, 13:34

Carhir píše:
13 pro 2018, 13:06
Já nevím zda jako kancelářská krysa chci podporovat takový šmírácký produkt :lol: :o :shock: Capture.JPG
Tak holt pořídíš pytel cementu a budeš ho nechávat sedat na židli ;o).
Mimochodem, Simple pack II, též zvaný Very simple pack bude moci dávat uživateli na židli elektrošoky, pokud se uživatel na židli bude příliš málo nebo příliš moc (prostě tak, že to neodpovídá práci) vrtět na židli.
...a aby z toho zaměstnanci nevyšli naprázdno, tak poznámka pod čarou říká, že takový sex na židli s Very simple packem slibuje elektrizující zážitek. Navíc prý senzory budou analyzovat tvoji aktivitu, takže Ti pak přijde personalizovaná nabídka z sexshopu...

Inu pokrok nezastavíš :o)
Mám zkušenosti s:
---
---

Carhir
Bronze pen
Bronze pen
Reputace: 99
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carhir » 13 pro 2018, 13:38

Kolega zase zmiňoval že by bylo zajímavé kdyby ses šel zašít na toaletu s chytrým telefonem, za půl hodiny bys přišel zpět na místo a za pět minut od usednutí by přišel šéf a hned by se ptal kde jsi byl...a ty že na toaletě...a on že to je zajímavý, ale že jeho appka neukazuje žádnou významnou váhovou změnu...

Jan
writerP2P
Gold pen
Gold pen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jan » 13 pro 2018, 13:51

Carhir píše:
13 pro 2018, 13:38
Kolega zase zmiňoval že by bylo zajímavé kdyby ses šel zašít na toaletu s chytrým telefonem, za půl hodiny bys přišel zpět na místo a za pět minut od usednutí by přišel šéf a hned by se ptal kde jsi byl...a ty že na toaletě...a on že to je zajímavý, ale že jeho appka neukazuje žádnou významnou váhovou změnu...
No, myslím, že dost zaměstnancům by Easy pack asi celkem rozhodil metabolismus... Takže by mě neudivily návštěvy toalety bez úbytku hmotnosti ani případné úbytky hmotnosti bez návštěvy toalety :o). ...a z plen by se stal zaměstnanecký benefit.

Ale vážně - netuším, jak bych zareagoval, kdyby mi vedoucí oznámil instalaci takového shitu do židle. A shitem nemyslím pravý shit ale ten easy pack. Sice pro to není racionální důvod (ostatně i teď sedím na pracovní židli), ale nelíbilo by se mi to, ne ne.
Mám zkušenosti s:
---
---

zbynhu
Silver pen
Silver pen
Reputace: 217
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zbynhu » 13 pro 2018, 17:00

Carhir píše:
13 pro 2018, 13:38
Však to se dá rozumně vysvětlit, že jsi onu potřebu spojil zároveň s konzumací svačiny... Váhy se pak vyrovnávají :lol:

Joshua
Administrátor
Silver pen
Silver pen
Reputace: 161
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Joshua » 13 pro 2018, 20:38

zbynhu píše:
13 pro 2018, 17:00
Však to se dá rozumně vysvětlit, že jsi onu potřebu spojil zároveň s konzumací svačiny... Váhy se pak vyrovnávají :lol:
Zní to produktivně :)

blablon
Bronze pen
Bronze pen
Reputace: 50
Kontaktovat uživatele:

Re: Mintos - investoři

Příspěvek od blablon » 16 pro 2018, 00:29

Boží mlýn píše:
15 pro 2018, 10:05
žena 45, která se do poloviny svého produktivního věku nebyla schopna zajistit natolik, že si musí brát 500€ na 12 měsíců.
nechapu zeny ze si vubec pujcky berou. Pokud vypada aspon trochu jako zena, muze ziskat penize snadno. Kdyz jsem videl jake nabidky (a rozhodne ne ojedinele, ale mnohocetne od XY muzu) na lide.cz mely moje 2 kamaradky, predcilo to me ocekavani :lol: (jo a to presto, ze nebyly v sekci flirt ale ve vaznem seznameni). Pravda, je jim 28/29 a vypadaji k svetu... No, svet neni spravedlivy, to se viii

Flyboy
Silver pen
Silver pen
Reputace: 84
Kontaktovat uživatele:

Re: Mintos - investoři

Příspěvek od Flyboy » 16 pro 2018, 11:51

blablon píše:
16 pro 2018, 00:29
Boží mlýn píše:
žena 45, která se do poloviny svého produktivního věku nebyla schopna zajistit natolik, že si musí brát 500€ na 12 měsíců.
nechapu zeny ze si vubec pujcky berou. Pokud vypada aspon trochu jako zena, muze ziskat penize snadno. Kdyz jsem videl jake nabidky (a rozhodne ne ojedinele, ale mnohocetne od XY muzu) na lide.cz mely moje 2 kamaradky, predcilo to me ocekavani :lol: (jo a to presto, ze nebyly v sekci flirt ale ve vaznem seznameni). Pravda, je jim 28/29 a vypadaji k svetu... No, svet neni spravedlivy, to se viii
Možná se ti to bude zdát v dnešní době jako úplné scifi, ale některé ženy se nechtějí živit prostitucí. A ani když se provozovatelky tohoto povolání už nazývají "společnice" ;)
A co se týče těch nabídek od XY mužů, tak nemůžeš věřit všemu co kdo kam napíše. Jedna má známá také dostávala takové nabídky na seznamkách. Nabídky typu dám ti 5000 za večer, zaplatím ti dovolenou... Tak byla polichocena a chtěla si "přivydělat" Půlka mužů, kterým na to odepsala že má zájem, ať napíši kdy a kde se už neozvala a nakonec když se jí podařilo s jedním domluvit, tak ten se na ní vyřádil, peníze jí nedal a už o něm nikdy neslyšela :lol:
Jak to skutečně je s tím, jak jsou muži ochotní platit si milenku se nejlépe přesvědčíš na stránkách "hledámsponzora". Jsou tam i mladé holky 18-25, mnohé chtějí pouze pár tisíc měsíčně a i přes to že vypadají k světu jsou tam měsíce, některé i roky takže se zdá že těch ženských co se chce dávat za peníze je mnohem více než mužů, kteří jsou ochotní za to platit :lol:
Sem se cca před rokem díval na internetu po nových možnostech investic a vyskočila mi ta stránka, tak jsem si ty profily procházel. Ale neplatil jsem tam ani poplatky ani jsem žádné nepsal. Jsem totiž jak většina mužů, do lehkých děv se mi investovat nechce :P

eNaia
Bronze pen
Bronze pen
Reputace: 17
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eNaia » 18 pro 2018, 21:08

Flyboy píše:
16 pro 2018, 11:51
blablon píše:
16 pro 2018, 00:29
Boží mlýn píše:
Možná se ti to bude zdát v dnešní době jako úplné scifi, ale některé ženy se nechtějí živit prostitucí. A ani když se provozovatelky tohoto povolání už nazývají "společnice" ;)
A co se týče těch nabídek od XY mužů, tak nemůžeš věřit všemu co kdo kam napíše. Jedna má známá také dostávala takové nabídky na seznamkách. Nabídky typu dám ti 5000 za večer, zaplatím ti dovolenou... Tak byla polichocena a chtěla si "přivydělat" Půlka mužů, kterým na to odepsala že má zájem, ať napíši kdy a kde se už neozvala a nakonec když se jí podařilo s jedním domluvit, tak ten se na ní vyřádil, peníze jí nedal a už o něm nikdy neslyšela :lol:
Jak to skutečně je s tím, jak jsou muži ochotní platit si milenku se nejlépe přesvědčíš na stránkách "hledámsponzora". Jsou tam i mladé holky 18-25, mnohé chtějí pouze pár tisíc měsíčně a i přes to že vypadají k světu jsou tam měsíce, některé i roky takže se zdá že těch ženských co se chce dávat za peníze je mnohem více než mužů, kteří jsou ochotní za to platit :lol:
Sem se cca před rokem díval na internetu po nových možnostech investic a vyskočila mi ta stránka, tak jsem si ty profily procházel. Ale neplatil jsem tam ani poplatky ani jsem žádné nepsal. Jsem totiž jak většina mužů, do lehkých děv se mi investovat nechce :P
Oh my... :shock:

Jan
writerP2P
Gold pen
Gold pen
Kontaktovat uživatele:

Něco jako PF...

Příspěvek od Jan » 21 pro 2018, 21:26

Také zdejší osádce popřeju pohodové vánoce a vydařený příští rok.
Mám zkušenosti s:
---
---

Joshua
Administrátor
Silver pen
Silver pen
Reputace: 161
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Joshua » 22 pro 2018, 15:57

Také přeji místním diskutujícím i čtenářům hezké svátky.
Mějte se fajn a přeji mnoho štěstí nejen v Novém roce.

Joshua

Jan
writerP2P
Gold pen
Gold pen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jan » 09 led 2019, 14:29

Tak mě včera tak napadlo... Setkal se někdo z Vás s nějakou z těch 20kč mincí, co vydali na konci minulého roku? Myslel jsem, že ji někde potkám, ale zatím ani ťuk...
Mám zkušenosti s:
---
---

vyvar z ovaru
Gold pen
Gold pen
Reputace: 165
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vyvar z ovaru » 09 led 2019, 14:38

Jan píše:
09 led 2019, 14:29
Tak mě včera tak napadlo... Setkal se někdo z Vás s nějakou z těch 20kč mincí, co vydali na konci minulého roku? Myslel jsem, že ji někde potkám, ale zatím ani ťuk...
A jak casto platis hotove? Ja mam za posledni tri mesice asi jen 4 hotovostni platby. :lol:

Jan
writerP2P
Gold pen
Gold pen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jan » 09 led 2019, 14:43

vyvar z ovaru píše:
09 led 2019, 14:38
Jan píše:
09 led 2019, 14:29
A jak casto platis hotove? Ja mam za posledni tri mesice asi jen 4 hotovostni platby. :lol:
Fakt je, že víc asi platím kartou, ale cash párkrát do týdne platím taky...
Mám zkušenosti s:
---
---

GOGO7
Silver pen
Silver pen
Reputace: 120
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od GOGO7 » 09 led 2019, 14:44

Obávám se, že nebylo mnoho investorů, kteří čekali celý den před ČNB na ty 20Kč mince s tím, že za ně poté výhodně nakoupí rohlíky :)
https://aukro.cz/nove-mince-20-kc-masar ... 6936971007

Jan
writerP2P
Gold pen
Gold pen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jan » 09 led 2019, 15:02

GOGO7 píše:
09 led 2019, 14:44
Obávám se, že nebylo mnoho investorů, kteří čekali celý den před ČNB na ty 20Kč mince s tím, že za ně poté výhodně nakoupí rohlíky :)
Tak jasně :o), ale zbytek měl jít do oběhu. A ano, uvědomuju si, že 3*200000 (- ty z poboček ČNB), není tak moc, zvlášť když se na Aukru prodávaly řádově dráž...
Mám zkušenosti s:
---
---

Jan
writerP2P
Gold pen
Gold pen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jan » 11 led 2019, 11:54

Joshua píše:
11 led 2019, 11:39
Dneska jsem byl hodně mile překvapen rychlostí podpory. Prakticky ihned (do 2 minut) se mi někdo začal věnovat a to mám pouze free účet.
Máte podobnou zkušenost se zlepšením podpory, nebo je to spíše náhoda a pořád mizérie?
Rita?
Vzpomněl jsem si na Mambo no. 5 (A little bit of Rita is all I need) (https://www.youtube.com/watch?v=EK_LN3XEcnw) :o).
A když už jsme u toho (vzpomínání?) odjíždím (https://www.youtube.com/watch?v=nvUeo5sagkA) :o)

Pěkný víkend.
Mám zkušenosti s:
---
---

Jan
writerP2P
Gold pen
Gold pen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jan » 17 led 2019, 13:23

Asi si koupím něco pro radost. Tento klapkobřinkostroj nevypadá marně https://www.idnes.cz/praha/zpravy/praha ... zpravy_nuc .
Bude stačit jen zrušit kousek mého Mintosu. A zřejmě vykrást banku :o).
Mám zkušenosti s:
---
---

Jan
writerP2P
Gold pen
Gold pen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jan » 18 led 2019, 16:46

Jan píše:
11 led 2019, 11:54
Joshua píše:
11 led 2019, 11:39
Dneska jsem byl hodně mile překvapen rychlostí podpory. Prakticky ihned (do 2 minut) se mi někdo začal věnovat a to mám pouze free účet.
Máte podobnou zkušenost se zlepšením podpory, nebo je to spíše náhoda a pořád mizérie?
Rita?
Vzpomněl jsem si na Mambo no. 5 (A little bit of Rita is all I need) (https://www.youtube.com/watch?v=EK_LN3XEcnw) :o).
A když už jsme u toho (vzpomínání?) odjíždím (https://www.youtube.com/watch?v=nvUeo5sagkA) :o)

Pěkný víkend.
Odjíždím. Zase.
A tentokráte jsem se rozhodl pro toto: (https://www.youtube.com/watch?v=JgvKMnrig74).

Pěkný víkend.
Mám zkušenosti s:
---
---

GOGO7
Silver pen
Silver pen
Reputace: 120
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od GOGO7 » 21 led 2019, 18:04

A za chvíli to tady máme zase, tak šup do fronty :https://www.novinky.cz/ekonomika/495090 ... orunu.html
Minule to dopadlo třeba takto: https://aukro.cz/pametni-20-kc-mince-2018-6936960184 ;)

Odpovědět