P2Ptrh.cz

Aktuální dění okolo P2Pfórum.cz, vaše návrhy a názory jsou vítány.
Odpovědět
Joshua
Administrátor
Gold pen
Gold pen
Reputace: 565
Kontaktovat uživatele:

P2Ptrh.cz

Příspěvek od Joshua » 21 říj 2020, 17:10

Pěkný den vespolek,

přibližně před čtvrt rokem jsme měli nápad vytvořit nadstavbu fóra na které by mohli uživatelé hodnotit jednotlivé P2P platformy a dát tak komunitě určitý nástroj pro rozhodování a sdílení zkušenosti formou kolektivního ratingu. Když jsme na tom pracovali, přidali jsme i další logické věci, které nás napadly a to je separátní systém hodnocení pro poskytovatele úvěrů a agregace zajištěných nabídek z prostředí ČR. Nástroj to není zatím ideální, ale průběžně na něm pracujeme a budeme jej dále spolu s fórem vyvíjet.

Nadstavbu najdete na této adrese:
www.p2ptrh.cz

Zatím jsou tam jen jednoduché možnosti filtrace, ale rádi bychom i to časem zlepšili. Technickou stránku jsem dělal po večerech já (a mám co zlepšovat), obsah psal z drtivé většiny Zbyněk. Snažili jsme se to vyvíjet tak, jak by se to líbilo nám jako investorům. Je nám jasné, že aktuálně P2P nedává smysl tolik jako před rokem. Je to koneckonců vidět i na fóru a na tématech, která se probírají.. uvidíme jak to bude v budoucnu.

Zakládám k tématu samostatné vlákno, protože bychom rádi časem fórum a hodnotící platformu více provázali. Chceme ještě přijít s nějakým motivačním systémem pro uživatele (který bude fungovat i zpětně), protože je nám jasné, že udělat registraci a napsat recenzi je časově náročné. Jsou tu i další nápady jako například agregace zpráv z oboru. Spíše jsme si ale říkali, že dáme na zpětnou vazbu investorů, což se i na fóru v minulosti mnohokrát osvědčilo.

Děkujeme za jakýkoliv feedback. Hlavně zdraví.
Lukáš a Zbyněk

zbynhu
Moderátor
Gold pen
Gold pen
Reputace: 767
Kontaktovat uživatele:

Listopadová soutěž na P2Ptrhu

Příspěvek od zbynhu » 02 lis 2020, 08:41

Tentokrát jsme si pro vás s Joshuou na P2Ptrhu připravili něco zase trochu jiného, něco, co zde na fóru ani jako letitý člen nepamatuju, a to sice soutěž :!: :D

Soutěží se o tři vouchery.
Pravidla jsou jednoduchá - stačí sepsat své dojmy z nějaké P2P platformy anebo poskytovatele a pak už jen doufat, že na vás padne los začátkem prosince.
Více tady: https://p2ptrh.cz/soutez/

Budeme rádi, když se zapojíte :)
Líbí se vám tu? Podpořte rozvoj fóra ;)

Jan
writerP2P
Gold pen
Gold pen
Reputace: 422
Kontaktovat uživatele:

Re: Listopadová soutěž na P2Ptrhu

Příspěvek od Jan » 02 lis 2020, 11:11

zbynhu píše:
02 lis 2020, 08:41
Tentokrát jsme si pro vás s Joshuou na P2Ptrhu připravili něco zase trochu jiného, něco, co zde na fóru ani jako letitý člen nepamatuju, a to sice soutěž :!: :D

Soutěží se o tři vouchery.
Pravidla jsou jednoduchá - stačí sepsat své dojmy z nějaké P2P platformy anebo poskytovatele a pak už jen doufat, že na vás padne los začátkem prosince.
Více tady: https://p2ptrh.cz/soutez/

Budeme rádi, když se zapojíte :)
...ještě dodám, že se soutěží o vouchery na večeři se mnou, na náklady výherce. Admini se báli, že by tato informace snížila zájem o soutěž, já tyto obavy nesdílím.
x)
Mám zkušenosti s:
Banky: Airbank.cz , Fio.cz/sk , mbank.cz , expobank.cz, ... celkem cca 10 bank
Devizové společnosti: RoklenFX
P2P: Mintos.com, Roger.cz (dříve Investaukce.cz)

Joshua
Administrátor
Gold pen
Gold pen
Reputace: 565
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Joshua » 02 lis 2020, 11:12

Jan píše:
02 lis 2020, 11:11
...ještě dodám, že se soutěží o vouchery na večeři se mnou, na náklady výherce. Admini se báli, že by tato informace snížila zájem o soutěž, já tyto obavy nesdílím.
x)
Samozřejmě je to bez Jana i jeho dalších nicků :lol:.

Jan
writerP2P
Gold pen
Gold pen
Reputace: 422
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jan » 02 lis 2020, 11:19

Joshua píše:
02 lis 2020, 11:12
Jan píše:
02 lis 2020, 11:11
x)
Samozřejmě je to bez Jana i jeho dalších nicků :lol:.
...Ty jsi ale stydlín, že se to bojíš vybalit narovinu.

OK, tak oprava:
Oficiálně to prý není se mnou, ale s překvapením.
A neoficiáně furt se mnou, ale bez překvapení.

x).
Mám zkušenosti s:
Banky: Airbank.cz , Fio.cz/sk , mbank.cz , expobank.cz, ... celkem cca 10 bank
Devizové společnosti: RoklenFX
P2P: Mintos.com, Roger.cz (dříve Investaukce.cz)

Odpovědět