Připomínky k fóru.

Aktuální dění okolo P2Pfórum.cz, vaše návrhy a názory jsou vítány.
Odpovědět
JPT
Silver pen
Silver pen
Reputace: 168
Kontaktovat uživatele:

Re: Připomínky k fóru.

Příspěvek od JPT » 21 črc 2020, 19:15

Já moc nerad měním věci, tak já to nechám přeplé na původní verzi. Možná mi nevadí ani změny, pokud by se mi na první pohled zalíbily a nebo byly k lepšímu a pak bych si na vzhled zvykl. Asi by mi ani nevadilo že to neni zaoblené (i když to se mi líbí víc) a že jsou barvy o trochu míň výrazné, ale nějak mě ruší ten horní bílý obrázek nad menu.

Joshua
Administrátor
Gold pen
Gold pen
Reputace: 510
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Joshua » 21 črc 2020, 20:05

JPT píše:
21 črc 2020, 19:15
Já moc nerad měním věci, tak já to nechám přeplé na původní verzi. Možná mi nevadí ani změny, pokud by se mi na první pohled zalíbily a nebo byly k lepšímu a pak bych si na vzhled zvykl. Asi by mi ani nevadilo že to neni zaoblené (i když to se mi líbí víc) a že jsou barvy o trochu míň výrazné, ale nějak mě ruší ten horní bílý obrázek nad menu.
Jasné, však v poho. Proto nechávám na výběr, každý jak uzná za vhodné. ;)

zbynhu
Moderátor
Gold pen
Gold pen
Reputace: 664
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zbynhu » 29 črc 2020, 11:00

Po dohodě s Lukášem jsem přenastavil možnost zpětné editace příspěvku každým uživatelem na 1440 minut (1 den) od jeho postování.

Zpětná editace historických příspěvků nedává logiku v tom smyslu, že někdo může změnit to, co kdysi napsal a navazující příspěvky by pak vůbec neodpovídaly. Také mohlo nastat vlastně smazání celého obsahu tak, jak se nám tu nedávno stalo (přitom ve slušné a zajímavé diskuzi pouze s odlišnými postoji).

Pokud by někdo chtěl změnit z rozumných důvodů některý svůj starší příspěvek, bude to nadále možné po kontaktování některého z moderátorů.

Díky za pochopení a snad to bude změna k dobrému.
Líbí se vám tu? Podpořte rozvoj fóra ;)

Odpovědět