Zotify.cz - nápady na zlepšení


web: www.zonky.cz
Odpovědět
Uživatelský avatar
PAT12
Bronze pen
Bronze pen
Příspěvky: 26
Registrován: 14 úno 2017, 10:41
Reputace: 3
Kontaktovat uživatele:

Zotify.cz - nápady na zlepšení

Příspěvek od PAT12 » 01 bře 2017, 09:59

Požádal jsem Zotify.cz založit toto forum, kam bychom mohli umisťovat nápady na zlepšení.

Uživatelský avatar
PAT12
Bronze pen
Bronze pen
Příspěvky: 26
Registrován: 14 úno 2017, 10:41
Reputace: 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Zotify.cz - nápady na zlepšení

Příspěvek od PAT12 » 01 bře 2017, 10:02

Mě se třeba velmi líbí graf "Nových úvěrů na tržišti (tento a minulý měsíc)" akorát, že bohužel nezohledňuje soboty a neděle. Prostě 7. byla v lednu sobota ale v únoru úterý.
Takže to nejde prostě porovnávat.
Bylo by možné to zapracovat na dny v týdnu (první pondělí v měsíci, druhá středa, apod) ???
Chápu že na logiku je to složitjší než kolikátého je.

Uživatelský avatar
PAT12
Bronze pen
Bronze pen
Příspěvky: 26
Registrován: 14 úno 2017, 10:41
Reputace: 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Zotify.cz - nápady na zlepšení

Příspěvek od PAT12 » 01 bře 2017, 10:05

S ohledem na dnes publikované nové filtry u půjček, by bylo hezké jestli by to také šlo zadávat na zotify.cz
Nebude to ale potom příliš složité?

Uživatelský avatar
Zotify.cz
Bronze pen
Bronze pen
Příspěvky: 36
Registrován: 16 úno 2017, 10:46
Reputace: 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Zotify.cz - nápady na zlepšení

Příspěvek od Zotify.cz » 02 bře 2017, 16:59

PAT12 píše:S ohledem na dnes publikované nové filtry u půjček, by bylo hezké jestli by to také šlo zadávat na zotify.cz
Nebude to ale potom příliš složité?
Filtry bych mohl dodělat, jen to zabere dost místa (hromada checkboxu).
PAT12 píše:Mě se třeba velmi líbí graf "Nových úvěrů na tržišti (tento a minulý měsíc)" akorát, že bohužel nezohledňuje soboty a neděle. Prostě 7. byla v lednu sobota ale v únoru úterý.
Takže to nejde prostě porovnávat.
Bylo by možné to zapracovat na dny v týdnu (první pondělí v měsíci, druhá středa, apod) ???
Chápu že na logiku je to složitjší než kolikátého je.
Pokud bych to takto udelal, nedavala by pak smysl osa X pro jeden z dvou zobrazenych mesicu (misto 1. by zacinal treba 4.), tak moc nevim, jak to vyresit, aby to davalo smysl.
Zonky.cz - p2p půjčky
Zotify.cz - notifikace a nezávislá statistika Zonky.cz
Zotify.cz autoinvest - automatické investování (robot) na Zonky pro každého!

Uživatelský avatar
PAT12
Bronze pen
Bronze pen
Příspěvky: 26
Registrován: 14 úno 2017, 10:41
Reputace: 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Zotify.cz - nápady na zlepšení

Příspěvek od PAT12 » 02 bře 2017, 17:24

ad chceck box ... asi se s tím zatím nedělej. Notifikace nám vyhovují asi podle stávajícího stavu.

Ta druhá část je asi nice to have. Ale pokud by s tím měla být složitá logika, tak na to taky kašlat. Primárně jsem to myslel jako kterou část měsíce a který den (např. před výplatou) se toho na tržišti objevuje více. apod.

Uživatelský avatar
Zotify.cz
Bronze pen
Bronze pen
Příspěvky: 36
Registrován: 16 úno 2017, 10:46
Reputace: 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Zotify.cz - nápady na zlepšení

Příspěvek od Zotify.cz » 07 bře 2017, 11:42

FYI: Včera proběhlo osobní jednaní se Zonky ohledne Zotify autoinvestu a výsledkem je, že s autoinvestem nemají žádný problém a ani s jeho zabezpečením.
Zonky.cz - p2p půjčky
Zotify.cz - notifikace a nezávislá statistika Zonky.cz
Zotify.cz autoinvest - automatické investování (robot) na Zonky pro každého!

JPT
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 1177
Registrován: 25 zář 2016, 15:01
Reputace: 428
Kontaktovat uživatele:

Re: Zotify.cz - nápady na zlepšení

Příspěvek od JPT » 07 bře 2017, 16:18

A bude zvlášť heslo pro Zotify ? Zajímavé, že když by to měli provozovat oni, tak je to právní problém, ale když to provozuje třetí strana, tak to právní problém neni.
Tabulka pro výpočet z výpisu Mintosu (nejaktuálnější, kterou mám) : https://drive.google.com/drive/folders/ ... 2_ZU-jF0qC

Uživatelský avatar
sollar
Silver pen
Silver pen
Příspěvky: 407
Registrován: 21 bře 2016, 13:54
Reputace: 73
Kontaktovat uživatele:

Re: Zotify.cz - nápady na zlepšení

Příspěvek od sollar » 08 bře 2017, 16:25

Autoinvest na Zonky umožňuje jejich API ,a tedy nechápu právní problém o automatickém investování. Jestli je jejich záměr rozvíjet platformu i pomocí třetích stran , tak jim fandím... V podstatě to budou muset umožnit i banky(obsluhu konta pomocí cizích aplikací).

Uživatelský avatar
PAT12
Bronze pen
Bronze pen
Příspěvky: 26
Registrován: 14 úno 2017, 10:41
Reputace: 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Zotify.cz - nápady na zlepšení

Příspěvek od PAT12 » 17 bře 2017, 09:22

Chtěl bych se zeptat jestli by se poplatek za autoinvest dal nastavovat pro každou strategii samostatně. Jsou pro mě cennější investice (B,C,D, na delší dobu) než jiné (12,24 měsíců) a podle toho si chci stanovit poplatek za autoinvest.

Teď mě to nutí volit kompromisní variantu. Šlo by prosím zařídit?

Jiří

Re: Zotify.cz - nápady na zlepšení

Příspěvek od Jiří » 19 bře 2017, 13:22

V posledních několika dnech zjišťuji, že cinknutí oznamující novou půjčku na Zotify zazní až poté, co na vyskakovacím okně kliknu na „OK“. Dělá mi to na různých počítačích i různých prohlížečích. Tím je výhoda upozornění Zotify prakticky bezcenná. Co s tím?

Uživatelský avatar
Zotify.cz
Bronze pen
Bronze pen
Příspěvky: 36
Registrován: 16 úno 2017, 10:46
Reputace: 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Zotify.cz - nápady na zlepšení

Příspěvek od Zotify.cz » 19 bře 2017, 19:05

Jiří píše:V posledních několika dnech zjišťuji, že cinknutí oznamující novou půjčku na Zotify zazní až poté, co na vyskakovacím okně kliknu na „OK“. Dělá mi to na různých počítačích i různých prohlížečích. Tím je výhoda upozornění Zotify prakticky bezcenná. Co s tím?
Vím o tomhle v poslední verzi FF (52), stačí upozornění přepnout na "nativní notifikaci" + vlevo nahoře poté potvrdit upozornění z webu.
PAT12 píše:Chtěl bych se zeptat jestli by se poplatek za autoinvest dal nastavovat pro každou strategii samostatně. Jsou pro mě cennější investice (B,C,D, na delší dobu) než jiné (12,24 měsíců) a podle toho si chci stanovit poplatek za autoinvest.

Teď mě to nutí volit kompromisní variantu. Šlo by prosím zařídit?
Ano, mám to v plánu, ještě tomu bude předcházet pár změn ohledně výpočtu absolutního pořadí dle bidu (cca 150 investorů z něj vypadne - malý kredit, nedostatek financí na Zonky, tak nač je počítat do pořadí, když nemohou investovat).
JPT píše:A bude zvlášť heslo pro Zotify ? Zajímavé, že když by to měli provozovat oni, tak je to právní problém, ale když to provozuje třetí strana, tak to právní problém neni.
Ne, zatím jsem toto neplánoval, možná ve spojitosti s mob. aplikací bude vstupní PIN - ale to je zatím jen na papíře.
Zonky.cz - p2p půjčky
Zotify.cz - notifikace a nezávislá statistika Zonky.cz
Zotify.cz autoinvest - automatické investování (robot) na Zonky pro každého!

Uživatelský avatar
Zotify.cz
Bronze pen
Bronze pen
Příspěvky: 36
Registrován: 16 úno 2017, 10:46
Reputace: 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Zotify.cz - nápady na zlepšení

Příspěvek od Zotify.cz » 11 kvě 2017, 08:35

Zrychlil jsem notifikátor.... z původních max 5 sekund (průměrně 2,5 sekund) od zveřejnění notifikuje nyní do max 0,3 sekundy (300 milisekund) od zveřejnění půjčky na tržišti - dalo by se říct, že to je skoro real time :-)

PS: i o několik vteřin předbíhá Zonkoid aplikaci.
Zonky.cz - p2p půjčky
Zotify.cz - notifikace a nezávislá statistika Zonky.cz
Zotify.cz autoinvest - automatické investování (robot) na Zonky pro každého!

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů