Podpořit fórum

Vážení uživatelé fóra, vážení návštěvníci.

Toto fórum vzniklo v roce 2016 a v době, kdy čtete tyto řádky se o ně staráme pátým rokem. Za ta léta jsme hodně vyrostli. Na začátku nás tu komunikovala hrstka nadšenců, teď je nás řádově více.

Práce na fóru je pro nás především radost a potěšení, jinak bychom to už dávno zabalili. Bohužel ruku v ruce s tím, jak fórum roste, je tato činnost rok od roku náročnější. Pokud jste pravidelní čtenáři, asi tušíte jakou práci dá vše přečíst (vyhodnotit, reagovat na problém, promazat / přesunout, reagovat na PM). Můj doplněk v prohlížeči to ví úplně přesně. Za posledních 30 dní je to 40 hodin času. Se Zbyňkem jsme ještě k tomu celkem ambiciózní povahy. Máme spoustu nápadů a chceme projekt dále rozvíjet.

Samozřejmě tu byly historické pokusy o to, aby si na svůj provoz fórum vydělalo. Ale když se sem chodíte s někým bavit a opravdu víte, jak to tu chodí a vypadá, tak strčit sem 4 bannery je zcela proti fórácké ideologii. Veškeré dosavadní pokusy včetně affiliate byly proto decentní a z hlediska zisku prakticky bezvýznamné.

Ale nakonec, tohle je P2P fórum. Lidé tu radí lidem, znají P2P lending i crowdfunding. Ze zpětné vazby od některých uživatelů víme, že se tu nakonec najdou i tací, kterým není cizí myšlenka podpory a pomoci v další kultivaci P2Pfóra - místa, kam rádi chodí. Těmto lidem jsme chtěli otevřít možnost přispět.

Říct si o podporu pro nás není jen tak. Vždy je to o nějaké formě závazku. My ho dobře vnímáme a chceme hledat cesty, jak dále něco navracet komunitě a zvláště lidem, kteří to tu dělají fajn.

Každé podpory si nesmírně vážíme a moc za ni děkujeme.
Lukáš a Zbyněk

Podpořit fórum:
Podpořit nás můžete pravidelně či jednorázově na tomto čísle účtu: 1306999050/3030 - možno uvést rovněž do poznámky nick na fóru, ať víme kam směřovat poděkování.
Pro přispěvatele chystáme odměny v elektronické i fyzické formě.

QR kód: 100 Kč, 200 Kč a 500 Kč, lze rozkliknout

Přispět 100 Kč:
Obrázek
Přispět 200 Kč:
Obrázek
Přispět 500 Kč:
Obrázek

Moc vám děkujeme za podporu!
Vojta K.
Petr V. (Upvest)
Martin F.
Vlastimil S. (felis)
Karel R. (ch4)
Roman Ch. (Namor)
David K. (Gixian)
František K. (FraK)