Podpořit fórum

Vážení uživatelé fóra, vážení návštěvníci.

Toto fórum vzniklo v roce 2016 a v době, kdy čtete tyto řádky se o ně staráme pátým rokem. Za ta léta jsme hodně vyrostli. Na začátku nás tu komunikovala hrstka nadšenců, teď je nás řádově více.

Práce na fóru je pro nás především radost a potěšení, jinak bychom to už dávno zabalili. Bohužel ruku v ruce s tím, jak fórum roste, je tato činnost rok od roku náročnější. Pokud jste pravidelní čtenáři, asi tušíte jakou práci dá vše přečíst (vyhodnotit, reagovat na problém, promazat / přesunout, reagovat na PM). Můj doplněk v prohlížeči to ví úplně přesně. Za posledních 30 dní je to 40 hodin času. Se Zbyňkem jsme ještě k tomu celkem ambiciózní povahy. Máme spoustu nápadů a chceme projekt dále rozvíjet.

Samozřejmě tu byly historické pokusy o to, aby si na svůj provoz fórum vydělalo. Ale když se sem chodíte s někým bavit a opravdu víte, jak to tu chodí a vypadá, tak strčit sem 4 bannery je zcela proti fórácké ideologii. Veškeré dosavadní pokusy včetně affiliate byly proto decentní a z hlediska zisku prakticky bezvýznamné.

Ale nakonec, tohle je P2P fórum. Lidé tu radí lidem, znají P2P lending i crowdfunding. Ze zpětné vazby od některých uživatelů víme, že se tu nakonec najdou i tací, kterým není cizí myšlenka podpory a pomoci v další kultivaci P2Pfóra - místa, kam rádi chodí. Těmto lidem jsme chtěli otevřít možnost přispět.

Říct si o podporu pro nás není jen tak. Vždy je to o nějaké formě závazku. My ho dobře vnímáme a chceme hledat cesty, jak dále něco navracet komunitě a zvláště lidem, kteří to tu dělají fajn.

Každé podpory si nesmírně vážíme a moc za ni děkujeme.
Lukáš a Zbyněk

Podpořit fórum:
Podpořit nás můžete pravidelně či jednorázově na tomto čísle účtu: 1306999050/3030 - možno uvést rovněž do poznámky nick na fóru, ať víme kam směřovat poděkování.
Pro přispěvatele chystáme odměny v elektronické i fyzické formě.

QR kód: 100 Kč, 200 Kč a 500 Kč, lze rozkliknout

Přispět 100 Kč:
Obrázek
Přispět 200 Kč:
Obrázek
Přispět 500 Kč:
Obrázek

Moc vám děkujeme za podporu!
Vojta K.
Petr V. (Upvest)
Martin F.
Vlastimil S. (felis)
Karel R. (ch4)
Roman Ch. (Namor)
David K. (Gixian)
František K. (FraK)
Michal S. (Carhir)